Otodan Hırsızlık ! ve Mapfrenin muhteşem Yolyardımı

serkanuludag

New member
Merhaba Arkadaşlar...

geçenlerde (30/10/2014) aracımı şirketin önünde sağ ön Camdan patlatarak soydular.
soygun saat 16:00 ile 17:00 arasında gerçekleşmiş,
Neyse , hemen Polis arandı Kasko arandı (çünkü dışarıda deli gibi yağmur var ve aracın camı yok)
Polis geldi tutanak tuttu, aracı Olay yeri incelemeye yolladı. olay yeri inceleme gelmesi 9 u buldu 10 dk baktılar araca bişey yok dediler belge düzenleyip olayın olduğu yerin karakoluna yönlendirdiler.
karakolda gasp hırsızlık Suriyeli kavgaları derken benim vereceğim 5 dk ifade ifadede aracım soyuldu şunu almışlar bunu götürmüşler deyip çıkmam eve varış 24 :) aracın içine giren yağmurmu dersin o yağmurda temde acık camla gitmek mi drsin :=)

sinir krizi geçirmemin nedeni şu : SEVGİLİ KASKOM O SAATTEN SONRA Bİ İŞLEM YAPAMAZMIŞ. ARACI GÜVENLİ BİR KAPALI OTOPARKA CEKİP BİR SONRAKİ GÜN ARAYACAKMIŞIM ....

neyse öyle yaptık. sabah kaskoyu aradım aynı zamanda Erbek Oto. aradım. baya yardımcı oldular ama kaskonun klozu gereği aracı yetkili serviste değil sadece onların anlaşmalı Camcılarda yaptırabilirmişiz onu öğrendik... e peki cam ? Cam yok :=)
anca Kocaelinden gelicekmiş ithal cam o da Cumartesi gününü bulacakmış. saat sabah 10 a randevu verip camı 17 de taktılar ... burdada Kia Çelik Motor benim camı unutmuş kamyona koymayı.

burdada şirretlik yapıp Perşembe gününden beri bekletilirmi diyip dava yoluna gidicem dediğim için özel aracla hemen getirdiler camı

ama bidaha Mapfre sigorta yaptırmam... nedeni de inanılmaz ilgisizler

senin aracının camı olmayışı yağmur yemesi yol yardım istemen onları ilgilendirmiyor. onları ilgilendiren aldıkları para... bu yaşadığım ikinci olay ilk olayı daha uzun yazacağım

selamlar

rayen

Super Moderator
Geçmiş olsun. Can sıkıcı bir durum.

serkanuludag

New member
sağolasın abi :( ama burda asıl sıkıntı Mapfree ... arabadan mont parfüm özel eşya gitmiş umrumda değil. dışarıda deli gibi yağmur vardı ve şu an koltukların resimlerini çekip göndericem sana rezillll...

içeri çamur toz yağmur girdiği için

slhyldz

New member
Geçmiş olsun. Vardır bundada bir hayır. Yanlış anlamazsanız konu hakkında kendi görüşlerimi belirtmek isterim.

Buna benzer bir konuda forumdaki tek sigortacı dostumuz Serkan görüşlerini bildirmişti. Biliyorum siz bilinçli bir kullanıcısınız ama, malum bizlerin okuma alışkanlıklarının olmaması ve önümüze konan evrakları bir bir imzalamamız, arkadaşımızın veya arkadaşımızın arkadaşının acentesi var orada yaptıralım mantığı yüzünden sizin gibi onlarca magdur tanıyorum.
Bu bahsettiğiniz cam olayı sözleşmede yazar zaten. Bütün herşey yazıyor. Ona göre fiyatlar artıyor azalıyor.
İnsanlar acenteye gittiğinde en ucuzu hangisi diye sormak yerine olmazsa olmazlarını belirtseler bir sorun çıkmayacak.

