Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

• Oğuşlar Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Ersu Yurt Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Erbek Otomotiv

Kullanılan: 20 24.7%
  • Mar Oto

Kullanılan: 3 3.7%
  • Eresin Topkapı

Kullanılan: 7 8.6%
  • Tek Kar Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%
  • Ulukar Otomotiv

Kullanılan: 1 1.2%
  • Bayraktar Otomotiv

Kullanılan: 10 12.3%
  • Gül Al Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    81

admmlkc

New member
valla hocam bilemedim kusura bakma nerden anlarız onu

ErbekOtomotiv

New member
[MENTION=1188]admmlkc[/MENTION] 2011 Ceed euro4 motor normal fiyatı; 488 tl
Erbek otomotiv Ceed club özel fiyat;
424 tl ?

admmlkc

New member
valla helal olsun size 700 ve 800 üzeri fiyatlar var

ErbekOtomotiv

New member
Anladım o zaman Aramıza bekliyoruz zamanı geldiginde sizi ?

gorkemsin

New member
Babam sağolsun emeklidir, dolaşmayıda, fiyat araştırması yapmayıda çok sever. Eski şöför olduğundan bakması gereken yerleri de az çok bilir. 1 hafta önce dedim olurda denk gelirde önünden geçersen mobil esp 5.3o veya castrol edge 5.30 fiyat sor dedim. Aldığı en iyi fiyatlar şöyle.

Örnek mahallesinde mobil esp 5.30 4+1+1 L için toplamda 190 TL fiyat
Ümraniye gül-al yanında bir yerdende castrol edge 5.30 5+1 LT için 165 TL fiyat almış.

Bence iyi fiyatlar. Tabi internetde daha iyi fiyatlar bulunabilir ama sonra 1 yıllık yağ gelirse canımı sıkar diye sipariş vermiyorum. Bu arada bu cumartesi veya haftaya cumartesi randevu alacağım bende erbek ten. Nurbanu hanımdan yağ hariç 30000 bakım fiyatı verdi bana. sağolsun mantıklıda bulduğum bir fiyat. özel servise gitmek üzereydim ama vazgeçtim.
Yazdığım bu mesajı geri çekiyorum. Bugün alamay gittim almadan döndüm. Bu fiyata satılan yağların en yenisi 13 aylık yağ.

rayen

Super Moderator
Şimdi bulamayacağım bir mesajda yağların raf ömrü 5 yıl deniyordu. Eğer doğruysa 13 ayın bir önemi yok diye düşünüyorum.

rayen

Super Moderator
Ynt: Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

Her ikisi içinde fiyat vereyim:

1- Ben Castrol 5-30 FST'yi büyük BP istasyonlarından alıyorum (Zaten Catrol'ün sahibi BP). Son alımımda 4+1+1 litreyi 185 liraya aldım.
2- Mobil 5-30 ESP'i Göztepe Michelin Bayisi Alize Otomotiv'de buldum, aynı şekilde 4+1+1 yağ 210 liraydı.

Bu arada bilgi için, tam sentetik yağların 5 sene raf ömrü bulunur. Yani herhangi bir yerde şansa denk gelirsen alıp bakıma kadar evde stoklayabilirsin. Misal bende şu an gelecek bakım için yağ hazır evde bekliyor.
Bir önceki sayfada imiş. :)

gorkemsin

New member
Ergin dediğin gibi en sağlamı Castrol Edge' i BP den almak. Şu anda da 4 LT fiyatı 146 1 LT fiyatı ise 40 tl.

Bu arada bugün 30000 bakımına girdim. Çok işim vardı ben arabanın başında bekleyemedim. Yoğunluktan bilmiyorum , uğrayabilirsem bir çaylarını içerim. Olmadı bir dahaki bakıma kesin görüşürüz. Gerçekten Erbek Oto nun anlayışını, müşteriye ilgisini, jestleri adına teşekkür ederim. İlk defa bir yetkili servisten bu kadar memnun kaldım. Yetkili servisler böyle olsun o zaman sıkıntı yok. Nurbanu Hanım' a teşekkür ederim.

