yeni ceed navigasyon

Kadir KURT

New member
Arkadaşlar orijinal güzel bir navigasyon bu arkadaş ile görüştüm telefon ile. cinden gelecekti ürünleri start stop lu ve anahtarlı olan çeşitleri bir birinden farklı.
videosu ekte ben almayı düşünüyorum. Gelince beni arayacaktı

Kia Ceed Multimedya Cihazı - YouTube

srcndgn

New member
sonucta uzak doğu malı markasıda belli değil bence bilinmiş bir marka almanız daha iyi olur

Kadir KURT

New member
sonucta uzak doğu malı markasıda belli değil bence bilinmiş bir marka almanız daha iyi olur
Uzakdoğu olmayan gösterirmisin ?
Bizim araçlarda Uzakdoğu.

Benim eski aracımda Hoda Civic de Navitech vardı o da Uzakdoğu. Önemli olan Türkiyede servisi ve garantisi. değil mi :)

Bu arada teşekkür ederim düşüncenden dolayı.

srcndgn

New member
öyle tabiyki ama sonucta alpine bilinmiş bir marka

Lecher

New member
Öncelikle hayırlı olsun, bi sakıncası yoksa ne kadara aldıgınız acaba birde montajı filan nasıl yapıldı bu konuda bizi aydınlatırsanız sevinirim

DaNgErS

New member
Hayırlı olsun konsoldaki görüntüde güzel duruyo bence,Bir sorum olacak arkadaşlar,premium versiyonunda bulunan ekran alınıp takılabiliyo dediler böyle bişey var mı ?

şöyle konsolla bütünleşmiş güzel tam dokunmatik bir ekran çok daha güzel olurdu...

erginy

New member
Orjinalliği yok etmiş.

srcndgn

New member
teyipden çok daha iyi durdugu kesin konsolla bütünleşen model 2000 euro+işlilk benim için önemli olan işlevi ve kullanımı

metin

New member
Arkadaşlar orijinal güzel bir navigasyon bu arkadaş ile görüştüm telefon ile. cinden gelecekti ürünleri start stop lu ve anahtarlı olan çeşitleri bir birinden farklı.
videosu ekte ben almayı düşünüyorum. Gelince beni arayacaktı

Kia Ceed Multimedya Cihazı - YouTube
Bu cihazı yakından gördüm güzel bir cihaz alpın den daha güzel daha orjinal kürşat kırgınla görüştüm sadece direksiyondan sesle komut işlev görmüyor

Çok şey bilmek önemli değil önemli olan doğruları bilmektir

Kadir KURT

New member
İşte orjinal navigasyonum. Sadece sesle komut işe yaramıyor. Oda önemli değil. Kendi içinde ki bluetooth işi görüyor. Geri kalan a-dan z ye tüm işlevleri çalısıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 316

ozgurnergiz

New member

Kadir KURT

New member
Navigasyon tabiiki var ve gayet düzgün çalışıyor. İGO 8 var üzerinde SD karta kurulu.
TV var (analog) radyo, cd, usb, telefon vs menu turkce bi sesli komut yok.

ben 1250 tl ye aldım. montajı servise yaptırdım oda 100 tl aldı.
Geri görüş kamerasını öne taktırdım cunku bende geri görüş kamerası vardı. yolda giderken on kamerayı da acabiliyorsun.
Geri ye takınca park sensörleri teybe baglandı ayrıca kendi ekranında da görebiliyorsun.
gayet sık kullanıslı ses kalitesi de güzel.

tavsiye ederim.

DaNgErS

New member
Gayet başarılı duruyo bence,hayırlı olsun.

rayen

Super Moderator
İşte orjinal navigasyonum. Sadece sesle komut işe yaramıyor. Oda önemli değil. Kendi içinde ki bluetooth işi görüyor. Geri kalan a-dan z ye tüm işlevleri çalısıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 316Ekli dosyayı görüntüle 317
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Sesle komut özelliği derken, ses düğmeleri mi çalışmıyor? Yoksa bluetooth ses komutu mu çalışmıyor. Bu konuyu aydınlatırsanız alacaklar için faydası olur. Bir de montajı aldığınız yerin servisine mi?, yoksa kia servisine mi? yaptırdınız bunu da belirtirseniz iyi olur.
Not: Aslında belirtmişsiniz ama ben cihazla ilgili değil, aracın özellikleri ile ilgili kısmı soruyorum.

huss25

New member
görüntü gayet hoş keşke bi organizasyon olsa da buluşsak gözle görsek naviyi elle dokunsak dokunmatiğini filaz biraz test ettikten sonra şayet hoşuma giderse saniye durmaz yaptırırım ama hiç organizasyon lafı bile yok piyasada :(

Kadir KURT

New member
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Sesle komut özelliği derken, ses düğmeleri mi çalışmıyor? Yoksa bluetooth ses komutu mu çalışmıyor. Bu konuyu aydınlatırsanız alacaklar için faydası olur. Bir de montajı aldığınız yerin servisine mi?, yoksa kia servisine mi? yaptırdınız bunu da belirtirseniz iyi olur.
Not: Aslında belirtmişsiniz ama ben cihazla ilgili değil, aracın özellikleri ile ilgili kısmı soruyorum.
Teşekkür ederim.
Sesle komut direksiyondaki ingilizce teybe verilen komut tek çalışmıyor. Diğer tüm işlevler çalısıyor.

montajı kia servisi yaptı.

Kadir KURT

New member
görüntü gayet hoş keşke bi organizasyon olsa da buluşsak gözle görsek naviyi elle dokunsak dokunmatiğini filaz biraz test ettikten sonra şayet hoşuma giderse saniye durmaz yaptırırım ama hiç organizasyon lafı bile yok piyasada :(
Bence hiç durmayın 10 numara