Navigasyon (09-13 kasa için) yardım?

slhyldz

New member
Ses kalitesinin değişmeyeceğini kim söyledi? Sadece ekran olacak derkende daha öncesinden oem double bakıyordun. Onda aldığın gibi kullanacaktın başka hiçbir iş yaptırmayacaktı sana ve ses kalitesi olsun dokunmatiği olsun daha kötüydü.
Aslında en kötüsüde aracı satarken onuda mecbur verecektin. Çünkü sadece ceed'e uyumlu.
Bu cihaz şuan piyasada olan fiyat performans kalitesi en iyi cihaz. Ses iyidir. Daha iyi ses için aracının kolanlarınıda değiştirmen gerek. Suçu sadece teybe atmayalım. Teyp bunu kesinlikle destekler. Eq varmı yokmu bilmiyorum (olmama ihtimali çok düşük) ama yoksada android cihaz için çok güzel EQ uygulamaları mevcut. Aracı satarken yeni aracınada takabiliyorsun. Hızı sana yeter korkma. Cep telefonu gibi kullanmadıktan sonra. ( onlarca uygulama oyun vs yuklemeikten sonra)
Müzik işi tamamen beklenti ile alakalı. Ben bir önceki aracıma prof. yaptırdığımdan zevkimi ve merakımı gidermiştim. Şuan bu araç için bu dauble yeter diyorum. Belki yanına 150-200 tl lik iki kolon alınabir.

sonuçta karar verdim navigasyon iptal, neden; çünkü sadece teyp yerine sadece ekran olacak, ses kalitesi değişmeyecek belki eq ayarı olmadığı için daha boğuk ve mat bir ses olacak bu sefer ses sistemini değiştirmek gerekecek vs. e sonra navigasyon her telefonda var sonuçta yolda kalmadık ki:)) ayrıca güçlü işlemci ve ram olmadıktan sonra gerçekten teyp değiştirmenin anlamı yok.

yalcin

New member
[MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] ses kalitesi değişmeyecek hatta yine söylüyorum daha mid ağırlıklı bile olabilir sadece roadstar için konuşursak eq 3 mod var ayrıca band seçeneği yok ben şuan aux dan jukebox takıp stock teypden daha kaliteli ses alıyorum:)