yeni ceed ses kalitesi

Ahmet_Ugurlu

New member
Bence yeni ceedlerin ses kalitesi çok iyi değil çünkü Benim öncki aracım 2012 astra idi ses kalitesi astraya göre iyi ama birde 2013 passat aracım vardı ses kalitesi passata göre vasat birde yeni ceedler yol sesini içeriye çok veriyor ve müzik anlaşılamıyor. Benim düşüncem budur saygılarla... :D

ErkanKASIM

New member
Evliysen maalesef tek kapi gt icinde ukde kaliyor
:) ben evliyim bir çocuğum var , evlilikle alakası yok bu işin :) tamamen keyif... ömür boyu kullanacak değilim tadına bakıp :) satıcaz heralde.. ben zaten 2 senede bir değiştiririm arabayı.. hatta en uzun şu an GT ye biniyorum oda sıfır aldığım için.. 2.el almış olsaydım önceki araçlarımı maximum 1 sene bile binemeden satmışımdır..

ErkanKASIM

New member
valla herkese söylüyom imkanınız varsa :) Binin. Çok yakın çok kaçın :) içinizde uhde ukde kalmasın.. param yetse Skyline GTR bile binerim şu an.. alıp... bi dahamı geleceniz dünyaya binin abi GT ye :) Ceed Dizelle aynı para.. benzinde ucuzladı fena değil :)

ErkanKASIM

New member
Hiçbir sorun olmadığı için :) çıkmadığı için açacak konu bulamıoz

Serkan OĞUZ

New member
valla herkese söylüyom imkanınız varsa :) Binin. Çok yakın çok kaçın :) içinizde uhde ukde kalmasın.. param yetse Skyline GTR bile binerim şu an.. alıp... bi dahamı geleceniz dünyaya binin abi GT ye :) Ceed Dizelle aynı para.. benzinde ucuzladı fena değil :)
Son zamanlarda bende böyle düşünüyorum,hep kendini kas kas bir yere kadar.Yok az yaksın yok şöyle olsun böyle olsun.Dünya malı dünyada kalıyor ne kadar yaşayacağımız meçhul.En kötü biraz zarar eder satarsın o da zevkime gitti derim.Skyline GTR benim için hayal tabii ki,ancak Ceed GT'den önce çıktığı günden beri içimde ukte kalan Infinity fx35 aracı almamak için zor tutuyorum kendimi,benzin fiyatı güzel geriledi bir bu kadar daha geri gelse çok iyi olur yoksa gözümü karartacağım:)

ceronimo1978

New member
Ynt: yeni ceed ses kalitesi

Son zamanlarda bende böyle düşünüyorum,hep kendini kas kas bir yere kadar.Yok az yaksın yok şöyle olsun böyle olsun.Dünya malı dünyada kalıyor ne kadar yaşayacağımız meçhul.En kötü biraz zarar eder satarsın o da zevkime gitti derim.Skyline GTR benim için hayal tabii ki,ancak Ceed GT'den önce çıktığı günden beri içimde ukte kalan Infinity fx35 aracı almamak için zor tutuyorum kendimi,benzin fiyatı güzel geriledi bir bu kadar daha geri gelse çok iyi olur yoksa gözümü karartacağım:)
Serkancim vallaha ben gozumu kararttim ve proceed gt aldim. Hem Icimde uhde kalmasin diye hemde dunya mali dunyada kaliyor tadini cikartmak lazim dedim. Su an tek sikintim yolda habire tahrik eden arkadaslar uymayayim diyorum sonra an geliyor takiliyorum peslerine sonuc genelde gt nin zaferiyle sonuclaniyor. Sirf motor sesi ve durusu icin bile alinir bence tek negatif yonu sert suspansiyonlari

ErkanKASIM

New member
Cevap: Ynt: yeni ceed ses kalitesi

Serkancim vallaha ben gozumu kararttim ve proceed gt aldim. Hem Icimde uhde kalmasin diye hemde dunya mali dunyada kaliyor tadini cikartmak lazim dedim. Su an tek sikintim yolda habire tahrik eden arkadaslar uymayayim diyorum sonra an geliyor takiliyorum peslerine sonuc genelde gt nin zaferiyle sonuclaniyor. Sirf motor sesi ve durusu icin bile alinir bence tek negatif yonu sert suspansiyonlari
Sakin kullanımda süspansiyonlar rahatsız etmiyor ama adaş

