yeni ceed navigasyon

huss25

New member
Bence hiç durmayın 10 numara
ürünün linki varmı internetten detaylarına bakabilsek nereden almıştınız gidip canlı inceleme şansım varmı acaba ve garanti olayı yetkili servis mi taktı gibi bazı cevapları almam lazım bu cevapları siz muhataplarınızdan aldınızmı?

Kadir KURT

New member
ürünün linki varmı internetten detaylarına bakabilsek nereden almıştınız gidip canlı inceleme şansım varmı acaba ve garanti olayı yetkili servis mi taktı gibi bazı cevapları almam lazım bu cevapları siz muhataplarınızdan aldınızmı?
İntenette malesef linki yok
istanbulda bir firmadan özel olarak aldım.
dilersen telefon nosunu yollarım.
2 senede garantili

rayen

Super Moderator
Aşağıdaki firma olabilir mi? Bir ara forumada ilan açmışlardı ama koşulları yerine getirmedikleri için yöneticiler izin vermediler. Yöneticiler sakınca görürlerse bu mesajı silebilirler.

Yeni Ceed Multimedya

huss25

New member
512 mb ram yeterlimi navigasyonda gecikme yaparmı cahilliğimin merakımın kusuruna bakmayın bilgisayar telefon deseniz anlarımda bunların ram olayında yeterli kapasite hangisidir acaba? iyi birşey alıp sorunsuz vede uzun vadeli kullanmak istiyorum ayrıca işlemci çekirdek hızı nedir bunlarıda yazmamışlar muamma olmuş :(

düzeltme yapalım 700 mhz işlemci çekirdek hızı bunlar makinede nasıl bi tepki veriyo acaba yusuf abi buralarda olsaydı onun makinenin özellikleri ile kıyaslardık

ozgurnergiz

New member
Aşağıdaki firma olabilir mi? Bir ara forumada ilan açmışlardı ama koşulları yerine getirmedikleri için yöneticiler izin vermediler. Yöneticiler sakınca görürlerse bu mesajı silebilirler.

Yeni Ceed Multimedya
Bence de aynı site Rasim. Çünkü Kadir Kurt isimli arkadaşımızın eklediği resimler verdiğin linkteki resimlerle birebir aynı. Acaba Kadir'in resimlerini mi o siteye eklemişler yoksa Kadir mi Siteden alıntı yapmış? !!!!
Dediğin gibi site aynı. Kadir internette maalesef yok diyor ama eklediği resimler internetteki ile aynı. Kadir güncel resimleri çekip ekler ise yardımcı olmuş olur bizlere de.

rayen

Super Moderator
512 mb ram yeterlimi navigasyonda gecikme yaparmı cahilliğimin merakımın kusuruna bakmayın bilgisayar telefon deseniz anlarımda bunların ram olayında yeterli kapasite hangisidir acaba? iyi birşey alıp sorunsuz vede uzun vadeli kullanmak istiyorum ayrıca işlemci çekirdek hızı nedir bunlarıda yazmamışlar muamma olmuş :(

düzeltme yapalım 700 mhz işlemci çekirdek hızı bunlar makinede nasıl bi tepki veriyo acaba yusuf abi buralarda olsaydı onun makinenin özellikleri ile kıyaslardık
Ram gayet uygun. Ben 64 mb'lık taşınabilir navigasyon cihazı kullanıyorum, onda bile yeterli. Eğer Türkiye'de satılan farklı bir ürün değilse, ürünün detaylarını aşağıdaki linkte görebilirsin. Yurtdışında değişik fiyatları var.
7" Car DVD Player autoradio GPS navigation for KIA CEED 2013 + 3G WIFI + V 20 Disc + 1GB cpu + DDR 512M RAM + DVR + A8 Chipset-in Vehicle GPS Units & Equipment from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com

Kadir KURT

New member
Bence de aynı site Rasim. Çünkü Kadir Kurt isimli arkadaşımızın eklediği resimler verdiğin linkteki resimlerle birebir aynı. Acaba Kadir'in resimlerini mi o siteye eklemişler yoksa Kadir mi Siteden alıntı yapmış? !!!!
Dediğin gibi site aynı. Kadir internette maalesef yok diyor ama eklediği resimler internetteki ile aynı. Kadir güncel resimleri çekip ekler ise yardımcı olmuş olur bizlere de.
ben bu siteyi bilmiyorum arkadaslar.
kar elektornik ten aldım ben istanbulda adamlarda benden resim cekmişlerdi. soylediklerine göre ilk benim araca takmıslar.

ben yeni resimleri çekip yollarım arkadaslar.

Kadir KURT

New member
resimlere baktımda benim aracın resmi bu bilginiz olsun.
ve siteyede baktım adamlar site açmış yada siteleri varmıs ama bu ürünü yeni koymuslar o zaman cunku ben bu adamların internet sitesi olduğunu bilmiyordum. Eger yönetici reklam oldugunu dunuyorsa silebilirer.
Aracda canlı gormek isteyen olursa da gebzedeyim kocaeli gelip görebilirler veya bir organizasyon olursa ben gelirim.

huss25

New member
resimlere baktımda benim aracın resmi bu bilginiz olsun.
ve siteyede baktım adamlar site açmış yada siteleri varmıs ama bu ürünü yeni koymuslar o zaman cunku ben bu adamların internet sitesi olduğunu bilmiyordum. Eger yönetici reklam oldugunu dunuyorsa silebilirer.
Aracda canlı gormek isteyen olursa da gebzedeyim kocaeli gelip görebilirler veya bir organizasyon olursa ben gelirim.
pendikteyim gebzeye gelebilirim özelden cep numaranızı yollarmısınız

