Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

• Oğuşlar Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Ersu Yurt Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Erbek Otomotiv

Kullanılan: 20 24.7%
  • Mar Oto

Kullanılan: 3 3.7%
  • Eresin Topkapı

Kullanılan: 7 8.6%
  • Tek Kar Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%
  • Ulukar Otomotiv

Kullanılan: 1 1.2%
  • Bayraktar Otomotiv

Kullanılan: 10 12.3%
  • Gül Al Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    81

aLi

Yönetim Ekibi

Berkan

New member
Ersu-yurttan aldım bakımada oraya gittim gayet memnunum okadar bunaltmama ragmen servisi :)

proceed61

New member
Gül-al'a iki kere gittim.Oldukça memnun kaldım.Hem en uygun fiyatları da oradan almıştım.

ozgurnergiz

New member
Servis ilgi ve alaka olarak Gül-Al diyorum. Mehmet Ali Bey çok ilgili. Servise giristen çıkana kadar aracın başında durmama izin veriyor. Bırakın çay su kahveyi Mehmet Ali Bey yemek bile ismarliyor. Servis guzel, hizmet güzel, personel güzel. Tavsiye ederim.

keremm

New member
Mar oto ya gitme de hocam ulukar veya ersu yurt olabilir

yalcin

New member
ersuyurttan almıştık avcılarda ikamet ettiğimiz için o dönem hem alışveriş döneminde galeri yakındı hemde servis anlamında yakın olduğu için çok yakın yani mesafe anlamında..tercihim o yöndeydi ancak çok memnun olduğum söylenemez özellikle hizmet anlamında..tamam belki teknik anlamda iyiler diyelim fakat sosyal hizmet hususunda her servis hizmetinde memnun değildim aynı zamanda kafalarına göre aracın bazı yerlerine müdahale etmişlerdi en son servisdan aldığımda elfrenini çok gergin yapmışlardı bune yaa dediğimde böyle olması gerekiyor zaten deyip geçiştirmişti yetkili arkadaş bende lüzum görmedim düzelttirmeye..elfreni çekerken kademeleri vardır ya ben yumuşak geçişli olması gerektiğini düşünüyorum ve kademe sayısıda ilk hali 7-8di şuan 4 kademe civarı..aşırı gergin olması bence normal değil..neyse.uzattım biraz..zorunlu olarak ersuyurt ama 45binde değiştirmeyi düşünüyorum beykoz kulağa hoş geliyor şuanda!..

Berkan

New member
ersuyurttan almıştık avcılarda ikamet ettiğimiz için o dönem hem alışveriş döneminde galeri yakındı hemde servis anlamında yakın olduğu için çok yakın yani mesafe anlamında..tercihim o yöndeydi ancak çok memnun olduğum söylenemez özellikle hizmet anlamında..tamam belki teknik anlamda iyiler diyelim fakat sosyal hizmet hususunda her servis hizmetinde memnun değildim aynı zamanda kafalarına göre aracın bazı yerlerine müdahale etmişlerdi en son servisdan aldığımda elfrenini çok gergin yapmışlardı bune yaa dediğimde böyle olması gerekiyor zaten deyip geçiştirmişti yetkili arkadaş bende lüzum görmedim düzelttirmeye..elfreni çekerken kademeleri vardır ya ben yumuşak geçişli olması gerektiğini düşünüyorum ve kademe sayısıda ilk hali 7-8di şuan 4 kademe civarı..aşırı gergin olması bence normal değil..neyse.uzattım biraz..zorunlu olarak ersuyurt ama 45binde değiştirmeyi düşünüyorum beykoz kulağa hoş geliyor şuanda!..
doğrusunu yapmışlar aslında benimde cıvıdı mesela ta tepede tutmaya başladı aynı dediğin gibi 7-8tıkta şuan es kaza onu biraz az çektimmi 2-3 tık gibi çok dik yerde gitmeye niyetleniyor araç :)

ErbekOtomotiv

New member
[MENTION=1704]proceed61[/MENTION] Bir de ozellikle benden (Nurbanu) fiyat almanızı öneririm ? [MENTION=10]yalcin[/MENTION] bey, her zaman bekleriz istediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz bize gelmek zorunda değilsiniz fakat her acıdan yardımcı olmaya çalışırım bilgilerinize.. :)

Kia Erbek Otomotiv
Kavacık / Beykoz

sadik170

New member
@nurbanu hanım merhaba,
aracımın 30.000 bakımı geldi. Kısmetse bayramdan sonra yaptırmayı planlıyorum. 30.000 bakımında yapılan işlemler ve foruma özel fiyat nedir?
Teşekkürler.

ErbekOtomotiv

New member
08:30 da sirketteyim, bilgisini paylaşıyım sizinle, gitmeden Aracın model yılını öğrenebilir miyim ?

sadik170

New member
2012 model kia ceed concept. Daha önce gelmiştim size defalarca :) Kırmızı renk aracım ismim Sadık. belki hatırlarsınız :)

ErbekOtomotiv

New member
Sadık bey merhaba %15 yedek parça %15 işçilik iskontosu yaptım toplam 30 bin bakım tutarı KDV ve işçilik dahil; 526 tl normal tutarı 605 tldir.

sadik170

New member
Sadık bey merhaba %15 yedek parça %15 işçilik iskontosu yaptım toplam 30 bin bakım tutarı KDV ve işçilik dahil; 526 tl normal tutarı 605 tldir.
Teşekkürler, bayramdan sonraki ilk haftasonu gelmeye çalışıcam.

Peki 30.000 bakımında yapılan işlemler nedir. Hangi marka yağ kullanıyorsunuz? Ben dışarıdan mobil 1 motor yağı almak istiyorum. Bu forumda da bir çok arkadaşımız kendi yağını götürüyor.
Bu konular hakkında bilginizi rica ederim.
Teşekkürler

ErbekOtomotiv

New member
Yağ, hava, polen, yakıt filtreleri.
Karter tapası, tapa contası.
Motor Yağı markamız shell, aracınız garantide ise dışardan getirmeniz garanti işlemlerinizde sıkıntı çıkarır önermiyoruz.
(Sarf malzeme.
Fren hidroligi.
Balata spreyi.
Cam suyu.)

amorusso

New member
45.000 km bakimi fiyati nedir ? Arac 2012 ceed sw concept at ( bir onceki kasa )