sonunda ...

yalcin

New member
Nurşen hanım, krom malzeme siyah renk filmmi kaplı malum sitelerde krom-gri renkli genelde, yada seçenek mi vardı? birde eski kasa ceedlerde uyum problemi oluyor mu? birde nereden aldınız, çok şık duruyor gerçekten... bende dene me k istiyorum açıkçası..

c@n

Super Moderator
Gule gule kullan Nursen...:)

NURŞEN

Member
Eski kasa derken benimki de eski kasa 2009 aslnda tam uyumlu oldugunu soylemsti aldigim yer ama biraz kenarlarda bosluk kaldi olabildgince ortaladilar bence cok kotu durmadi tekrar arayip degstrmek iade etmk istemdm krom ısıklı ceed ve kia yazan yerlerde kapi acilanca isik yanio benim on konsol da kirmizi turuncu arasi renkler bu renk istedm ama baska renk var mydi bilmiyrm reklam olur mu burdan nerdn aldgmi soylesem? Krom tamamen benimkide her hangi bisy kapli degil ustunde gece cektm belki ondan farkli gorunmustur

Srhn

New member
Güle güle kullanın güzel olmuş proceedlere göre varmı acaba aynı kapı eşiklerinden

AtaDMR

New member
Benimde dikkatimi cekti çok hoş olmuş güle güle kullanın, toplam nekadar birmasrafınız oldu acaba?

43YD620

New member
çok güzel durmuş hayırlı olsun güle güle kullanın

fenci

New member
Güzel olmuş. güle güle kullanın.

NURŞEN

Member
Bende baskent otodan aldim ama reklam olur diye yazmamistm yalcin bey zaten link koyunca soyluym dedm :) tesekkur ederim herkese bende cok severek kullaniyorum .. merak edenler icin tum ceed lere uyumlu modellernin oldugunu soyledi aldigim kisi hatta sizinki kac model dedi ole gonderdi ama yinede hepsine uygun mu ellerinde var mi bilemiyorum

NURŞEN

Member
Kargo dahil 104 tl falandi sanirim

AtaDMR

New member
Son olarak bu elektrik aksamla alakali oldugu icin garantiyi bozar galiba servislerde falan garanti bozulmadan yaptirabilirmiyizki

NURŞEN

Member
Benim aracm artk garanti kapsaminda degil ama servste taktrdm

ErkanKASIM

New member
Son olarak bu elektrik aksamla alakali oldugu icin garantiyi bozar galiba servislerde falan garanti bozulmadan yaptirabilirmiyizki
Ata , Aracına .. Aracının standartlarının dışında aracının aksamını bozacak birşey takarsan.. taktığın kısımdaki bozulan parçanın garantisi, garanti dışı olur. mesela ben aracıma başka bir son susturucu taktırayım.. arabamın elektrik elektronik aksamında sıkıntı yaşarsam.. bu garanti dışı değildir.. çünkü egzozla elektrik aksamının bir bağlantısı alakası yoktur. fakat egzoz kısmında bir sıkıntı yaşarsam.. bu garanti dışı olur. çünkü standart egzozu söktürmüş başka bir egzoz taktırmışım. Aracıma açık hava filtresi taktırayım.. direk motorla direk bağlantılı olduğu için motor garanti dışı olabilir. Filtreyle alakası varsa tabi.. alakası yoksa gene garanti dışı edemezler.