Kia Pro Ceed GT Hakkında Detaylı Bilgi Ve Yorum

ErkanKASIM

New member
Yorumlara bakmamışım senin araçmış o doğru diyorsun o kadar yüklü scirocco geçmese ayıp olurdu herhalde ama yazılımlı ve modifiyeli gt canına okur rocco'nun
Aynen 160 lık sciroccoya 10 boy attım, abt yazılımlı roccoda geçemiyo gtyi

MuSTaNG

New member
Erol ne kaza oldu be:) adamlar nerdeyse direk sizede gircekmiş:) kuzeninle karşılaştım ama sen kalabalığın içindeymişin
Kuzenimle diyaloğunuzu gördüm ama kim olduğunuzu bilmediğimden gelmedim yanınıza, bizim kuzenin GT'side kazadan 1 dk önce sokağın başındaydı kaldırmasak minibüs bizimkinede vurucaktı :rolleyes:

ErkanKASIM

New member
Kuzenimle diyaloğunuzu gördüm ama kim olduğunuzu bilmediğimden gelmedim yanınıza, bizim kuzenin GT'side kazadan 1 dk önce sokağın başındaydı kaldırmasak minibüs bizimkinede vurucaktı :rolleyes:
Kuzendedemi var :) hemen arkada siyah bitane daha vardı rav plaka, geçmiş olsun ucuz yırtmışınız , ben kaza olurken gördüm dedim o yanda park halindekilerede çarptılar heralde

MuSTaNG

New member
Kuzendedemi var :) hemen arkada siyah bitane daha vardı rav plaka, geçmiş olsun ucuz yırtmışınız , ben kaza olurken gördüm dedim o yanda park halindekilerede çarptılar heralde
Eyv aynen ucuz yırttık minibüs bize vurmasa bile kopan parçalardan bi kaçı arabayı çizebilirdi, o rav'da 2 gün önce bizimdi satışı verdik gitti :D

ErkanKASIM

New member
Eyv aynen ucuz yırttık minibüs bize vurmasa bile kopan parçalardan bi kaçı arabayı çizebilirdi, o rav'da 2 gün önce bizimdi satışı verdik gitti :D
yapma ya hayırlı olsun kaça gitti .. onda egzoz felan vardı sanırım ötüyodu

ErkanKASIM

New member
Yok GT'yi alanlar bi tane daha alacaklar iki arkadaş birlikte niyetlenmiş öbüründe FN2 typer var sattığı gibi GT bakıcak oda
Typer hacimli makine , gt almak içinde typer satmam şahsen, ayrıca devir çevirmesi ayrı bir zevk typerın

ErkanKASIM

New member
2 senedir typer'a biniyo adam GT'yi çok beğenmiş donanımdada yok yok diyo ayrıca bi yazılım egsoz yapar Typer'ı çabuk unutur :)
Ya bişey sorcam erol, bizim araç 6500 rpm çeviriyor ya , yazılımdan sonra bu devir katsayısı değişiyormu ? 7000 veya üzeri çeviriyormu?

MuSTaNG

New member
Ya bişey sorcam erol, bizim araç 6500 rpm çeviriyor ya , yazılımdan sonra bu devir katsayısı değişiyormu ? 7000 veya üzeri çeviriyormu?
6700-6800 civarı çeviriyo benim araç 2'de 90, 3'te 140, 4-180, 5-220, 6-260 olur heralde ben 258 gördüm kesmedi.. Yazılımdan sonra devir ayarı yapabiliyosun evet 7000 üstü çevirmek mümkünmüş..​