BerkayKRC

Moderator
Geçmiş olsun,

Yapılan poliçe çok önemli, mapfre değil de acentenizde iş yokmuş anlaşılan... Çünkü aynı durumda gece saat 03:20 de kapımın önene ikame araç bırakıldı, aracımda alınıp servise çekildi tek bir telefonla oldu bunlarda

Berkan

New member
Eureko şiddetle tavsiye ederim bana çok iyilerde hiç ikiletmediler cekici dedim niye bile demeden anında geldi o nu bunu dedim anında yaptılar :) perte cıkardım 40 güne yatar dediler 40hün olmadan yatırdılar aracın degerini oldurmeden.

omurkadir

New member
geçmiş olsun ilginç bir durum.
double din için falan mı kırmışlar ilgi çekici birşey var mıydı araç içinde?
bir de camda film var mıydı?filmli kolay parçalanmıyor diyorlar ya..

16ceed35

New member
Merhaba Arkadaşlar...

geçenlerde (30/10/2014) aracımı şirketin önünde sağ ön Camdan patlatarak soydular.
soygun saat 16:00 ile 17:00 arasında gerçekleşmiş,
Neyse , hemen Polis arandı Kasko arandı (çünkü dışarıda deli gibi yağmur var ve aracın camı yok)
Polis geldi tutanak tuttu, aracı Olay yeri incelemeye yolladı. olay yeri inceleme gelmesi 9 u buldu 10 dk baktılar araca bişey yok dediler belge düzenleyip olayın olduğu yerin karakoluna yönlendirdiler.
karakolda gasp hırsızlık Suriyeli kavgaları derken benim vereceğim 5 dk ifade ifadede aracım soyuldu şunu almışlar bunu götürmüşler deyip çıkmam eve varış 24 :) aracın içine giren yağmurmu dersin o yağmurda temde acık camla gitmek mi drsin :=)

sinir krizi geçirmemin nedeni şu : SEVGİLİ KASKOM O SAATTEN SONRA Bİ İŞLEM YAPAMAZMIŞ. ARACI GÜVENLİ BİR KAPALI OTOPARKA CEKİP BİR SONRAKİ GÜN ARAYACAKMIŞIM ....

neyse öyle yaptık. sabah kaskoyu aradım aynı zamanda Erbek Oto. aradım. baya yardımcı oldular ama kaskonun klozu gereği aracı yetkili serviste değil sadece onların anlaşmalı Camcılarda yaptırabilirmişiz onu öğrendik... e peki cam ? Cam yok :=)
anca Kocaelinden gelicekmiş ithal cam o da Cumartesi gününü bulacakmış. saat sabah 10 a randevu verip camı 17 de taktılar ... burdada Kia Çelik Motor benim camı unutmuş kamyona koymayı.

burdada şirretlik yapıp Perşembe gününden beri bekletilirmi diyip dava yoluna gidicem dediğim için özel aracla hemen getirdiler camı

ama bidaha Mapfre sigorta yaptırmam... nedeni de inanılmaz ilgisizler

senin aracının camı olmayışı yağmur yemesi yol yardım istemen onları ilgilendirmiyor. onları ilgilendiren aldıkları para... bu yaşadığım ikinci olay ilk olayı daha uzun yazacağım

selamlar
geçmiş olsun ,Allah daha beterinden saklasın

yalcin

New member
üstad çok geçmiş olsun, ilk görünce mesajı reklam gibi geldi okumadan kapadım açıkcası flaş flaş yol yardımı;) tam yardım olmuş yani..allah beterinden korusun tabii ama, sorun sıkıntı hizmette sınır olmayışı okadar sınırsızki limitleri yetmiyor yani :rolleyes: sigorta yapana kadar herşey sonra duaya kalıyor iş dua ediyoruzki aracın başına birşey gelmesin, yoksa sein başına geldiği gibi para verdiğine pişman ediyorlar adamı..işin sonunda düşünüyor insan yahu ben para verdim kasko yaptırdım, hopp dur bakalım sen,n klozun bilmem kaçıncı maddesinde şu şu vardı..okumadınmıı seni gidi gidi:)))
neyse..geçmiş olsun..