Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

• Oğuşlar Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Ersu Yurt Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Erbek Otomotiv

Kullanılan: 20 24.7%
  • Mar Oto

Kullanılan: 3 3.7%
  • Eresin Topkapı

Kullanılan: 7 8.6%
  • Tek Kar Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%
  • Ulukar Otomotiv

Kullanılan: 1 1.2%
  • Bayraktar Otomotiv

Kullanılan: 10 12.3%
  • Gül Al Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    81

slhyldz

New member
Öyle bir kaba tabir kullanmak istemezdik ama bence desteksiz sallıyor ?? [MENTION=556]erkan[/MENTION]kasım

Sent from my iPhone using Tapatalk
Arkadaslar dogrusu yakisik almadi.
Cok isteyen arar tekkari yag bakimi + fren degisim adi altinda ogrenir fiyatini. Bundan basit birsey yok. Ben sahsen hic merak etmedim etsem hemen arayip ogrenirdim. Lutfen biraz daha kibar olmaya calisalim.
syg.

Burak

New member
Yağ bakımı değil konumuz lütfen saptırmayalım 45.000 km araç bakımı bunun icinde antifrizide var yağıda filtreleride aradım servis danışmanı bir bayanla görüştüm 650 tl bakım yaklaşık 500 tl ön arka fren balataları değişimi fiyatı aldım yüzde 10 + 10 iskontoda yapsa 850 olmaz ayrıca benim aldığım fiyat iskontoludur! lütfen doğru olmayan bilgiler paylaşmayalım sevgiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

MuSTaNG

New member
Konu bence fazlaca uzamış herkesin aldığı fiyatlar farklılık gösterebilir ben bakımı önceden oğuşlarda yaptırıyodum milletin atıyorum 400'e yaptığı bakıma ben 250 lira veriyodum bu da yaklaşık yüzde 30 35 indirim demek biraz samimiyet birazda iyi niyetle yapılan indirimlerdi bunlar, aynı şekilde arabama aldığım yayları yetkili serviste 50 tl'ye taktırabiliyorum bi çok insan sanayiide pazarlıklarla 100 liraya taktırıyor servis fiyatını yazmiyim bile :) Arkadaşın aldığı 850 lira olmayacak bi fiyat değil kimsenin kimseye yalan borcu olmadığını düşünüyorum ama tekkar'ın erbeğe oranla verdiği fiyat farkı benide şoke etti açıkçası, tekkar 1 tl'nin bile hesabını yapan bi firma..

ceronimo1978

New member
Bencede erol hakli uzun soluklu hatta arac aldiginiz servislerde islemlerinozo daha hizli ve uygun yapabiliyoruz. Ben eresinler topkapidan bu manada cok memnunum. Hatta diledigim zaman aracin basinda durabiliyorum. Zaten ustalarin cogu gop civarindan. Su ana kadar herhangi bir sikinti yasamadim. Avrupa yakasi ikametli arkadaslar icin onerebilirim. Pro ceed gt nin son bakimi mukemmel bir fiyata yapildi. Dolayisiyla eresinlerle marka degisikligine gitme karari alana kadar devam diyorum

berkan1981

New member
Tekkar bence servisler icerisinde en pahalı firma arkadaşa nasıl çıkardılar o fiyatı sasmamak elde değil egerki o fiyata yaptirdiysa helal olsun demek düşer. .

slhyldz

New member
Ben tekkara aracı aldığım gün eksper yaptırdım. Abi bakımını yapalımmı dediler. Fiyat verin uygunsa yapın dedim. Yağ+ filtreler + hidrolik yağ için 750 ₺ dedi. Çok değilmi dedim. Hidrolik yağıda değiştireceğiz deyince kalsın dedim. :) Çıkşta sordum bu hidrolikkkk yağı ne kadar. 30 ₺ cikmiş. O gün soğudum oradan zaten.

Cem_Dursunoglu

New member
Arkadaşlar Eresin'e gitmeyin. Aracımın 2010 son 20 bin ve 30 bin bakımına (2012 ve 2013) Eresin'e götürdü babam arabaya bize sormadan 10w/40 yağ koymuşlar 5w/30 yerine araba soğuk havalarda 15 dk zor ısınıyor. Şikayetçi oldum yardımcı olmadılar. Çelik oto'ya şikayet ettim.
Sonucunu bekliyorum.

Saygılarımla
Cem Dursunoğlu
MBAEndüstri Mükendisi

ceronimo1978

New member
Cok enteresan bir durum. Zira 2010 dan beri eresinler disinda bir yere gitmedim. Cokta memnunum. Umarim hallederler. Emre yada zulfiye hanim bu duruma ne diyor peki

alicanım

Member
Ben Kocaeli-Yarımcadan bakım için Erbek otomotive gittim ve çok memnun kaldım.İnşallah 30 bin bakımı içinde Erbek otomotive gidecem.

Burak

New member
Özel Burak Oto - Kadosan
Yetkili Erbek - Kavacık

berkan1981

New member
Nur bana bir 30 bin bakim fiyati cikarirmisin rica etsem

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Draper

New member
Bugun 15k bakımı için erbek otodaydım. Daha oncede yazılanlar gibi oldukça memnun kaldım. Ozellike nurbanu hanım oldukça yardımcı oldu.

Herkese tavsiye ederim

Berkan

New member
Nur bana bir 30 bin bakim fiyati cikarirmisin rica etsem

3-4 ay önce ben yaptırdıktan sonra zamlancak demişti neoldu acaba ögrenince yazsana adaş :D merak ettim

ErbekOtomotiv

New member
Berkan abi araç marka model alabilir miyim. @berkan1981

berkan1981

New member
2012 ceed consept plus at sw

berkan1981

New member
Hala cvp gelmedi nur ?

ppqwerty

New member
Bugun ulukar da 30bin bakımına girdim.Aracımın yanına gitmeme izin verilseydi daha iyi olacaktı.Genel olarak servis danışmanı diğer çalışanların alakası genel olarak fena değildi.Bir de bilen varsa paylaşabilir mi acaba,30bin bakımında fren hidroliği değişmiyor muydu?Benimkini değiştirmediler.

Berkan

New member
Bugun ulukar da 30bin bakımına girdim.Aracımın yanına gitmeme izin verilseydi daha iyi olacaktı.Genel olarak servis danışmanı diğer çalışanların alakası genel olarak fena değildi.Bir de bilen varsa paylaşabilir mi acaba,30bin bakımında fren hidroliği değişmiyor muydu?Benimkini değiştirmediler.
değişmiş olması lazım 30bin bakımı içinde var hatta her 30bin'de var. hatta kianın sitesinden bakıcaktım fiyat güncelledikleri için göstermedi. buarada şuana kadar 3 bakıma 3 ayrı serviste gittim ersuyurt-erbek-bayraktar hepsindede aracın yanına istedigim zaman dolandım hatta sorunlamı birebir söyledim saolsun yardımcı oldularda gayet (ersu yurt en berbatı buarada diğer ikisi gayet iyilerdi)