BodyKit-Karlık-Marşpiyel-Difüzör-Jant

mehilay

New member
Aynı fikirdeyim, dizelde ses almak zor, benzinli olsa başka...

leonine25

Active member

eyup

New member
[MENTION=10]yalcin[/MENTION] aracına istediğin değişiklikleri uygulayabildin mi? Açıkçası listede benim de yaptırmak istediklerim var.

yalcin

New member
[MENTION=2398]eyup[/MENTION] eski kasa mı senin araçta? listenin kat iptali diğerlerini tamamladım ben.

eyup

New member
[MENTION=10]yalcin[/MENTION] evet benimki de eski kasadan. Ses yalıtımı ve savurmayı önlemek ilk sırada.
[/IMG]

Son düzenleme:

yalcin

New member
ses yalıtımı ben yapmadım açıkcası diğer işlerdende pek fırsat kalmadı aynı zamanda kapı iç döşemeleri sökmekde zahmetli gelince erteledim ammavelakin ben lastikleri değiştirdim michelin 18" taktık uzun yolda emin ol daha konforlu ve gürültüsüz bir deneyim veriyor bu lastikler, stockda michelin di ama geçen balıkesire gidiş dönüşte farkettim normalde 140dan sonra uğultu sesi veriyordu bu uğultu tamamen ortadan kalktı otoban ve düz kaliteli bir asfaltta lastik sesi sıfır diyebilirim.

eyup

New member
[MENTION=10]yalcin[/MENTION] öncelik yay mı teker jant mı anlayamadım. İkisini aynı anda yapacak durumum yok şu anda. Aydan aya düşünüyorum açıkçası. Yay üzerinden ilerlemek daha mantıklı geliyor. Her hâlükârda stock olarak uygun görülmüş teker ve jantlara yay uygulaması daha güzel olacak.

yalcin

New member
[MENTION=2398]eyup[/MENTION] öncelikle ben yay değiştirmiştim sadece yay değiştirmek dahi viraj kabiliyetini arttırıyor, dp tuning bu konuda yardımcı olacaktır.

yalcin

New member
yok abi bu değil, tok bir ses tısss sesi dizelde olmuyor zaten vazgeçtikde, murat yapmıştı kat iptal+düz boru ile bir ses almış çok bağırmıyor ama gayet tok bir sesdi.

slhyldz

New member
Yalçın yazılımın var zaten gayette yeterli bir gücü var. Benden sana tavsiye daha fazlasını merak etme...

slhyldz

New member
Anladım. Benim yazılım maceram bu araçla son buldu. Bundan sonraki hiçbir aracıma yazılım yaptırmam artık. PAra tuzağı başka bir şey değil.
katalizörü iptal edeceğim için yazılımı illaki güncellemek gerekecek abi.

gogo46

New member
kolay gelsin.kesenize bereket

eyup

New member
Anladım. Benim yazılım maceram bu araçla son buldu. Bundan sonraki hiçbir aracıma yazılım yaptırmam artık. PAra tuzağı başka bir şey değil.
Neden para tuzağı? Gereksiz mi? Performans ve yakıt tasarrufu yetersiz mi?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalcin

New member
[MENTION=2398]eyup[/MENTION] abi mümkünse bu konu üzerinden yazılım sohbeti yapmayalım, özelden yazarım ben sana yada yazılım ile alakalı konularda mevcut. teşekkürler.

eyup

New member
[MENTION=10]yalcin[/MENTION] hocam, [MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] olumsuz bir yorum yazmis. Ben de yaptırmak istiyorum. Bu konudaki olumsuz da olsa gorusler benim icin önemli.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalcin

New member

blackbety

New member
bende benım araça ufak dokunuşlar yapmak istiyorum difüzör felan var mi yalçın senın araçla resimlerin son hali [MENTION=10]yalcin[/MENTION]