Android 4.2.2 cortex a9 dual core 1 gb ddr3 ram kapasitif multitouch led 1024x600

Cureshot

New member
Merhaba arkadaslar

Baslikta yazdigim ozellikteki cihaz sonunda Kia Ceed icin de uretildi. Daha once Vw Opel Astra Hyundai i30 ve bazi diger marka araclar icin uretilen cihaz artik Kia Ceed icin de uretiliyor. İlk numune cihazi 10 gun sonra aliyoruz. Diger oto markalarinin cihazlarinda oldugu gibi bu cihazi da ayni fabrikadan aliyoruz. Dolayisiyla bir problem cikacagini zannetmiyoruz.

Kesintisiz youtube videolari izleme canli tv gibi market uygulamalari obd port torque uygulamalari dahili on taraf dvr kayit kamerasi programi ve mirrorlink gibi ust ozellikler iceren bu cihazin testini 13-14 gun sonra yapmis oluruz.

Menu ve donanimi ayni olan Astra J cihaz videosu:

Astra J Android Double din navigasyon Multimedya Android 4.2.2 - YouTube

Cihazl fiyati 1790 liradir. Foruma ozel fiyat toplu alima gore belirlenecektir. Fiyata geri veya on taraf kamera tv anteni Sygic ve igo Turkiye haritasi dahildir.

Cihazin gorunumu ayni bayilerdeki cihazlarla Kia ceed ozeldir donanimi farklidir.

Oto multimedya sistemleri ve oto navigasyon için doğru adres.
kursad_kargin@hotmail.com
destek@otomultimedya.com

rayen

Super Moderator
Tekrar hoşgeldiniz. Umarım arkadaşlarımızın ihtiyacını karşılayan bir cihaz olur.

sadik170

New member
Merhaba,
aracın direksiyonundaki tuşlar çalışacak mı peki? Fiyatı biraz yüksek geldi. 1500 bandına düşürür ve sorunsuz bir ürün ise fazla satış yaparsınız diye düşünüyorum.

rayen

Super Moderator
Bildiğim tuşlar çalışıyor, sadece sesli komut kullanılamıyor.

dellobaltino

New member
bizim araçlarda gps anteni yok navi taktırınca gps anteni nereye monte ediliyor

serkanedirne

New member
kürsat bey sizi zaten internet sitenizden takip ediyordum. ürünü sabırsızlıkla bekliyoruz..tesekkürler ilginize

rayen

Super Moderator
A sütunundaki plastiğin altına mıknatısla yapıştırılıyor. Yanlışsam düzeltin. :D

rayen

Super Moderator
Perde hava yastıklarının olduğu yer.

Cureshot

New member
Merhaba

Evet gps anteni miknatisli olup uydudan yapistirildigi maddeyi komple gordugu icin aracin direklerinden birine monte edilir.

Tmm gelirken getirmeye calisicam getiremezsem diger cihazlarla beraber gumrukten getiricez.

15 gun yokum.

Sevgiler

yalcin

New member
kürşad bey, 17.08.2014 tarihinde mail yolu ile 2012 kasa ceedler içinde android ürün araştırması yapmıştım, sizinle irtibata geçmiştik. o gün android cihaz olmadığını diğer ürünleri önermiştiniz, bugün kulüpte yakaladım, kaçamazsınız:D yine soruyorum, 2012 kasa ceed için android cihaz getirecekmisiniz efendim? alacağımdan değil, araştıran yada taktırmak kullanmak isteyen 2012 kasa ceed sahibi arkadaşlar için soruyorum artık.

cmhr1905

New member
Bu cihazı merakla bekliyorum.

cmhr1905

New member
Obd2 bağlantısıyla araç motor ve tork bilgilerine ulaşmak güzel birşey.

[video=youtube;3_IGQxwzbNc]http://www.youtube.com/watch?v=3_IGQxwzbNc[/video]

dellobaltino

New member
görünmeyen bi yere monte edilebilseydi daha iyi olurdu.

MuSTaNG

New member
görünmeyen bi yere monte edilebilseydi daha iyi olurdu.
Valla gps anteninin yerini inanın 2 gün sonra unutucaksınız sağda köşede duruyo ufak bişey zaten asıl önemli olan tv anteni çünkü yukarda aynanın yanına koyuyolar onu hep göreceksiniz arabaya her binen ula bu ne dicek :D

leonine25

Active member
Valla gps anteninin yerini inanın 2 gün sonra unutucaksınız sağda köşede duruyo ufak bişey zaten asıl önemli olan tv anteni çünkü yukarda aynanın yanına koyuyolar onu hep göreceksiniz arabaya her binen ula bu ne dicek :D
Benim tv antenide fazla gorunur sekilde degil.hatta egilip camin en ust noktasina bakmaniz lazim.can sikici olan bence yagmu sensoru'mokrofonun oldugu kisim. Cogu aracta orada muhafaza var.siz sadece dikiz aynasi arkasinda bir doseme goruyorsunuz.ama bizimkilerde hersey ortada.cok kotumu hayir ama daha iyi olabilirdi

yalcin

New member
eski kasa android ocak ayında getirceklermiş, otomultimedya.com dan sordum, ben sipariş veriyorum, isteyen arkadaşlar var ise toplu sipariş verelim..??