Yeni Kia rio donanım ve fiyat listesi

• Konbuyu başlatan Josefsalvatini
  • Başlangıç tarihi

amorusso

New member
Ynt: Yeni Kia rio donanım ve fiyat listesi

[quote author=Josefsalvatini link=topic=214.msg20187#msg20187 date=1317296810]
Ercan Avrupa da 1000 Euro tr de ÖTV Mtv nakliye 3000 Euro
Etti 7500 tl
[/quote]

Dogru abi, ama bunun oncesi de var, 4-5 sirket Rekabet kurulunda cezayi yedi, ne oldu fiyatlar mi asagiya dustu ?
Yok aynen devam nasil olsa parasi cikar , al sana zam :)

Avrupa nadir zam yapar kampanya doneminde ise zaten bunu geri alir :)

J

Josefsalvatini

Guest
O ceza işi ayrı hepsine taktılar ama o otv indirimi zamanı yaptıkları içindi

Snaan

New member

kianın fiatı pahalı da olabilir ucuz da olabilir karışamam ben artık 2 tarafı da tutmuyorum çekimserim :D yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. iyi olan kazansın.

sonuçta hepimizin kiası var ne kadar zam gelirse yararımızadır çok da takılmıyorum

amorusso

New member
Ynt: Re: Yeni Kia rio donanım ve fiyat listesi

[quote author=Josefsalvatini link=topic=214.msg20189#msg20189 date=1317297478]
O ceza işi ayrı hepsine taktılar ama o otv indirimi zamanı yaptıkları içindi
[/quote]

Bende ceza yesem, aynisi yapardim, kademlei zam yapardim :)

Tsunami Dream

New member

benim demeye çalıştığım, kia pahalı mı? pahalı..tamam çok güzel..o zaman o fiyatın gerektirdiği gibi iyi servis hizmeti vermeli, yaygın yedek parça yada aksesuar olanağı sunmalı, aldığınızda arabanın orasından burasından ses gelmemeli (benim yazmış olduğum o iki sorun haricinde hiçbir problemim olmadı, aldığımdan beri ne ses nede problem var. bunu diğer yorumları dikkate alarak yazıyorum.), ikinci el piyasası daha gelişmiş ve oturmuş olmalı, sadece Cee'd değil diğer bütün modelleri de, en az Cee'd kadar yollarda görmeliyim, demeye çalışıyorum. kendi fikrimce..

J

Josefsalvatini

Guest

emre malesef servıs konusunda sana katılıyorum bayılerın daha ıyı kazanması lazım kı yatırım yapsınlar burada suclu celık motor
yedek parca konusunda sıkıntı oldugunu dusunmuyorum bırcok olayla tecrube ettım en azından son zamanlarda dıyelım

c@n

Super Moderator
Benim dusunceme gore de diger rakiplere baktigim zaman kia nin fiyatinin hala makul oldugu yonunde.....

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

mertgulkokan

New member

ceed ve golfü karşılaştırınca fiyat olarak 10000 tl lik zam normal geliyor ama yeni çıkan rio nun fiyatının ford fiesta titanyum paketinden 3000 bin tl daha fazla olunca bu işte bir hata var gibi geliyor adamlar gider fordu tercih eder herşeye ragmen kiaya sempatim devam ediyor işallah kendileri için kötü olmaz....

Snaan

New member

ben fiestanın kalitesini zayıf görüyorum. ama rioya binmedim o da iyi olmayabilir. sonuçta o sınıftaki arabaların malzeme kalitesi biraz daha basit oluyor genelde.

zerogravity

New member
Sinan kusura bakma yine on yargilisin. Bi bin su araca , test et sonra yorumunu yaparsin. Ben bindim , kurcaladim, tarzim degil ancak hos arac , satacakda goreceksiniz. Ford guzel arac , kullandim , trim sesleri , yol sesi almasi , gitmemesi , darligi ile bana bogucu, cins hissi verdi. Benim tercihim olmaz ;) bir baskasinin neden olmasin? Olmasa neden uretilsin?

Kurtul on yargilarindan , kabugunu kir artik , arac kullanirken trafige nasil ayak uyduruyorsan hayatada uydur , hatta haylazlik yap.

amorusso

New member

Rio'yu kullanmadim, ama showroom'da gordigim kadariyla :

+ bircok muadiline gore vcok daha kaliteli ic mekan hissi
+ hos is tasarim

- ic mekan dar
- on cam egimiin begenmedim, konsol yukari dogru fazla yukseltimis.

Fiestaya tercih ederim :)

c@n

Super Moderator
Fiestadan kesin genistir ici.... Ayrica hem dizayn hem donanim olarak daha ustun....

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Snaan

New member

[quote author=ERDOGANKESGIN link=topic=214.msg20284#msg20284 date=1317497884]
Sinan kusura bakma yine on yargilisin. Bi bin su araca , test et sonra yorumunu yaparsin. Ben bindim , kurcaladim, tarzim degil ancak hos arac , satacakda goreceksiniz. Ford guzel arac , kullandim , trim sesleri , yol sesi almasi , gitmemesi , darligi ile bana bogucu, cins hissi verdi. Benim tercihim olmaz ;) bir baskasinin neden olmasin? Olmasa neden uretilsin?

Kurtul on yargilarindan , kabugunu kir artik , arac kullanirken trafige nasil ayak uyduruyorsan hayatada uydur , hatta haylazlik yap.
[/quote]

fiestaya bindiğim için dedim zaten ama peki abi

tsimen

New member

Bence fiestadan pahalı olması normal.Fiestaya bindim arkadaşların dediği gibi dar boğucu ve trim sesleri var. Hele benzinli otomatik vitesi hiç gitmiyor. Ancak tipi ilginç ve birçok kişinin tercihi oluyor aynen nissan juke gibi.Dün trafikte yeni rio gördüm (Metalik lacivert) çok güzel duruyordu.Uzaktan bakınca bile fiestadan daha iri olduğunu belli ediyordu bana göre.Satın almaya kalktınmı kia yeni rio için indirim yaparmı bilmem ama fiesta için baya indirim oluyor.