yeni ceed navigasyon

OGZKRT

New member
Şöyle diyeyim daha bugün yine uğradım Mar Otoya orjinalini şu anlık sunamıyorlarmış yurt dışındanda almaya kalkarsana alamaıyorsun orjinalini çünkü şasi no ya işliyorlar yurt dışında adam aracın türkiyede olduğunu görünce türkiyede bu opsiyonu sunmuyo diye vermiyo. Necvox la anlaşılmış galiba öyle söylendi banada.

rayen

Super Moderator
Hoşgeldiniz.
Daha önce de forumuza navigasyon satışı ile ilgili mesaj yazmıştınız, ne yazik ki silinmişti. Yine aynı durum olmaması ve mesajlarınızın kalıcı hale gelebilmesi için yöneticilere bilgi verirseniz daha iyi olur. Sizin burada kalmanız hem forum arkadaşlarımız için hem de sizin için iyi olur.

rayen

Super Moderator
Kürşad Bey, artık sorun yok. Arkadaşlarımıza yardımcı olacağınızı umut ediyoruz. Önemli olan herkes karşılıklı olarak faydalansın. Arkadaşların sorularıyla ilgilenirseniz seviniriz.

babıesrar

New member
Malatya'ya gelecektim vazgeçtim gelmedim.
Servis takmasın zaten hiçbirşey bilmiyorlar. En basit şeyi bile yapamıyorlar.
Bizim anlaşmalı montaj servislerimiz var, onlara yönlendiririz sizi, konusunda uzman kişilerle çalışıyoruz.
Kargosunu yaparız, montajı orada yaparlar.

Sizin için serviste yapılması çok öenmli ise de telefonla teknik servis hizmeti verelim, böylelikle yaparlar sanırım.

Kia Ceed Multimedya Cihazı
Kia Ceed Double Din
Kürşad Kargın
Teknik servis konusunda takıntılı değilim. Bingöle en yakın nereye yaptırabilirim? Neden malatyadan vazgeçtiniz bu arada ? Özel değilse tabi

babıesrar

New member
3üde yakın. en uygun diyarbakır..en kısa zamanda alacağım inşaallah

Kadir KURT

New member
Ekli dosyayı görüntüle 393Ekli dosyayı görüntüle 396

Arkadaşlar navigasyonun yeni resimleri. Kendim yazılımcı olduğum için cihazın içine girip kendime özgü programlar ile cihazı cok daha farklı hale getirdim. Cihaz da bulunan 3G vasıtası ile internet bağlantısı sayesinde Google yandex gibi haritaların veri tabanlarını (API) leri sayesinde trafik bilgileri anlık ekrana geliyor. ÖZellikle IBB Buyuksehir bu konuda baya bi yardımcı oldu. Cihazımdaki yazılımlarımı tamamlayıp sizlerinde beyenisine suna bilirim. Ayrıca bir projemde haritaya hiç dokunmadan direk esli koutlar ile adres girip yol almak. Cihaz konusunda gelirsen cihaz güzel arkadaşlar sadece bende bir kac kere VİDEO okuma hatası verdi. Onada sırası gelince bakıcam. APPLICATION VİDEO.EXE ERROR hatası :)

korrinni44

New member
kadir bey navigasyonu nerden aldınız ve fiyat nedir.

ben de alımayı düşünüyorum da.

babıesrar

New member
Geçen elazığ bilkar kiaya sordum. 1800 1900 dediler. bu rakama yaptıramam ben.max 1500

Kadir KURT

New member
kadir bey navigasyonu nerden aldınız ve fiyat nedir.

ben de alımayı düşünüyorum da.
istanbuldan bi yerden aldım 1200 tl ye ama cihazı hala test ediyorum yazılımını düzenliyorum eger benim aldığım gibi almış olsanız beğenmezdiniz birçok hata vardı simdi cihazı tam bitirip size o sekilde iyi yada kotu diyeceğim ama genel itibari ile cihaz cok hızlı guclu. bence beklemede kalın. 1200 tl de hiç birsey

korrinni44

New member
arkadaşlar kia bayilerinde yok mudur şöyle orjinal ya da orjinale yakın güzel bir navigasyon??
bilgisi olan var mı? fiyat falan vs...

tugia

New member
arkadaşlar yeni ceed için necvox marka (çelik motor onaylı) navigasyon ve geri görüş kamerası geldi. kamera ve navigasyon ikisinin birlikte fiyatı 2.000 tl. fakat ceed clubtr üyeleri için özel bir fiyat çalışmamız olacak. showroomdaki bir araca montajı yapılıyor. görseller ile birlikte forum özel fiyatını da paylaşacağım.

