Koltuk isitma pedi & minderi hakkinda

slhyldz

New member
Arkadaslar merhaba;

Malum kis geldi. Araclarimiz dizel ve motor gec isinmakta. Evim isim arasi 10 km. Yolun yarisina gelince araba anca isinmaya basliyor ve ben donuyorum.

Piyasada satilan koltuk isitma minderleri veya, koltuk icine monte edilen pedlerden alip kullananlar varmi ?

Bunlardan almak istiyorum gorusleriniz onerilerinizi rica ederim.

slhyldz

New member
Buda güzelmiş ama deneyip görmek gerek. Ayrıca araca yakışmayabilir. En güzel çözüm koltuk ısıtma. Alttan sıcaklığı versin ısıtsın. Sonrasında petekler imdada yetişiyor zaten. Gittigidiyorda 50 tlden başlayan fiyatlarla satılıyor. Birde orijinal gibi yapan bir firma buldum ama pahalı geldi biraz. KOLTUK ISITMA SSTEM | Oto Deri Deme ALTINU A..

slhyldz

New member

Berkan

New member
aynı sorundan ısınamama bendede var :D ama bukadar pahalı olucagını sanmıyordum araştırıyım biraz hatta ebayden orjinal koltuk ısıtma dügmeleri alınıp ona bile baglanabilir

BerkayKRC

Moderator
linkte paylaştığınız ürünü uygun fiyata alıp motosikletim için montajını gerçekleştirmiştim akşam eve gittiğimde bir kaç fotoğrafını koyabilirim örnek olarak gzüel ve kullanışlı bir ürün

unalks

New member
benimde evle iş arası 15 km valla sunroofunda etkisi var sanırım donuyorum resmen su bile normal ısı derecesine gelmiyor mazot sarfiyatımda arttı bende klimaya dayanıyorum..

ceyhunkeskin

New member
Konuyu hortlatmış gibi olacak ama kore ve almanyadan orjinal koltuk ısıtma sorduruyorum. Cevap gelince paylaşırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

MuSTaNG

New member
Buda güzelmiş ama deneyip görmek gerek. Ayrıca araca yakışmayabilir. En güzel çözüm koltuk ısıtma. Alttan sıcaklığı versin ısıtsın. Sonrasında petekler imdada yetişiyor zaten. Gittigidiyorda 50 tlden başlayan fiyatlarla satılıyor. Birde orijinal gibi yapan bir firma buldum ama pahalı geldi biraz. KOLTUK ISITMA SSTEM | Oto Deri Deme ALTINU A..
Firma çok iyiye benziyo orjinal gibi yapıyolarsa fiyatı bence gayet uygun, site içinde ayrıca teşekkür ederim salih bey böyle bi yer arıyodum uzun zamandır :)

slhyldz

New member
Fotoğraf paylaşımı yapacaktınız. Unuttunuz herhalde. Hatırlatayım dedim.
linkte paylaştığınız ürünü uygun fiyata alıp motosikletim için montajını gerçekleştirmiştim akşam eve gittiğimde bir kaç fotoğrafını koyabilirim örnek olarak gzüel ve kullanışlı bir ürün

ceyhunkeskin

New member
Bir şekilde koltuk ısıtma yaptırılır da orjinalini bulduk mu tadına doyulmaz;) bir öncekinden alıştığım için aramıyor değilim;) 7 cihana haber saldık bakalım cevabı bekliyoruz....

slhyldz

New member
Bu ürün birebir orijinal araçlarda kullanılan ürünlerden. Aslında ucuz değil. İlk linkte verdiğim biraz pahalı. Bunların yeri Ankara'da ondan dolayı İstanbul'da montaj yapan bir yer bulunması gerekiyor. Biraz el becerisi olan kendiside yapar. Ben araç hakkında kesin kararımı veremedim. Uzun vadede binecek olsam, kafamda bu ve buna benzer birçok proje var. Yinede buradan alacaklar ben varım derse, sayıyı biraz artırabilirsek topan alırız İstanbul'dada bir döşemeci bulup toptan uygun bir fiyatla yaptırırız. Alacak arkadaşlar ben alırım derse adamı arayıp fiyat soralım. Montaj yapacak birisi varsada buradan yardımcı olsun.
Resme bakarsak birebir aynı ürün ve yarı fiyata bedava bence, koltuk başı 150 tl'ye geliyor eğer işçilikleride güzelse benim arka koltuklarada bi ısıtma yapayım :cool:

slhyldz

New member
Evet bunu bende gördüm. Biraz pahalı. Bu şekilde aldıktan sonra çifti 75 tl ye var. Sayfanın başında resimlerinide atmıştım. Kullananlarda 2-3 dk. içerisinde sıcaklığı hissettiklerini beyan ediyorlar. [MENTION=214]rayen[/MENTION] Rasim abi bu Ankaradaki firma sana yakın mı? Sattığı ürün nasıl bakma şansın var mı? Koltuk Isıtma - Mnh Oto Tasarım
Bu koltuk ısıtıma ürünleri kaliteli olanını kullanmak lazım mazallah.. uzun süredir bende düşünüyordum.
alman malı waeco magic comfort mh 40 modeli var

link. WAECO KOLTUK ISITICI MİNDERİ MagicComfort MH 40 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 187206469

ceyhunkeskin

New member
Ürün görselindeki switchler 1. Nesil ceedlere uygun değil sanırım. Benim bildiğim butonlar konsolda kapı kilidi ve kemer göstergesinin yanındaki boş alanlara uygun olmalı. Dolayısı ile bana uymaz;)