Kia yetkili saticilari ve yetkili servisleri öneri, görüş ve şikayetleri

Srhn

New member
Ynt: Kia yetkili saticilari ve yetkili servisleri öneri, görüş ve şikayetleri

Bnmde yaptirmam lazin hem bir sene oldu hemde ilk bakim gul al ile anlasmasi var sanirım forumun konu vardi onla ilgili ama dusunuorm bende nereye yaptıracagimi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cassini

New member
KOCAELİ Kayalardan kesinlikle memnun değilim. Adamlar tutturabildiğini yapıyorlar. Hele aracı satsınlar sonra sizi tanımazlar peşinden koştururlar.. Aracımı Kartal dan Tekkardan aldım. Telefon ile Arzu hanım cok yardımcı oldu. Plakam herseyim hazır aracım içeride beni bekliyordu. Servis konusunda birsey diyemeyeceğim ama eminim serviste de iyidirler. Kocaeli Kayalardan lacagınıza Gidin Tekkardan Arzu hanımdan alın.
Kocaeli Kayalar'dan aracı aldım. 15.000 bakımını da orada yaptırdım.
Öncelikle aracı aldıktan 2 ay sonra arka park sensörü arızalandı. 2 hafta parçanın temin edilmesini bekledim. Kanser olmaya yakın garantiden değiştirdiler. Değiştirmeye gittiğimde yedek parça bölümündeki ilgili arkadaş gayet efendi ve kibardı.
Daha sonra 15.000 bakımı için gittim. 5-30 yağ koydular. Benim aracımla ilgilenen ustalar çok laubaliydi. Muhasebede işlemleri hallederken içeride ustalar arasında kavga çıktı. Kesinlikle sanayiden farkı yoktu.
Bakım ücreti 390 TL tuttu. Piyasaya göre normal diyebiliriz.
Buradaki yorumlara bakılırsa 30.000 bakımı için Ümraniye Gül-Al'a gideceğim. Hakkında olumsuz birşey söyleyene rastlamadım.