Daha önce gittiğim servisi aradım. Dışarıdan yağ getirmemi kabul etmedi. Bende rheniol yağmıdır ilk defa duydum belkide iyi yağdır bilemem istemiyorum kullanmayı. Erbek sağolsun yardımcı oldu. Bakım ücretide daha önce gittiğim servisin ücretine göre %15-20 arası daha uygun oldu. Ellerinden geldiğince bir takım jestlerde yapıyorlar. Tekrar teşekkürler.

Daha önceki iki arabamı da 10 ar yıl kullandım yaklaşık. Kim kazandı müşteri odaklı Erbek Otomotiv. Bundan sonraki servislerde de sizdeyim.

ErbekOtomotiv

New member
Cok teşekkür ederiz, biz aramıza katılmanızdan cok buyuk memnuniyet duyduk, her zaman görüşmek üzere [MENTION=879]gorkemsin[/MENTION] ?

PERFECTSO

New member
eresin kia ve ersuyurt'da tarafimca denenmistir 60000 km bakimda en pahali fiyati Ersuyurt, ikinci pahali fiyati Eresin vermistir avrupa yakasindaki en uygun fiyati Ulukar verdi Ulukar'a yaptirdim Ersuyurt 600 tl gibi bir rakam verirken Ulukarda 400 tl ye yaptirdim Ilgi alaka digerlerine gore cok daha iyiydi ayrica on konsolu garantiden degistirdiler soz verdikleri gibi isi takip edip yurtdisindan konsolu getirtip zamanindada taktilar Ulukar diyorum kesinlikle tavsiye ediyorum hrm uygun fiyat hem guleryuz hem ilgi.

yalcin

New member
daha önce oy kullanarak Ersuyurt a yorum yazmış olabilirim ne yazdıysam o gün için geçerli idi fakat bugün bu saatten sonra oyumu değiştiriyorum ve bugün aracıda teslim aldıktan sonra ersuyurda adım atmayı düşünmüyorum. şuan yeni bakım-servis Erbek gibi görünüyor fakat hiç onunla uğraşmayıp tüm bakımları özel olarakda devam edebilirim. ancak hala aracı dışarda özel olarak nitelendirdiğimiz servislerdense kendi yetkili servislerine emanet etmeyi yeğlerim.

HAKAN1979

New member
Yarın sabah ERBEK 'teyim, 5 yıllık düzenimden vazgeçip Erbek'e karar verdim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Berkan

New member
daha önce oy kullanarak Ersuyurt a yorum yazmış olabilirim ne yazdıysam o gün için geçerli idi fakat bugün bu saatten sonra oyumu değiştiriyorum ve bugün aracıda teslim aldıktan sonra ersuyurda adım atmayı düşünmüyorum. şuan yeni bakım-servis Erbek gibi görünüyor fakat hiç onunla uğraşmayıp tüm bakımları özel olarakda devam edebilirim. ancak hala aracı dışarda özel olarak nitelendirdiğimiz servislerdense kendi yetkili servislerine emanet etmeyi yeğlerim.
heh benim gibi biri daha cıktı aynı dusuncelerden bendede var ersu yurt için çok ekstrem acil birley olmadıgı sürece kapısına ugramam. sana neler yaptılar [MENTION=10]yalcin[/MENTION] :D

