Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

• Oğuşlar Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Ersu Yurt Otomotiv

Kullanılan: 6 7.4%
  • Erbek Otomotiv

Kullanılan: 20 24.7%
  • Mar Oto

Kullanılan: 3 3.7%
  • Eresin Topkapı

Kullanılan: 7 8.6%
  • Tek Kar Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%
  • Ulukar Otomotiv

Kullanılan: 1 1.2%
  • Bayraktar Otomotiv

Kullanılan: 10 12.3%
  • Gül Al Otomotiv

Kullanılan: 14 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    81

ppqwerty

New member
değişmiş olması lazım 30bin bakımı içinde var hatta her 30bin'de var. hatta kianın sitesinden bakıcaktım fiyat güncelledikleri için göstermedi. buarada şuana kadar 3 bakıma 3 ayrı serviste gittim ersuyurt-erbek-bayraktar hepsindede aracın yanına istedigim zaman dolandım hatta sorunlamı birebir söyledim saolsun yardımcı oldularda gayet (ersu yurt en berbatı buarada diğer ikisi gayet iyilerdi)
30.000 bakımında fren hidroliğinin değiştiğini başka servislerle telefonda görüştüğümde öğrenmiştim.Bunu da şimdi kia ya mail attım, cevap gelince buradan paylaşacağım.Tekrar Ulukar'a gideceğimi de sanmıyorum.

ömeraksoy

New member
Ulukar kia da servis temsilcici Uğur Karadurmuş var çok ilgidar biri.Tavsiye edebilirim.Basınexprss yanyol.

sumi

New member
arkadaşlar, araçta 1-2 sorunum var. tekkar'a gitmeyi düşünmüyorum. erbek veya gülallara gitmeyi düşünüyorum. çünkü tekkar her bişeye bakmadan " garantiye girmezse 200 tl arıza tespit ücreti var veya bu garanti kapsamına girmez" sözleriyle konuya giriyor. o da ben deli ediyor. bu iki firmada bunları yaşamazsınız diyebileceğiniz neresi var? teşekkürler

Berkan

New member
arkadaşlar, araçta 1-2 sorunum var. tekkar'a gitmeyi düşünmüyorum. erbek veya gülallara gitmeyi düşünüyorum. çünkü tekkar her bişeye bakmadan " garantiye girmezse 200 tl arıza tespit ücreti var veya bu garanti kapsamına girmez" sözleriyle konuya giriyor. o da ben deli ediyor. bu iki firmada bunları yaşamazsınız diyebileceğiniz neresi var? teşekkürler
Bayraktar Oto'dan gayet memnunum, gidin Emrah'a yada tam karşısında oturan arkadaşa anlatın derdinizi

Nasıl bir sacma işmiş enaz 3-4 parçam değişti garantiden. servis danışmanları + garanti uzmanı olan abla zaten %80-90 söylüyor girip girmeyecegini.
Mesela en son cam motorum bozuldu servis danısmanım ustaya sordu neyi var bunun diye. Usta çıkan sesten anladı mekanizmanın komple bozuldugunu servis danışmanım gitti abla bu garantimi değilmi dedi, garanti dendi onayı verdi 2-3 gün sonra değişti. kimseden lafı olmadı girmesse değişmezse sukadar ücret diye. Keza başka bir zaman vites topuzu da soyuldu onuda sokarmıyız diye sordum hayır dedi ;) yine para mara almadılar.
Ama motor içinde yürüyen aksaamda birşey olur söküp bakılıp incelenecek parcadır red gelirse işcilik almaya kovalıyor heralde ama yinede sacma bence.

arda-buse

New member
valla bende bayraktardan çok memmunum benimde garantiden birkaç parça değişti.hatta en son tavandaki sesler kesilirmi?kia bayraktar sayesinde garantiden yapılarak hiç ses kalmadı çok memmun kaldım hepsine ayrı ayrı teşekkürler

selimguler

New member
Merhabalar 2008 model pro ceed 1.6 CRDI coll aracımın baskı balatası değişecek servis ve fiyat önerebilirmmisiniz