Ceed aklımda ki sorular

LéVéNT

New member
Ynt: Ceed aklımda ki sorular

[quote author=famas link=topic=1514.msg41974#msg41974 date=1342120752]
bende siyah düşünüyorum ve ilk arabam olcak inş.ne gibi sıkıntılar yaşadınız hocam?
[/quote]
en ufak çizikler belli oluyor birde araba ya düşkün tabiri caizse araba manyağı isen ufacıcık bir çizik moralini bozmaya yetiyor kiri çok belli ediyor temiz tutmak heleki istanbulda imkansız en güzel beyaz derim pro ceed lerde beyazda sanrufun durusu bana göre beyazda değişik bi asalet var. Devamlı bi elimde pasta bi elimde pamuk ufacıcık çizikleri yok etmeye çalışmaktan fenalık geldi artık kararı sen ver..

LéVéNT

New member
Ynt: Ceed aklımda ki sorular

[quote author=bloodmen link=topic=1514.msg41975#msg41975 date=1342120936]
Kesinlikle haklısın Levent benim araçta siyah tatile giderken ön ve aynalar olduğu gibi sinek yapıştı motor ısısı ve güneşte iğnece yapışmanın neden oldu bugün 300tl verdim ve boya korumayı yenilettim yanıyor şimdi ;D ;D
[/quote]
yazın öle kışın yağmur çamur isyan etmiyoruz haşa ama siyahla uğraşmak zor yıkıyorum kapalı otoparkım var arabay bi çıkartıyorum butun tozlar belli silmek istesen çiziliyo öle bıraksan gönlun el vermiyo onu için her zaman beyaz diyorum siyahda ilk arabam seviyorum keratayı onun için mücadeleye devam =)