Servis paşaoğlu kalite ve güvencesi ile yazilim

• Konbuyu başlatan Josefsalvatini
  • Başlangıç tarihi

slhyldz

New member
Bu arada dikkatimi cekti. Benim aracla 50 ile 2000 rpm degiderken Yasinin aractada 50 ile 2000 rpmde gittim. (3asagi 5 yukari) bu beni cok sasirtti. Benim araca gore 2000 rpmde daha yuksek hiz bekliyordum.

rbatasoy

New member
Bu arada dikkatimi cekti. Benim aracla 50 ile 2000 rpm degiderken Yasinin aractada 50 ile 2000 rpmde gittim. (3asagi 5 yukari) bu beni cok sasirtti. Benim araca gore 2000 rpmde daha yuksek hiz bekliyordum.
Vites oranları aynı ise isterse 300hp olsun aynı devirde aynı hızı yaparsınız :)

Berkan

New member
5000 beygirde olsan 50 beygirde olsan vites oranların değişmediği içini hızın değişmez.hıza ulaşma süren azalır

İlginç bir sonuç olmuş.. Ama pilotaj işini unutmayalım :)
Cümleten tüm dostlara selamlar Hayırlı Bayramlar..
bir sorum olacak aslında: Chip Box laf tamam Hikaye!! Peki pedal box lar için fikriniz nedir? Taktırıp kullanan deneyen var mı? Yazılımlı Yada yazılımız araçta kullanımı hakkında fikriniz nedir? Süper sprint takılı bir Ceed kullandım. Yazılım yoktu ama bir fark hissetsem de tatminkâr gelmedi.. Fikirleriniz nedir?
bu dalda dümende bana sacma gelen diger birşey sprin booster super booster vs adı neyse gaz tepkisiyle alakalı. gazı yanıltmaktan baska birşey yapmıyorki.yaptıgı tek şey sen az bassanda cok bastıgnı algılıyor dogal olarak fark gibi duruyor onun yerine gaza fazla basın bosuna para cıkmaz cebinizden :)

c@n

Super Moderator
Spring booster gaz tepkisini arttiriyor ama bu gercek..

slhyldz

New member
Videosunu izledim. Kulanmadım ama ben işe yaradığına inanıyorum. Yakıt olarak değil ama anlık ivmelenmelerde işe kesinlikle yarar. Yakıtta çok fazla tasarruf olmaz. Yani 100 tl de en fazla benzincilerin verdiği puan kadar olur bence:D

Spring booster gaz tepkisini arttiriyor ama bu gercek..

c@n

Super Moderator
Ben kullandim, sadece ve sadece gaz tepkisi guzel oluyor, tuketimde azalma olmuyor..

Aletin yaptigi, gazin sinyallerini daha hizli bir sekilde iletmek, o kadar.. Ne ivmelenmede ne de yakita bana fark yapmamisti, ama aracin gaz tepkisi on numara olmustu...:)

Serkan OĞUZ

New member
Bu konuda çevremde birkaç kişi Pedal Commander denen Alman malı ürünü aracına taktırdı ve tepkime süresinden memnun kaldı.Can arkadaşımın dediğine tamamen katılıyorum,kullanıcılar direk aynı yorumu yapıyor.Aracın gaz tepkimesinin değiştiğini bariz hissettiklerini söylüyorlar.Onun dışında ne yakıta nede performansa bariz şekilde etki ettiği kısmını bende inandırıcı bulmuyorum.

Yasin

New member
Arkadaşlar yazışmaları yeni görebildim :) Salih ile denememiz Salihinde dediği gibi kısa aralıklarda trafikte oldu 1500 mt içinde daha fazla ne farkı bekleyebilirsiniz ki kaldıki yazılımlı araç kullananlar bilir 3 ve 4 viteslerde ki durum daha ciddi fark ediyor. Biz trafiğin içinde denemek zorunda kaldık 2. vites başalyıp 3. viteste roll bitti zaten :) Kaldıki benim aracımda ki yazılım stage 1 şöförlük konusunda bazı arkadaşlar yazmış... tabi herkesin şöförlüğü kendine iyidir ona lafım yok ama denemek isteyenlerle her zaman her türlü deneyebiliriz :)))

Bence yazılımlı yazılımsız farkını denemek istiyorsanız gece saati 2 araç teme çıkıp top speed zorlayın ikisi arasındaki 1 boy değil dağ farkını daha iyi anlayabilirsiniz. Bu pazartesi 2013 ceed aldık arkadaşıma adam ilk kullandığında beni aradı bu araba gitmiyor kullanılmaz böyle diye,, sonuç bu cumartesi paşaoğlundayız...

Avedon

New member
Arkadaşlar bende aracıma yazılım yükletmek istiyorum yanlız bekir beyin cep numarasını yazabilirmisiniz Paşaoğlu servisi arıyorum telefonlara cıkmıyorlar. Fiyat nedir yaptıran arkadaşların yorumlarını okudum gayet olumlu hem yakıt hem performans olarak kendisiylede görüşüp randevu alabilirsem yaptırmak istiyorum.

yalcin

New member
yoğundur çıkmamışlardır belki ben geçen gün aradım Bekir açtı telefonu, akşam üzeri deneyin tekrar, olmazsa özelden yazarım cebini.

Avedon

New member
tamam kendisiyle görüştüm teşekkür ederim. yanlız endişelerim var garanti kapsamından cıkarmı araç?

ErkanKASIM

New member
Proceed gt ile yazılım durumu ne aşamada

Serkan OĞUZ

New member
Gt'lerde beynin açılması gerekiyor Bilginize. Değişti mi bilmiyorum ancak en son durum bu şekildeydi.

MuSTaNG

New member
Bi çok araçta cihazı takıp 10 dk'da yazılım yapılabilirken GT'lere ve yine bi çok araçlara beyin açılarak yazılım yapılabiliyor şu an GT için bi firmanın direk yazılımı yok custom yapıyorlar yani usta açıyo kafasına göre değerlerle oynuyo ve yazılım tamam :D İsmi olan hemen hemen tüm firmalarla görüştüm Özgün(Dr. Ecu) hariç GT'ye yazılım yapan yok oda çok açmadım yazılımı çünkü arabada dp yoktu 230 bg civarı bıraktım dedi..

slhyldz

New member
Beyin sökülüp yazılıma müdehale için birşey yapıyorlar ama ne olduğunu bilmiyorum. Dışarıdan soket ile izin vermiyor. Benimkinide Ecufast yazılımdan Alper bey yapmıştı.

ErkanKASIM

New member
Bi çok araçta cihazı takıp 10 dk'da yazılım yapılabilirken GT'lere ve yine bi çok araçlara beyin açılarak yazılım yapılabiliyor şu an GT için bi firmanın direk yazılımı yok custom yapıyorlar yani usta açıyo kafasına göre değerlerle oynuyo ve yazılım tamam :D İsmi olan hemen hemen tüm firmalarla görüştüm Özgün(Dr. Ecu) hariç GT'ye yazılım yapan yok oda çok açmadım yazılımı çünkü arabada dp yoktu 230 bg civarı bıraktım dedi..
Seninle deniyelim bi ara erol

özgün kaç kuruş aldı işleme

şu an dp varmı sende