Brkcn

New member
arkadaşlar yeni ceed için necvox marka (çelik motor onaylı) navigasyon ve geri görüş kamerası geldi. kamera ve navigasyon ikisinin birlikte fiyatı 2.000 tl. fakat ceed clubtr üyeleri için özel bir fiyat çalışmamız olacak. showroomdaki bir araca montajı yapılıyor. görseller ile birlikte forum özel fiyatını da paylaşacağım.
cihazın bayilerdeki fiyatı belli 2000 tl falan değil yalandan rüzgar yapmayın bende salı günü taktırdım necvox ürünü aracıma navigasyonu çalışmıyor yazılım bekliyorlarmış çalışmayan ürünü niye satışa sunuyorlarsa çelik motorda tam mal oldu.

ceronimo1978

New member
Burakcan nedir bu öfke sakin olalim biraz
cihazın bayilerdeki fiyatı belli 2000 tl falan değil yalandan rüzgar yapmayın bende salı günü taktırdım necvox ürünü aracıma navigasyonu çalışmıyor yazılım bekliyorlarmış çalışmayan ürünü niye satışa sunuyorlarsa çelik motorda tam mal oldu.

huss25

New member
Burakcan nedir bu öfke sakin olalim biraz
sakin olalım haklısınız lakin arkadaş daha olayın tam boyutunu bilmiyor bilse daha çok kızardı heralde :) kia bayilerine gelen navi aliexpressteki 449 dolarlık navinin ta kendisi bi arkadaş resim paylaşmıştı üzerine sadece necvox damgası vurmuşlar ki ondada navigasyon çalışmıyormuş aynısını Kadir abi taktırmış kendisine çatır çatır çalıştırmış tabi adam yazılımcı o ayrı mesele de koskoca çelik motor böyle bir ürün getirtip te adam gibi bir yazılımcı bulamadan navigasyonu çalışmaz durumda müşterisine sunuyorsa gerçekten ayıp etmiş adam kızmakta haklı sonuçta.

Brkcn

New member
sakin olalım haklısınız lakin arkadaş daha olayın tam boyutunu bilmiyor bilse daha çok kızardı heralde :) kia bayilerine gelen navi aliexpressteki 449 dolarlık navinin ta kendisi bi arkadaş resim paylaşmıştı üzerine sadece necvox damgası vurmuşlar ki ondada navigasyon çalışmıyormuş aynısını Kadir abi taktırmış kendisine çatır çatır çalıştırmış tabi adam yazılımcı o ayrı mesele de koskoca çelik motor böyle bir ürün getirtip te adam gibi bir yazılımcı bulamadan navigasyonu çalışmaz durumda müşterisine sunuyorsa gerçekten ayıp etmiş adam kızmakta haklı sonuçta.
Aynen oyle aynisi birebir arabam premium benim navigasyon icin taktirdim o calismiyor geri gorus kameram bluetoothum var benim zaten

Benim iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

korrinni44

New member
arkadaşlar kia g.antep bayiye sordum.
montaj dahil 1750 fiyat verdi cihaz çok güzelmiş yarın gidip bakacam.

tugia

New member
fiyat çok yüksek çok pazarlık etmen lazım ben ondan alakasız fiyatlara taktırdım
hangi bayide kaça taktırdınız söyleyebilir misiniz? bizde ona göre servis bölümü ile görüşelim cihaz aynı cihazsa bizde neden pahalı ya da diğer bayilerde neden bizden ucuz diye...