Otodan Hırsızlık ! ve Mapfrenin muhteşem Yolyardımı

serkanuludag

New member
üstad çok geçmiş olsun, ilk görünce mesajı reklam gibi geldi okumadan kapadım açıkcası flaş flaş yol yardımı;) tam yardım olmuş yani..allah beterinden korusun tabii ama, sorun sıkıntı hizmette sınır olmayışı okadar sınırsızki limitleri yetmiyor yani :rolleyes: sigorta yapana kadar herşey sonra duaya kalıyor iş dua ediyoruzki aracın başına birşey gelmesin, yoksa sein başına geldiği gibi para verdiğine pişman ediyorlar adamı..işin sonunda düşünüyor insan yahu ben para verdim kasko yaptırdım, hopp dur bakalım sen,n klozun bilmem kaçıncı maddesinde şu şu vardı..okumadınmıı seni gidi gidi:)))
neyse..geçmiş olsun..
sağolasın üstat adamlar kendilerindden haberdar değil. bağlandığın yer call center adam sadece not alıyor 5 ten sonra işlem yapmıyorlar herşey kaderine kalıyor .... kasko mapfreee bundan sonra bana uğramasın

MuSTaNG

New member
Mapfre'yle ilgili benimde anılarım var bencede berkay'ın dediği gibi siz acentenizi değiştirin, en basitinden örnek vermem gerekirse arabamın bozulduğu bi akşam ben hiç bişey demeden bana ve arkadaşıma lüks bi otelde hem bir gecelik yer ayarladılar hem arabamı servise çektiler üstüne bi de araç verdiler ama tabii aracı biz istemedik :D kasko fiyatımda 600 tl idi şanssızlık olmuş sizinki biraz geçmiş olsun..

serkanuludag

New member
Mapfre'yle ilgili benimde anılarım var bencede berkay'ın dediği gibi siz acentenizi değiştirin, en basitinden örnek vermem gerekirse arabamın bozulduğu bi akşam ben hiç bişey demeden bana ve arkadaşıma lüks bi otelde hem bir gecelik yer ayarladılar hem arabamı servise çektiler üstüne bi de araç verdiler ama tabii aracı biz istemedik :D kasko fiyatımda 600 tl idi şanssızlık olmuş sizinki biraz geçmiş olsun..
bundan sonra bedavaya verse mapfre genel sigorta yaptırmam

MuSTaNG

New member
bundan sonra bedavaya verse mapfre genel sigorta yaptırmam
Evet yazınızı gördüm bence Eureko ile bi görüşün derim ancak acente falan değil direk ana merkeziyle görüşün garanti bankası hesabınız varsa baya indirimli ve tam kasko yapıyolar, kısaca bana dedikleri arabanız hasar aldı ve 20 gün serviste kalmasımı gerekiyo size 20 gün boyunca araba veriyoruz verdiğimiz arabalarda linea, punto, micra falan değil bmw 1 kasa, cooper ya da beetle gibi araçlar :D daha bi sürü şey saydılar ama allaha şükür kaskoluk bişeyimiz olmadı daha o yüzden bişeylerini göremedik daha :)

Serkan OĞUZ

New member
Adaş çok geçmiş olsun çok üzüldüm:( Bende 2-3 gündür bakamıyorum şimdi gördüm okudum başına gelen olayı. Cam olayı firmadan firmaya göre değişen bir kloz olabiliyor. Kimisi sınırsız cam değişimi veriyor ancak sadece kendi belirlediği ( Carglass, Doraglass vsvs ) yerlerde degistirme koşulu sunuyorlar. Kimiside benim şirketim gibi yılda 1 adet verir ama orjinal verir serviste değişimi kabul eder. Burda şirketten çok öncelikle çalıştığın kişinin biraz yardımcı olması gerekir diyeceğim ancak çok talitalihsiz bir sıkıntı çünkü anlaşmalıda olsa o saatlerde aracı yaptırman çok zor. Serviste değişim yapmayı kabul etmemeleri birazda poliçede bu ince detayları okumuyoruz ondan oluyor.Tekrar çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.Yıllardır Garantiden başka banka ile çalışmıyorum ama hiçbir şekilde öyle çok avantajlı bir fiyatlarını göremedim.İkame araç konusunda çok iddia edemiyorum ancak genelde yılda 14 gün verilir o da her vaka için 1 hafta yani toplamda 2 vaka 14 gün verilir.Bmw, cooper vs bu tarz araçlarıda kolay kolay vereceklerini hiç sanmıyorum:) Aracınız çok iyi ise o zaman iyi araba veriyorlar diyende duydum, poliçe yapılırken lüks ikame araç için biraz daha fazla prim ödeyip poliçeye ekleyenlerde var vsvs.Kısacası karmaşık konular. Önemli olan iyi poliçe yapıp sigortacının adam gibi bilgi vermesidir.Gerisi bir sigortacı olarak Otel hizmeti ikame araç hizmeti bunlar en son düşünülmesi gereken durumlardır diye düşünüyorum.