Satılık Proceed GT / 07 GT 922

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

43YD620

New member
hayırlı satışlar

rayen

Super Moderator
Hayırlı olsun, konu amacına uygun olarak yürüsün. :)

ceronimo1978

New member
Her aracin fiyatini sahibi belirler. Keyfine gore bir fiyat yazar alicida piyasada daha uygunu varsa ona yonelir. Burada en guzeli hayirli satislar demeyi bilmektir.

Cquence

New member
Mesajım neden silindi anlamadım ! Ben yapıcı bir yorum yaptım. Zaten hayırlısı olsun dedim ama fiyatın yüksek olduğunu belirttim ve bu fiyatla ve piyasası zor olan bir spor arabanın zor satılacağını belirtmek istedim. İnsanlar zaten benim söylememle hareket etmez. 60-70 bin tl para ödeyeceği aracın piyasa araştırmasını zaten yapacaktır. Amacım kimsenin işini baltalamak değil zaten yazdığım yorumla olacak iş değil. Tabiki herkese kendi malına istediği değeri biçmekte özgür ama kimse kendini kandırmasın. Herkesin kafasından geçirdiğini ben söyleyebildiysem ve bu beni suçlu yapıyorsa bunuda silebilirsiniz. Alıştık bu forumda bu olaylara.

amorusso

New member
Benimkini de silmisiler :) Saglik olsun . yaw zaten ilan sahibi Ortada yok bosuna yorum yapiyoruz. Hayirlisi olsun ! Fiyat makul, sorulari ilan sahibine telefonda sorariz :)

Cquence

New member
Benimkini de silmisiler :) Saglik olsun . yaw zaten ilan sahibi Ortada yok bosuna yorum yapiyoruz. Hayirlisi olsun ! Fiyat makul, sorulari ilan sahibine telefonda sorariz :)
Bu benimde yeni kullanıcı adım daha öncesinde aktif bir forum üyesiydim fakat malum yazılım firması ile ilgili birkaç sorum oldu ve malumunuz siteden atıldım. Sorun değil ama buraya forum adını koyduysanız ona göre hareket edilsin lütfen.

rayen

Super Moderator
Abiler, zevk olsun diye mesajlarınızı silmiyoruz. Konu sahibi aracının fiyatı ile ilgili yorum yapılmasını istemiyor. Buna saygı gösterelim. Ama siz isterseniz proceed gt'lerin ikinci elde fiyatları yüksek diye bir konu açabilirsiniz, tartışmayı, eleştirmeyi ya da aklınıza her ne geliyorsa bu konuda konuşabilirsiniz. Burada bir müdahale yaparsak ne derseniz hakkınız var. Amacımız arkadaşlarımızın sesini kısmak değil, artık daha fazla bu konu içerisinde yorum yapmamak adına konuyu kilitliyorum. Araçla ilgilenenler varsa arkadaşımızla özel iletişime geçsinler.

Berkan

New member
elde olmayan özel sebeplerden ötürü aciliyeti bulunduğundan

Güncel fiyat beyler 62.500 gelen geri cevrilmeyecek takas vs. yok

şu fiyattan sonrada hala fiyatı fazlaydı oydu buydu ıvır zıvır tarzından yorum yazıcak olan varsa zahmet edip güzel parmaklarını yormasın lütfen. sahbinin iletisim bilgilerinden herseyini ogrenebilirsiniz

Berkan

New member
elde olmayan özel sebeplerden ötürü aciliyeti bulunduğundan

Güncel fiyat beyler 62.500 gelen geri cevrilmeyecek takas vs. yok

şu fiyattan sonrada hala fiyatı fazlaydı oydu buydu ıvır zıvır tarzından yorum yazıcak olan varsa zahmet edip güzel parmaklarını yormasın lütfen. sahbinin iletisim bilgilerinden herseyini ogrenebilirsiniz

Hala günceldir :cool:

ceronimo1978

New member
Berkan valla bedava gibi olmus ozel bir sebepten oturudur diye dusundum. Bu fiyata fazla beklemeden gider hayirli olsun

ceyhun737

New member
Evet satmamgerekiyor insallah tanidik birine nasip olur hayirlisi olsun böyle temiz arac bulmak zor

ErkanKASIM

New member
Bunların 0-100 ü ne..??
7.5 sn .. chipleyenler olmuş sanırım.. 6.8 sn gibi bir ölçüm yapmışlar.. chipli.. 180 km hızdan sonraki hızlanması 180 hp polo cupralardan daha iyi sanırım şile yolunda cuprayla yürürken 180 e kadar önde gitti 180 enden sonra geçtim :) bilmiyorum artık cooper s lede aynı durum oldu 180 enden sonra geçtim kavacık yolunda

Berkan

New member
kia 7.7 saniye diye belirtmiş kendi sitesinde @c@n

hatta ingilterede 0-60mile(0-96) 7.4 demiş. 4km hızı 0.3 saliesede alıyor demekki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...