Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

rayen

Super Moderator
Ynt: Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

Ortalığı karıştırmayalım lütfen. :D:D:D

amorusso

New member
Yıllar önce 50 liraydi, madem yerli üretim o kadar zam anlamsız

slhyldz

New member
Ya bu foruma uye oldum olali ekstradan 500 tl param gitti. Insani herseye heveslendiriyorsunuz :D

rayen

Super Moderator
Ynt: Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

Allahtan boya koruma forumu değiliz yoksa kaç 500 TL'lerin gidecekti. :D

babıesrar

New member
Paspas havuzlu kauçuk olanlardan mı? Bana resmini atamaz mısınız? Havuzlu kauçuk ise almak isterim. Aracım yeni kasa hb

@ErbekOtomotiv

Berkan

New member
Cevap: Ynt: Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

Allahtan boya koruma forumu değiliz yoksa kaç 500 TL'lerin gidecekti. :D
abi ucundan kenarından bulastım ben şu detailingin en kolay ve basit kısmına 200lük oldum cokda hosuma gitti parlayınca falan :D tehlikeli zehri aldımmı acaba :D

ERGE

New member
Desen farkı var , hala iptidai desenler var vizyon sifir, ederi 40-50-60 TL dir, kargo onlara ait olursa bile 80 lira etmez, güle güle kullanın !
Abi slhyldz nin aldığı ürüne yps iyidir diyosun fiyata yorum yapmıyosun. bende yorumlara bakarak sipariş veriyorum sonra o parayı etmez 50 tl diyorsun. Bi karar ver kurbanın olayım:p

amorusso

New member
Slhyildiz fiyat yazdmadı ondan yorum yapmadım, piyasada alternatif olmadığı için kullanilabilecek tek ürünüdür , ama fiyati şişirmedir, ona göre beklenti içine girmeyin :) güle güle kullanın

ERGE

New member
Slhyildiz fiyat yazdmadı ondan yorum yapmadım, piyasada alternatif olmadığı için kullanilabilecek tek ürünüdür , ama fiyati şişirmedir, ona göre beklenti içine girmeyin :) güle güle kullanın

Yeni aldığım bagaj havuzumun resmini paylaşıyorum. Önce H.B. dadan aldım ve alakasız bir ürün geldi. Arac ölçüleri ile uyumsuzdu. Sonra forumdan bir arkadaşın tavsiyesi ile YPS plastik diye bir yer buldum ve bu ürünü aldım. Aracıma tam oturdu. Fiyatı 80 ₺ Kargo ücretsiz.

​SALİH YILDIZIN MESAJI BU ABİ:)