Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

rayen

Super Moderator
Ynt: Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

abi ucundan kenarından bulastım ben şu detailingin en kolay ve basit kısmına 200lük oldum cokda hosuma gitti parlayınca falan :D tehlikeli zehri aldımmı acaba :D
200 TL verdiğine göre almışsın demektir. :D
Ben de biraz önce bir Sportage'nin boya, cam ve plastik korumasını yaptım geldim. ;)

pepe

Active member
Cevap: Ynt: Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

abi ucundan kenarından bulastım ben şu detailingin en kolay ve basit kısmına 200lük oldum cokda hosuma gitti parlayınca falan :D tehlikeli zehri aldımmı acaba :D
Berkan gri bir araç ancak o kadar patlatılırdı sanırım...beyazda nasıl durur merak ettim :)

amorusso

New member
Yeni aldığım bagaj havuzumun resmini paylaşıyorum. Önce H.B. dadan aldım ve alakasız bir ürün geldi. Arac ölçüleri ile uyumsuzdu. Sonra forumdan bir arkadaşın tavsiyesi ile YPS plastik diye bir yer buldum ve bu ürünü aldım. Aracıma tam oturdu. Fiyatı 80 ₺ Kargo ücretsiz.

​SALİH YILDIZIN MESAJI BU ABİ:)
Demek dikkatimi cekmemiş :) sen umarim 80 TL eder deyince Ona gore cevap yazdim :)) ihtiyarladik artik :D selektif hafiza bu olsa gerek

slhyldz

New member
Demek dikkatimi cekmemiş :) sen umarim 80 TL eder deyince Ona gore cevap yazdim :)) ihtiyarladik artik :D selektif hafiza bu olsa gerek
Ben memnunum ustelik buradan bu paspasi almami sen soyledin. Fiyat neden pahali dedin anlamadim. Hepsiburadada ayni para. 50 tl olani ni aldim ve ayni gun iade ettim. Berbatti. Neyse ben yinede tavsiye ediyorum.

amorusso

New member
Alternatif ürün olarak iyidir, yerli mali yurdun mali :)

inimicus

New member
[MENTION=214]rayen[/MENTION] abi sportage kimin?

Berkan

New member
Cevap: Ynt: Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

Berkan gri bir araç ancak o kadar patlatılırdı sanırım...beyazda nasıl durur merak ettim :)
resim aradımda bulamadm örneklerini çok gördüğüm için söylüyorm oda gayet başarılı oluyor ayna gibi oluyor beyazda :D

ERGE

New member
Ekli dosyayı görüntüle 1775Havuzum geldi arkadaşlar. Araç hanımda olduğu için yerinde deneme şansım olmadı. Kalite olarak verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum. Yerindeki fotoğrafınıda en kısa sürede paylaşacağım.

slhyldz

New member
Güle güle kullan ama ceed yazısı benimkinde yoktu. Herhalde yeni kasalara özel bu. Ayrıca biraz daha class duruyor. 80 tl lik standart ürünmü bu? Rengide değişikmiş.