expertiz

anemon

New member
Evt yapilabilir ama yasanan üzücü olaylari duyduktan sonra yoğurdun kaymagini ufleyerek yer duruma geldik. Hersey temiz olsun ben onun isine karismayayim oda benim..

rayen

Super Moderator
Vekalet işi de sakat. Adam vekaleti verir, sen daha noterin sokağındaki köşeyi dönmeden vekaleti iptal eder. :)

slhyldz

New member
Beraber gideceksinya, ayrıca galericilere sormak lazım onlar nasıl yapıyor. Eniştem verdi vekaleti. Adamlar krediyi kapattı ve satışınıda aldı. Üstünüde enişteme verdiler.

Vekalet işi de sakat. Adam vekaleti verir, sen daha noterin sokağındaki köşeyi dönmeden vekaleti iptal eder. :)

anemon

New member
Aslında yapilabilir vekaletle ama karşı tarafın guven vermesi lazim :)

16ceed35

New member
ben olsam yapmam arabayı da bu şalmam varsın 2 bin pahalı olsun sağlam iş yaparım.size de tavsiyem uzak durun tabi benim fikrim bu :)

anemon

New member
Yeni bir arac buldum bugün anlaştık 37000 bin kmde 2012 plus kısmetse sali satış işlemini yapıyoruz. Destek ve tavsiyeler için cok teşekkür ederim. Araçta sadece on sol camurlukta darbe var iceri görmüş bir kac noktası 5 cm civari ve tampon baglantisi kopmuş. Servis degisime gitmek istemiş yaptirmamislar. Tavsiyeniz varmi anadolu yakasinda temiz ve ekonomok bir kaportaci...

fatihyıkılmaz

New member
Arkadaşlar satış demişken oğuşlara gittik benim aracımı satmak için exprrtiz yaptırmaya 250 tl alıcı para ödedi bir kağıt bile vermediler expertize dair adamlara bozuk attım bu nasıl il diye onlaraın dediği laf canımı daha çok sıktı biz yazılı kağıt vermiyoruz bize güvenmeyin diye demesinler mi? Tepem iyice Attı sana güvenmiycezde madem niye 250 tl alıyorsun kardeşim rezilliğin daniskası

Sent from my iPhone using Tapatalk

ErbekOtomotiv

New member
Bende benim manuel ceedi satarken alan kisi expertiz istedi erbek e götürdüm orda yaptirdim :) 180 almislardi :)
O zaman anlaşmamız yoktu normal fiyatımız odur ?

[MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] bende bir önceki arabamı dediğiniz gibbi almıştım krediyi ben ödemiştim ve vekalet almıştım, vekalet aldıktan sonra sıkıntı çıkmıyor ama iptal etme hakkı da var tabi bilemedim ?

slhyldz

New member
Kia tekkar boyaya bakmıyor. Onun dışında çok detaylı altıda dahil herşeye bakıyor ve yazılı olarak kağıtta veriyor. Fiyatı 100 ₺. Kaporta olayıda mesaj atıyorsunzaten birde herkezin iyi kötü bir kaportacı tanıdığı veya arkadaşının arkadaşı vs. vardır. Onlara götürüp baktırırsın oldu bitti.