Araç tavsiyesi

aLi

Yönetim Ekibi
Oda cok sıkıntılı durum abi ya. Uzun derken ne kadar uzun mesela ben adam yanimdayken istedigim gibi kullanamiyorum ki :)

c@n

Super Moderator
En kötü sana araba kiralarız bir günlük... :D

Tsunami Dream

New member
O kaktus u gecen valideye soyledim bana ne dedi biliyomusun.

"bizde sana arabadan anliyosun diye yardim et dedik" "önerdigin arabaya bak" dedi kurudum kaldim :)
ahahahah aynısını yıllar evvel babama juke u gösterdiğimde, babam da bana söylemişti.

Tsunami Dream

New member
ya belki biraz konu dışı olacak ama.. bence şu bindiğimiz araçlar, hatta sıfır olan tüm araçlar.. çok para geliyor bana ya.. hiç birisi fiyatının arabası değil bence.. 2012 de arabayı servise götürdüğümde.. servise koreli kia mühendisleri gelmişti.. denetim amaçlı.. tabi bana bunu orada çalışan usta söylemişti.. yanımda mühendis sordu.. kaça burada bu arabalar? dedi.. o zamanlar 40000 miydi neydi sıfırı.. adamın gözler açıldı.. :D hiç unutmuyorum.. yani öyle bir baktı ki sanki "biz o fiyata satılacak araba üretmiyoruz" bakışıydı o.. hissettim onu.. yada bana öyle geldi.. :)

slhyldz

New member
[MENTION=3]aLi[/MENTION] Az önce Jettanın özelliklerine bakıyordum ve golfte olmayan bir özelliğini keşfettim. Bağımsız süspansiyon. Ayrıca en dolusunda olan güvenlik donanımının tamamını en boşunada koymuş. Ne ararsan var. Trendline değil ama comfortline çok iyi donanımlı bir araba. Otomatik klimadan 6,5 inç ekrana, hız sabitlemeden, hild holdere, birsürü donanımı standart veriyor.Yeni kasasıda gayet hoş. Üstelik gördüğüm en iyi sedan bagajlı araçlardan bir tanesi. Octavia boş bir zamanımda bakmam lazım ama aynı olacağını sanmıyorum. Güvenlik ve yol tutuş, yanındada donanım diyorsan jettaya tam puan veriyorum.

khan

Member
Jeep Renegade'i beğenir mi? Dizel 81250tl

aLi

Yönetim Ekibi
Haydaaa o nerden cikti simdi ya :) Hic aklimizda yoktu

Onun servisi mervisi parcasi pahalidir simdi ya

inimicus

New member
Bu arada IIHS mi neydi Amerikan güvenlik testinde yeni jetta 65 km/s sollama kafa kafaya çarpma testinde 520'den daha sağlam çıktı.

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

alicanım

Member
Hayırlısı adaşım inşallah validenize en uygun arabayı almış olursunuz.Selam ve saygıyla.

amorusso

New member
Işin ilginç tarafı çoğu kiaya biniyor , ne fantaziler varmiş arkadaş :))

aLi

Yönetim Ekibi
[MENTION=64]khan[/MENTION] müdür sende ne tavsiyerler varmis ya :) Vallahi tesekkurler.

Valide adını söyleyemedi arabayi almaz :):) Ama güzelmis yinede bakalim kismet.