Koltuk isitma pedi & minderi hakkinda

khan

Member

rayen

Super Moderator
[MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] Evet yakın ve ben 2 saattir buraya yakın bir dükkanda oturuyorum. Keşke önce görseydim mesajı, hemen gider bakardım.
Gene bakarım ama bir aksilik olmazsa pazartesi olur en erken. Sen bana özelden telefonunu at.

slhyldz

New member
Telefon numaramı özelden yolluyorum. Buradaki konuya yazmanız daha doğru olur. Herkez görür. Sizden ricam kendi aacınıza bakar gibi bakın. Eğer siz tavsiye ederseniz, buradan birleşir alırız. Montajınıda İstanbul'da biryere yaptırırız artık. Buda olmazsa çakmaklığa takılanlardan alacağım artık.

@slhyldz Evet yakın ve ben 2 saattir buraya yakın bir dükkanda oturuyorum. Keşke önce görseydim mesajı, hemen gider bakardım.
Gene bakarım ama bir aksilik olmazsa pazartesi olur en erken. Sen bana özelden telefonunu at.

slhyldz

New member
Daha önce paylaştığım ürünlere ve fiyatlarına baktınız mı? Aslında koltuğun kılıfını bozmadan açabildikten sonra bunların montajını yapmak çok kolay.
Bakmıştım. İngilizcem yok ama anladığım kadarı ile çifti 100 $. Birde yabancı ülkeden gelecek. Kafama yatmadı. Ne olduğunu bilmiyoruz.

ceyhunkeskin

New member
[MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] biraz beklemeni tavsiye ederm. Koltuk ısıtmayi Almanyada bir bayiye sorduruorm cevap gelsin paylaşacm. Korede de müşterim var soracaktı ama görüşemedik bugün

Sent from my iPhone using Tapatalk

khan

Member
Bakmıştım. İngilizcem yok ama anladığım kadarı ile çifti 100 $. Birde yabancı ülkeden gelecek. Kafama yatmadı. Ne olduğunu bilmiyoruz.
Hayır, 2 ön koltuk için set, kargo dahil 47-48$
Minderin de teki, kargo dahil 12-13$

MuSTaNG

New member
Ben orjinal ürün işine girmem yarın öbür gün bozulsa muhattap bulamayız ama ankaradaki ürünün bayiisi belli yeri belli ankaraya gidemesek istanbuldada aynı ürünü satan bayii var bi şekilde muhattap bulunur, acelem yok ürün toplu almak istenirse hep beraber alabiliriz..

Berkan

New member
gt lerde ısıtma zaten yokmu benmi hayal gördüm ceyhunun arabada :D .yeni yada eski kasa icin konusuyorum ebaydan yada servisten ısıtma tusunu siparis edip o, döseme icine yerlestirilen ısıtma zımbırtısının tusunu orjinalle degiştirtmek zor olmasa gerek
[MENTION=371]MuSTaNG[/MENTION] Erol sende ısıtma yokmu :D

ceyhunkeskin

New member
Aynen öyle düşünüyorum ama hangi servise sorduysam böyle bir parça yok dediler. En azından butonlara ulaştık mı gerisi kolay.....

Sent from my iPhone using Tapatalk

rayen

Super Moderator
Ankara'da bu işi yapan dükkana gittim. Toplu alım olursa çifti 200TL + kdv, Tek alım olursa 250 TL, montaj dahil 300 TL+kdv
Kumanda butonu En 2, boy 3cm koltuğun yanındaki plastiğe gömülüyor.
Malzemeye gelince ben çok ince buldum, çabuk deforme olacak bir havası var. Kılıf komple sökülecek işçilik iyi olacak mı? VS. bir soru işareti. Ayrıca arıza yaparsa tamir olacak gibi durmuyor.
Sonuç olarak ben olsam yaptırmam.

slhyldz

New member
Rasim abi ayaklarına kuvvet. Bir lafımızı ikiletmedin saol. Hakkını helal et.

Evet soğuktan donanlar neredesiniz ? Alıyormuyuz ?

rayen

Super Moderator
Eyvallah. Helal olsun.
İşimiz ne, ulaşılabilecek her yere ulaşırız. ;)

Berkan

New member
valla benimde kafamda vardı. ama acıkcası daha kalın yada düzgün birşey bekliyodum gördükten sonra ben koltugmun kaplamasını kaldırtıp atlına montaj yaptırmam onu. epi topu 2-3 ay için dısardan direk koltuk üstüne kılıf gibi gecirilenlerdne alırım daha gerekirse takar cıkartırm :D

MuSTaNG

New member
gt lerde ısıtma zaten yokmu benmi hayal gördüm ceyhunun arabada :D .yeni yada eski kasa icin konusuyorum ebaydan yada servisten ısıtma tusunu siparis edip o, döseme icine yerlestirilen ısıtma zımbırtısının tusunu orjinalle degiştirtmek zor olmasa gerek
@MuSTaNG Erol sende ısıtma yokmu :D
Bizde ısıtma var ben arka koltuklar için yaptırayım rahat olur diyorum tuşuda güzel ayrıca, resimlerden bu markayı biraz araştırıcam tanıdığım bi döşemeciye bu işin olurunu sorayim olumlu bakıyorum bu işe hala :)

slhyldz

New member
Belki biraz komik gelecek ama dün kömürlükte bir poşetin içinde buldum. İki senedir boşboş yatıyormuş orada. Abim almış zamanında atmış oraya :D

Masajı güzel yapıyor. Isıtmada 1 km sonrasında toton ve belin sıcacık oluyor. Tek eksi yanı koltuğa göre küçük ve masaj toplarından dolayı pek konforlu değil ama kötüde değil.

Ekli dosyayı görüntüle 2386Ekli dosyayı görüntüle 2387

BerkayKRC

Moderator
ilgilenen olursa bu ürünün daha kalitelisi ebayde 40 dolar civarında 15 günde geliyor. Ben motosikletim için almıştım gayette memnunum 2 senedir deforme vs olmadı ki motosiklet selesi çok daha çabuk deforme olabilir arabaya göre gönül rahatlığı ile araca uygulanır tuşunu da koltuğun yanında bel desteğinin olduğu tuşun yanına delip koyabilirsiniz

Bestgti80

New member
koltuk ısıtma en uygunu bu 20 dolar zaten universal olarak geçer civarı bu sorunsuz bizim araca uyar iş orjinal olsun derseniz ki ben kendi aracıma bu 2 tuşu bulduktan sonra bunu yaparım. Sorun bizim araçta mevcutta koltuk sağ ve sol ısıtma tuşunun olduğu yerdeki butonu bulabilmek internette o kadar aradım yurtdışında satan yok şu tuşu

Brand New 2pcs 1 Seat12V Carbon Fiber Universal Heated Seat Heater Pads Car High/Low Round Switch Heater Warmer-in Seat Covers from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

Ekli dosyalar