ErkanKASIM

New member
Serkan sakın infinity fx35 alma ocağına incir ağacı diker :) harbi sağlam yakıyor , hani içinde okadar ukde kalsın, iki arkadaşta vardı ikiside sattı

Serkan OĞUZ

New member
Erkancım araç spor araç sert olmak zorunda,Gt kullandım motor sesi,duruşu vs söylenecek fazla bir söz yok ama inan birçok spor arabadan yinede yumuşak bir araç.Sıkı yol tutuşu için o kadar sertlik çok normal :)

Serkan sakın infinity fx35 alma ocağına incir ağacı diker :) harbi sağlam yakıyor , hani içinde okadar ukde kalsın, iki arkadaşta vardı ikiside sattı
Zaten komik gelebilir belki ancak Lpg'siz hayatta kullanmam öyle bir ihtimal bile yok.Lpg ile kullanan arkadaşım çok memnun beni düşündüren en son konu aslında yakıt.Onun dışında çok sağlam,gaddar ve ömürlü bir araç ama yinede olası sıkıntılarda parça parası biraz ürkütüyor açıkçası yoksa çoktan alırdım hatta hala düşüyorum.Ata bineceksem yemini düşünmem ama bu araçların ustası olan arkadaşım çözümü olan bir araç korkacak bir durum yok diyor:) Sırf sesi için bile alınacak bir araç.

pepe

Active member
Skyline GTR herkeste ukde herhalde :) Erkan hocam sen hangisini kastettin bilmiyorum ama ben dünya gözüyle bir kere r-34 e bineceğim andım var:cool:

ErkanKASIM

New member
Nissan 350 z al:) Ne kükrüyorr bea

Berkan

New member
lpgli fx35 yaksın yaksın 13-15 litre lpg yaksa 35kurusa denk gelir, ki 3.5v6 4ceker arac için bedave :) heleki o sesiyle

Serkan OĞUZ

New member
lpgli fx35 yaksın yaksın 13-15 litre lpg yaksa 35kurusa denk gelir, ki 3.5v6 4ceker arac için bedave :) heleki o sesiyle
Hemen hemen aynı hesap yapıyoruz ama ben lpg olması sebebiyle birde trafiği fazla fazla hesaba katıp 20lt dedim:) Lpg'nin litresi Aytemiz petrolde 2tl.Çıldırtsan 40 kuruşu geçmez herhalde.

ErkanKASIM

New member
Hemen hemen aynı hesap yapıyoruz ama ben lpg olması sebebiyle birde trafiği fazla fazla hesaba katıp 20lt dedim:) Lpg'nin litresi Aytemiz petrolde 2tl.Çıldırtsan 40 kuruşu geçmez herhalde.
ben daha fazla yaktığını düşünüyorum :) .. Lpg de fazla etki etmez :) bizim GT ler Bile Şehir içi Gazlamayla 15 16 Lt lerde seyrediyorsa.. Gerisini sen düşün.. sizde bu rakamları sarfedince ben şaşırıyorum size :) 40 kuruşlar 35 kuruşlar felan.. öyle bir rakamlar yok :) hangi araçta var... allahını seversen.. opeL corSa 1.4 Otomatik 2012 model araç var elimizde o bile 60 kuruş yakıo istanbul şehir içi :)) Siz nerden çıkardınız bu 35 40 kuruşları :) Geçen adam.. pazarda X5 satıo 4.6 is Abi kaç para yakıo dedim :) 1.5 TL dedi Göğsünü Gere Gere....

Berkan

New member
şaşıcak bişey yok 4 işlem yapıyoruz bak nerden cıktıgnı hesaplarıyla yazıyım,

lpg ile tüketim düşer demiyoruz aksine artıyor ama litre fiyatı benzinin yarısı oldugundan yarısını harcamıs olursun (şuan lukoil 95 oktan 4.19, lpg 2.37 hatta aytemizde 2imiş, eurodizel 3.67 TL)

100 km de 12 litre benzin yaksan 50 kuruş, 20 litre yaksan 83 kuruş

100 kmde 7 litre eurodizelle 25 kuruş'un cüzdanından eksilmiş olur

100 km de 14 litre lpg yaksan 28 kuruş 20 litre yaksan 40 kuruş olucak yine üstte dedigim gibi 2 ton 3.5v6 bir araçtan bekleneni yakıyor zaten

YİGİT27

New member
öncelikle herkese hayırlı aksamlar anadolu yakasında kaliteli bir ses sistemcisi önerebileceğiniz bir yer var mıdır ?