Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

• Oğuşlar Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Ersu Yurt Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Erbek Otomotiv

Kullanılan: 20 24.7%
  • Mar Oto

Kullanılan: 3 3.7%
  • Eresin Topkapı

Kullanılan: 7 8.6%
  • Tek Kar Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%
  • Ulukar Otomotiv

Kullanılan: 1 1.2%
  • Bayraktar Otomotiv

Kullanılan: 10 12.3%
  • Gül Al Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    81

pepe

Active member
ergin bey Yağınızı alıp gidebiliyorsunuz.
Aynen öyle Nurbanu Hn.dan teyidini aldım dilediğiniz yağı beraberinizde getirebilirsiniz

Araştırdım bu yağ da oldukça güzel gibi e n azından shell'den daha iyi :)

pepe

Active member
Bugün Erbek otomotivde 15bin bakımımı yaptırmış bulunuyorum...

Servis ücreti + Kauçuk paspas + Patlayan viraj içi ampul değişimi toplam 429 tl ye geldi sağolsun Nurbanu Hanım...2 anahtarlık 1 ruhsat cüzdanı 2 peçetelik 2 oto kokusu da eşantiyon olarak hediye edildi

başta Nurbanu Hanım ve ilgilenen herkese teşekkür ederim...

ErbekOtomotiv

New member
[MENTION=1959]ERGIN[/MENTION] bey, ilk defa böyle bi uygulama yaptığımız icin bunu bulabildik ama araştırdım bende iyi bir yağ diye gördüm sanki ama digerini de buldurmaya çalışırım ? yada [MENTION=1225]deadgarden[/MENTION] in dediği gibi yağ ile de gelebilirsiniz (kapalı kutu olucak sekilde) zaten sizin yağınız da hazırmış bekliyoruz her zaman ? [MENTION=1764]pepe[/MENTION] bey, biz teşekkür ederiz, tekrardan görüşmek dileğiyle ?

gorkemsin

New member
Her ikisi içinde fiyat vereyim:

1- Ben Castrol 5-30 FST'yi büyük BP istasyonlarından alıyorum (Zaten Catrol'ün sahibi BP). Son alımımda 4+1+1 litreyi 185 liraya aldım.
2- Mobil 5-30 ESP'i Göztepe Michelin Bayisi Alize Otomotiv'de buldum, aynı şekilde 4+1+1 yağ 210 liraydı.

Bu arada bilgi için, tam sentetik yağların 5 sene raf ömrü bulunur. Yani herhangi bir yerde şansa denk gelirsen alıp bakıma kadar evde stoklayabilirsin. Misal bende şu an gelecek bakım için yağ hazır evde bekliyor.
Babam sağolsun emeklidir, dolaşmayıda, fiyat araştırması yapmayıda çok sever. Eski şöför olduğundan bakması gereken yerleri de az çok bilir. 1 hafta önce dedim olurda denk gelirde önünden geçersen mobil esp 5.3o veya castrol edge 5.30 fiyat sor dedim. Aldığı en iyi fiyatlar şöyle.

Örnek mahallesinde mobil esp 5.30 4+1+1 L için toplamda 190 TL fiyat
Ümraniye gül-al yanında bir yerdende castrol edge 5.30 5+1 LT için 165 TL fiyat almış.

Bence iyi fiyatlar. Tabi internetde daha iyi fiyatlar bulunabilir ama sonra 1 yıllık yağ gelirse canımı sıkar diye sipariş vermiyorum. Bu arada bu cumartesi veya haftaya cumartesi randevu alacağım bende erbek ten. Nurbanu hanımdan yağ hariç 30000 bakım fiyatı verdi bana. sağolsun mantıklıda bulduğum bir fiyat. özel servise gitmek üzereydim ama vazgeçtim.

ERGIN

New member
Babam sağolsun emeklidir, dolaşmayıda, fiyat araştırması yapmayıda çok sever. Eski şöför olduğundan bakması gereken yerleri de az çok bilir. 1 hafta önce dedim olurda denk gelirde önünden geçersen mobil esp 5.3o veya castrol edge 5.30 fiyat sor dedim. Aldığı en iyi fiyatlar şöyle.

