Android 4.2.2 cortex a9 dual core 1 gb ddr3 ram kapasitif multitouch led 1024x600

Batum

New member
@Cureshot kürşat bey ceed premium için yeni cihazlar geldimi araçla tam uyum sağlıyormu direksiyon tuşları, gerigörüş kamera v.s fiyatı neolucak site üyelerine?

yalcin

New member
[MENTION=1214]Cureshot[/MENTION] kürşat beyle telde görüştüm siteyi ziyaret edip bilgi verecek, aynı zamanda eski kasa ceed için android cihaz ile bilgide verirseniz kürşat bey, toplu siparişde verebiliriz, fiyat, ücret ve cihazın uyumu (eski kasa için) , marka,model bilgisi ve monte işlemleri için geri görüş kamerası dahilmi gibi bilgileri bekliyorum. teşekkürler.

yalcin

New member
[MENTION=1214]Cureshot[/MENTION] sn. kürşat beye ben güvenmiyorum artık...

yalcin

New member
temmuz ayında aramıştım, bilgi almak için maillde haberleşmştik eski kasa android üretim varmı getirteceklermi vs. diye, net bir cevap alamadık o dönemde, bu süreçte bilgi alma çabalarım sürsede cevap alamadım, dün en son tel le görüştük çok yoğunum ilgilenemiycem dedi en azından kulüp sitesine bir bakın ilgilenin soru soran arkadaşlar var dedim, tamam bakarım dedi...sonuçta herşey para ile ben para verip hizmet alamayacaksam kime nasıl güveneyim ki...

rayen

Super Moderator
Haklısın, ilgilenemeyeceğim lafı da hoş olmamış. Başka firmalar da var. Onlara bak istersen, belki siparişle getirtmek mümkündür

yalcin

New member
cyclone aradım talep olmadığı için getirmiyorlarmış ceedlere anroid cihaz..

slhyldz

New member
@yalçın Bu Kürşat dediğiniz şahıs, "Mustafa kürşat Kargın" mı?

rayen

Super Moderator
[MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] Evet.

slhyldz

New member
Bugun tesadüfen yotube'de çektiği bir videoyu izledim. Video başlğı anahtarsız giriş sistemi. Ne diyeyim çok beğendim.

Cureshot

New member
Merhaba Arkadaşlar;

İlgilenemeyeceğim demedim ki, tamam gireyim foruma unutmazsam dedim, günde sanırım minimum 50-60 kişi arıyor kusura bakmayın unutuyorum. Fazla bir talep yok ki, 2 kişi mi cihaz istiyor, tamam getirelim ama 10 kişi 20 kişi olursa fiyat düşer biz de fabrikadan düşük fiyat alırız gümrük masrafları da düşer, 1-2 adet için fiyat 1490 lira geri görüş kamerası (araca özel ve Led'li), Televizyon anteni, Türkiye haritası Sygic ve İgo dahil. parlak siyah çerçeveli start stop butonlu veya butonsuz. Sipariş üzerine getirebiliriz bu hafta yola çıkacak cihazlarımız var yetiştirebilirsek ekletiriz, eklenirse 10 gün sonra cihazları İstanbul'da alırız. Eklenemezse bir sonraki partiye kalır bu da 25 gün sonra demek.

Her türlü sorunuz için lütfen:

kursad_kargin@hotmail.com

barisaykan

New member
kafam karıştı biraz desem yeridir benim aracım 2012 daha 9000 km de garanti devam ediyor taktırsam garanti dışı kalırmı araç ve kesin olarak şunu sorsam şu durumda alınacak en iy cihaz hangisi acaba

barisaykan

New member
unnamed.jpg aracım bu esk kasamı oluyor kia araçlarına çok hakim değilim :)