Satılık Proceed GT / 07 GT 922

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

c@n

Super Moderator
Adamın konusu sürekli güncel kalıyo siteye giren herkes ilanı görüyo bu sayede :D:D can abi birbirimize yakınız aslında ufak bi buluşma yapalım sen benim GT'yi bi sür bende premium ceed görmüş olurum :)
Olur bana uyar... :)

ceyhun737

New member
Yavaş gel Erkam atıp tutmuşsun yok arabayı öldürdünüz diye senin yürümeyen gt ne mi verecekler 70 lira? Yazın 65 de gördüm 68 de ama satmaya niyetim yoktu vermedim şu anda kış dönemi kimse almıyor ha arayan var isteyen var ama 500 tl nin Hesabını yapıyor vergiyi ben vericem dediğim halde . Çok şükür ihtiyacım yok yanına f30 m paket bmw aldım aracımı da öldürmem 78 lira da yazmak saçmalık aramızda en pahalıya sen aldın ondan heralde:)

ErkanKASIM

New member
Yavaş gel Erkam atıp tutmuşsun yok arabayı öldürdünüz diye senin yürümeyen gt ne mi verecekler 70 lira? Yazın 65 de gördüm 68 de ama satmaya niyetim yoktu vermedim şu anda kış dönemi kimse almıyor ha arayan var isteyen var ama 500 tl nin Hesabını yapıyor vergiyi ben vericem dediğim halde . Çok şükür ihtiyacım yok yanına f30 m paket bmw aldım aracımı da öldürmem 78 lira da yazmak saçmalık aramızda en pahalıya sen aldın ondan heralde:)
bmwmi aldın

ceyhun benim araca talip var 70 bin tL ye.. düşünüyorum şu an.. alacak arkadaşta.. parasal konuları halletmeye çalışıo..

satabilirim her an

ceyhun737

New member
Sifira arac varken 70 e baska arac almak da iyiymis kim o ya tebrik edicem:D bmw aldim ben estoril blue.

Berkan

New member
Ceyhun bu sabah sattı aracını alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun diyelim. sayın adminlerim kitleyebilirsiniz sizce sorun yoksa :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...