Örnek mahallesinde mobil esp 5.30 4+1+1 L için toplamda 190 TL fiyat
Ümraniye gül-al yanında bir yerdende castrol edge 5.30 5+1 LT için 165 TL fiyat almış.

Bence iyi fiyatlar. Tabi internetde daha iyi fiyatlar bulunabilir ama sonra 1 yıllık yağ gelirse canımı sıkar diye sipariş vermiyorum. Bu arada bu cumartesi veya haftaya cumartesi randevu alacağım bende erbek ten. Nurbanu hanımdan yağ hariç 30000 bakım fiyatı verdi bana. sağolsun mantıklıda bulduğum bir fiyat. özel servise gitmek üzereydim ama vazgeçtim.
İnternetten otomotiv sektörü alışverişine bende sıcak bakamıyorum (Lastik, yağ vs..).
Ki zaten babanız oldukça iyi fiyatlara bulmuş. Hayırlı bakımlar :)

ERGIN

New member
[MENTION=1959]ERGIN[/MENTION] bey, ilk defa böyle bi uygulama yaptığımız icin bunu bulabildik ama araştırdım bende iyi bir yağ diye gördüm sanki ama digerini de buldurmaya çalışırım �� yada [MENTION=1225]deadgarden[/MENTION] in dediği gibi yağ ile de gelebilirsiniz (kapalı kutu olucak sekilde) zaten sizin yağınız da hazırmış bekliyoruz her zaman �� [MENTION=1764]pepe[/MENTION] bey, biz teşekkür ederiz, tekrardan görüşmek dileğiyle ��
Evet bu seferlik ben yanımda getireceğim kapalı kutu olarak ancak bundan sonraki bakımlarda ilgili 2 yağ modelinden birini Erbek tedarik ederse açıkçası ben dışardan satın almaya uğraşmam, direk servise gelirim :)

Tulvem12

New member
Ynt: Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

Slm aracimin ilk bakimi yapilacak consept plus fiyat nedir [MENTION=1967]ErbekOtomotiv[/MENTION] yardımcı olabilir mi

ErbekOtomotiv

New member
2013 yeni Ceed 15.000 km Bakım ücreti işçilik ve KDV dahil ve ceedclubtr özel iskontolu 338 tl [MENTION=1557]Tulvem12[/MENTION]

Cok ozur dilerim KDV yi eklememişim ben 399 tl yapıyor fiyat. [MENTION=1557]Tulvem12[/MENTION]

34karantina34

New member
İsmin ne önemi varki birilerine rica ederekmi yaptıracağız işimizi herkese aynı şekilde davranıp ilgilenmeleri gerekir babalarının çifliğimi yoksa kia nın temsilcisi servislermi bunlar ?

Tulvem12

New member
TSK ederim [MENTION=1967]ErbekOtomotiv[/MENTION] ilginiz için

rayen

Super Moderator
Ynt: Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

İsmin ne önemi varki birilerine rica ederekmi yaptıracağız işimizi herkese aynı şekilde davranıp ilgilenmeleri gerekir babalarının çifliğimi yoksa kia nın temsilcisi servislermi bunlar ?
Kimse rica ederek bir iş yaptırmıyor. Yapılan işin bedeli ödeniyor. Sadece ilgili servis forum üyelerimize indirim uyguluyor. Sanırım forum üyesi olan ya da olmayan herkese aynı davranıyorlardır. Eğer davranmıyorlarsa gerekli mercilere başvuru yapılabilir.
Eğer bu servis Çelik Motora ait bir servis ise, babalarının çiftliği gibi davrandıklarını düşünüyorsanız lütfen Çelik Motora şikayetinizi iletiniz.
Burada herkes Erbek'in verdiği hizmetten şuanda memnun, ilerde ne olur bilemem.

admmlkc

New member
arkadaşlar 2011 ceed otomatik 45 bin bakımına giren varmı? varsa fiyatını solermisiniz. teşekkürler

ErbekOtomotiv

New member
Euro5 mı euro4 mu araç [MENTION=1188]admmlkc[/MENTION]

amorusso

New member
Dpf var mi yok mu o onemli [MENTION=1188]admmlkc[/MENTION]