Satılık Proceed GT / 07 GT 922

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceyhun737

New member
Erkam hocamin arac biraz yavas kalmis ben 140 dan itibaren geciyorum :) 0-100 bende performance box cihazi var en dogru olcen cihazdir , 7.1 yapmistim ama tabi istenilirse 7 saniyelerin biraz alti gorulebilir kullanimla alakali manuel sonucta. Arac 100 den sonra cok basarili hizlaniyor

c@n

Super Moderator
Var ama yanlis zaman benim icin... Nisan Mayis olsaydi senle pazarlik ediyorduk simdi...

MuSTaNG

New member
Hepsi ayni degil mi bunlarin...:D bizim bilmedigimiz opsiyonlari mi var senin arabanin...:D
Ohoo abi neler yok ki mesela bi-xenon'um var, coilim var, navigasyonum var daha bi sürü ufak tefek şeyler var başka neler istiyosan yaptırıyim abi :D

c@n

Super Moderator
Ohoo abi neler yok ki mesela bi-xenon'um var, coilim var, navigasyonum var daha bi sürü ufak tefek şeyler var başka neler istiyosan yaptırıyim abi :D
Bi de soyle cift kavrama otomatik vites ayarlarsan on numara olur...:D

MuSTaNG

New member
Abi naptın yaa bana hiç gelmez otomatik vites nefret ediyorum otomatik vitesten dsg bile sarmıyo beni o derece yani :D ama GT için 7 ileri çift kavrama şanzıman haberini okumuştum türkiyeye gelir mi sanmam hatta bi daha düz GT'de gelmez bence :D:D

c@n

Super Moderator
Abi naptın yaa bana hiç gelmez otomatik vites nefret ediyorum otomatik vitesten dsg bile sarmıyo beni o derece yani :D ama GT için 7 ileri çift kavrama şanzıman haberini okumuştum türkiyeye gelir mi sanmam hatta bi daha düz GT'de gelmez bence :D:D
Bu İstanbul trafiginde otomatik sart, sevmesekte buyuk rahatlik...

ceronimo1978

New member
Aynen bazen yogun trafikte ah be consept plus diyorum. Ama tabiki duz vites adrenalin icin sart

ibrakbulut

New member
Gaz pedali renault,volsvagen ,audi gibi olsaydi ne yapardik acaba trafikte :)

Neyse ki bi tek sol ayak yoruyor.. Sanzuman ariza cikarip cebimi uzecegine dayanirim, ayrica o vites 6'dan 5'e cekmek gerekiyorsa ben yapmaktan zevk alirim... Bi de ben kendim park ederim abi geri gorus kameram olursa tadindan yenmez :)

ceyhun737

New member
Daha pedallarin üstundeki jelatinleri bile duruyor:D

ceyhun737

New member
Bu kadar baktik ettik şaka gibi gercekten mezarcilar arayip duruyor en son biri kalacak elimde bakalim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...