OGZKRT

New member
Ben daha Mar Oto ya gittim Orjinal kia navigasyonu yani ceed in avrupa modellerinde olanlar türkiye içinde uyarlanmış gelmiş fiyat 1400 artı kdv civarında olacakmış arkadaşlar

huss25

New member
Ben daha Mar Oto ya gittim Orjinal kia navigasyonu yani ceed in avrupa modellerinde olanlar türkiye içinde uyarlanmış gelmiş fiyat 1400 artı kdv civarında olacakmış arkadaşlar
orjinal dedikleri avrupadakiler değildir (umarım öyledir) öyle olsa 3 bin tlden aşağı olma şansı yok orjinali gelsede 3 bine gelse onlar orjinal der bire bir uyumlu olduğu için ben çelik motora mail attım cevap gelmedi bide tel ile ariycam şimdi

huss25

New member
şimdi konuştum ne orjinali nede muadili ile ilgili bi çalışmaları dahi yokmuş bilmiyorum artık çelik motorda her ağızdan bi sesmi çıkıyo yoksa nedir bu saçmalık yoksa mar otomu sizi yiyo çözebilmiş değilim içinde olduğumuz ozisyonu..

tugia

New member
şimdi konuştum ne orjinali nede muadili ile ilgili bi çalışmaları dahi yokmuş bilmiyorum artık çelik motorda her ağızdan bi sesmi çıkıyo yoksa nedir bu saçmalık yoksa mar otomu sizi yiyo çözebilmiş değilim içinde olduğumuz ozisyonu..
"Mar Oto'mu sizi yiyo" derken neyi kastettiniz bilmiyorum ama Mar Oto olarak müşterilerimizi kandırmak, oyalamak ya da sizin tabirinizle "yemek" gibi bir düşüncemiz bugüne kadar olmadığı gibi bundan sonra da olmayacaktır. siz çelik motordan kiminle görüştünüz bilmiyorum ama ürün adı ve parça kodu şu anda çelik motorun sisteminde mevcut. en son gönderilen servis bülteninde de parça tedarik edildiği anda servislere bilgi verileceği ve fiyat güncellemesi yapılacağı yazılmış. kullanılacak navigasyon yine necvox olacak. geçen hafta necvoxun ziyaretimize gelen yetkilisi bu ay sonunda ürünün elimizde olacağını söyledi.

erginy

New member
Yaklaşık bir buçuk ay önce Çelik Motor u ben de aramıştım ve bana 2-3 ay sonra orjinal navigasyonun aksesuar olarak sunulacağını söylemişlerdi.

huss25

New member
o zaman bu çelik motorda telefonların başına kimin oturduğu muamma ve rezalet olarak tabir edilir orjinali sordum öyle bişey yok dedi muadil bi firma ile görüşmeniz varmış arkadaşlar çelik motor ile görüşmüşler diyorum oda yok diyo şu an için navigasyon ile ilgili hiç bi çalışmamız yok diyor şimdi bir daha arayacağım..

huss25

New member
müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum sayıyo sayıyo tuşlama yapıyorum meşgul verip düşüyo telefon müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleyin diyo bekliyorum telefon çalar gibi yapıp meşgul verip düşüyo hadi burdan yak

huss25

New member
"Mar Oto'mu sizi yiyo" derken neyi kastettiniz bilmiyorum ama Mar Oto olarak müşterilerimizi kandırmak, oyalamak ya da sizin tabirinizle "yemek" gibi bir düşüncemiz bugüne kadar olmadığı gibi bundan sonra da olmayacaktır. siz çelik motordan kiminle görüştünüz bilmiyorum ama ürün adı ve parça kodu şu anda çelik motorun sisteminde mevcut. en son gönderilen servis bülteninde de parça tedarik edildiği anda servislere bilgi verileceği ve fiyat güncellemesi yapılacağı yazılmış. kullanılacak navigasyon yine necvox olacak. geçen hafta necvoxun ziyaretimize gelen yetkilisi bu ay sonunda ürünün elimizde olacağını söyledi.
Turgay bey yazımın tamamını okuduysanız ya çelik motordan her ağızdan bir ses çıkıyor yada mar oto sizi yemiş dedim ve lafımın arkasındayım ya çelik motorda telefonlara sürekli ve bilgi eksikliği olan başba başka kişiler bakıyo yada mar otodan aldığını söylüyor arkadaş bilgiyi mar oto yanlıış bilgi veriyo kimseye direk bi suçlama yok burda hani derlerya ya o yalan söylüyo ya o iki bilgiden biri yanlış ben burda yazılan ile çelik motorun bana dediklerini karşılaştırıyorum birbirini tutmuyor.

şimdi ulaştığım anda konuştuğum kişinin ismi ile birlikte söylediklerini buraya tekrar yazıcam ve mar otodan Turgay beyden nexcvox ile anlaşma yaptığınız bilgisini aldım diycem umarım telefonda karşımdaki kişi bilmiyorsa bilen bi arkadaşına verir ve bu mesele çözülür hala telefondaki kişinin bilgisiz olduğu kanısı ağır basıyo bakalım görücez.

babıesrar

New member
Oh be çok sevindim bu habere 1500lü rakamlar o kadar korkutucu değil..2 ve üstü beni bozardı açıkcası :D