yalcin

New member
[MENTION=1547]Berkan[/MENTION] neler yapmadılar aslında ondan bahsetmek gerek; en son maceramdan hafifce yine bahsedeyim; dün aracı teslim aldım sanki mal kaçırır gibi çıktım kimse hop nereye gidiyorsun vs. demedi düşün! neyse yola çıktım, resmen aşkla kullandığım aracımdan birdenbire soğudum, neden; sözüm ona rottan çıkan aracım ki birazdan anlatıcam detayını, servise girmeden resmen yere yapışan direksiyon hissi mükemmel olan kaplanım sanki demir yutmuş gibi direksiyon hissi gitmiş yerine ordan oraya dolaşan bir araç!
şimdi başa dönelim; aracı geçen hafta çarşamba teslim ettiğimde kaza-kasko ile bıraktım buarada bakım için değil tadilat için bıraktım; tampon değişir demelerine rağmen hasar danışmanı hanımefendiciğim Ayşe hanım, ısrar etmeme rağmen yok ona biz müdahele edemeyiz exper ne derse o, diyorumki ayşe hanım sizin mekanikciniz tampon değişir diyor eğer değişecekse ben değişmesinden yanayım boyayla uğraşmayalım vs, yok ben birşey yapamam exper ne derse o zaten biz söküp kinge göndericez yada kasko kimle anlaştıysa ona gönderiyoruz ordan sonuç çıkınca biz müdahele ederiz( sonra aklıma şu soru geliyor ve sesli sordum zaten; yahu ben 5 senedir size getiriyorum aracımı kaza yada bakım için neden; yakınlık, esnaf ilişkisi, samimiyet, birde kiadan kia anlar vs. ) peki siz ne yapıyorsunuz rot yok rota aracı dışarı çıkarıyorsunuz kasko böyle dedi onu yapıyoruz, ben birdaha adımımı atarmıyım peki???
herneyse perşembe günü aradım ayşe hanımı dün göndermedik tamponu bugün göndericez dedi : ))) iyi dedim c.tesi sabahı aradım tampon değişim verdiler sipariş verdik p.tesi teslim alabilirsiniz dedi, p.tesi öğleden sonra aradı aracınız hazır dedi, bende neler yapıldı diye sordum, direkt dediği rotlar vs. sağ ön amortisör eğik çıktı kaskoya girmediği için değişim yapılmamış notunu iletti...bu bilgiden sonra zaten iyiden iyiye güvenim azaldı ersuyurda..salı günü akşam teslim almaya gittim, ilk baktığım sol arka kapı üzerindeki çiziklerdi, e ee buraya birşey yapılmamış dedim, söylemedinizki??? dedim söylememmi gerekiyordu kaza fotoğraflarında vardı zaten darbe aldığına dair, e sizin kaza önden oraya müdahele edemem vs. yahu müdahele edip ne yapacaksın hafif ince bir çizik işte pasta at ufak boya 5 dakikanı almaz demedim artık çünkü bıktım!!! bagajı açtım eksik gedik birşey varmı diye kırık sis farı vardı ayşe hanım gördü hehh bunu teslim alıcaz dedi :))) ya okadar hizmet dışıki çalışanlar neyin nerde olduğundan haberleri yok..ayrıca jantlar ilk dikkatimi çekendi şöyleki jant takımları aldığımda personelin benden ricası; abi dedi sen dışarda yıkatmazsın zatende ben sana söyliyeyim yinede; jantlara kimyasal parlatıcı falan sürüyorlar sürdürme, zarar görmesin vs. ulan bir baktım aracı alıcam, jantları parlatmışlar malum kimyasalı şöyle sıvamışlar:((((((((( onuda görünce bu ne ya dedim kim sürdü bunu, ayşe hanım;- e söylemedinizki sürmeyelim diye :/// komedi bunlar yapın dediğimizi yapmıyorlar ne yapacaklarınız bilmediğim şey içinde e söylemedinizki ne yapalım:))) herneyse aldım aracı ben direkt rotcuma gittim, netice servis rotcu ayağına önce direksiyonu eğmişler sonra rot ayarlarını hatalı vermişler...rotcuda canlı verilere baktık ve kamber açı değerleri hepsi sınırlar içinde çıktı, abi dedi taş gibi sıkma canını, yola çık sıkıntı yok dedi...anladımki ersuyurt rotcu ile ortak çalışıyor telefondaki söylediğine inanarak bilgisiz ve duyarsız bir kullanıcı olsaydım amortisörü değiştirin diyecektim onlarda sorunsuz amotrisörü değiştireceklerdi vs..vs..
netice; 45bin bakıma 5 bin kaldı Erbek e gidebilirim yada en olmadı dışarda özelde başında durur yaptırırım..zaten garantilik bir durumda yok..

Berkan

New member
tam beklediğim hareketler Ersu-yurttan geçmiş olsun yalcin.

berkan1981

New member
Yalcin geçmiş olsun:( sanırım servis değişikligi senin aracin istikbali için şart :D