23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorumlar

c@n

Super Moderator
Valla benim Bravo forumunda edindiğim çok güzel dostluklarım var forum olmuş olmasına rağmen devam eden, ve bu forumda da çok güzel dostluklar edindim... Valla bu forum olsada olmasada benim artık dostlarım var.... :) :) :) ben daha başka birşey istemem....

Sent from my Samsung Galaxy Note 2 using Xparent Red Tapatalk

Low-Rider

New member
Çok güzel bir gündü , emeği geçen herkese teşekkürler.Yavuzun davetlisi olarak mavi corsa ile katıldım aranıza.

huss25

New member
Arkadaşlar çok fazla sitem gördüm forumda bu başlık altında bilmiyorum ortam içerik nasıldır ama gerek varmı demek bana düşmez ama ben bile üzüldüm şimdi arabamı henüz teslim almadım lakin kendimi suçlu hissetmeye başladım dün akşam yusuf hocamlada konuştum dayımın arabasıyla gelecektik oda olmadı işi çıktı adamın yusuf hocamada haber verdim gelemiyoruz diye zaten üzülmüştüm şimdi bu yazıları görünce daha çok üzüldüm :(

etekin1453

New member
Bu organizasyonda emegi gecen tum arkadaslara ve katilanlara ayri ayri tesekkur ederim.
Mar oto kia servisi olarak;
Herdaim Ozel oldugunuzu hissedeceginiz bir aile ortamina tum uyelerimizi bekleriz.
Servis, Satis, Y.parca
Tel: 0212 541 2929

HARUN

New member
Arkadaşlar çok fazla sitem gördüm forumda bu başlık altında bilmiyorum ortam içerik nasıldır ama gerek varmı demek bana düşmez ama ben bile üzüldüm şimdi arabamı henüz teslim almadım lakin kendimi suçlu hissetmeye başladım dün akşam yusuf hocamlada konuştum dayımın arabasıyla gelecektik oda olmadı işi çıktı adamın yusuf hocamada haber verdim gelemiyoruz diye zaten üzülmüştüm şimdi bu yazıları görünce daha çok üzüldüm :(
üstüne alınan alınsın demiş sen niye alındınki şimdi..

çok güzel bir buluşma olduğuna eminim keşke aranızda olabilseydim.

gejder'in söylediklerine bir taraftan katılıyorum bir taraftan da üzerime alınsam mı alınmasam mı inanın tereddüd de kaldım. Bulışmanın belli olduğu ilk gün ilk mesaj benimdi ve gelemeyeceğimi bildirdim. Bu gün ise inanın çok çabaladım ama maalesef olmadı
bu forum için gerçekten dişi ve tırnağı ile çalışan başta yusuf abi olmak üzere herkeze çok teşekkür ederim.

Sam

New member
Ynt: 23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorumlar

sen nerdesin benzinli????:)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

HARUN

New member
Cevap: Ynt: 23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yoru

sen nerdesin benzinli????:)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
ben yardırıyorum haberin yokmu :p ya dün yusuf abilerle sanayide görüştüm ben gelmicemi belirttim işim vardı , farkındaysan konu açıldıgından beri 1 yorumum bile yoktu :)

huss25

New member
ben alınmadım yanlış anlamışsın benim alınacak bi durumumda yok yusuf hocam sitem ediyosa haklıdır onu birazcık tanıdım benim demek istediğim bu buluşma sırasında güzel olay hiçmi yaşanmadı gerek varmı bukadar siteme bu gelmeyenlermi organizasyonun tek gündemi ben henüz etkinliğe katılmamış biri olarak etkinliğin içeriği ile ilgili bi fikir sahibi olamadım anlatabildimmi derdimi bilmiyorum açıkçası çok yeni olduğum için bunları yazmak belki bana düşmez ama benim mesajımdan üzerime alındığımı çıkardığınız için yazmak durumunda kaldım eleştirilerim tamamen yapısaldır asla art niyet taşımaz yusuf hocamında söylediklerini asla üzerime alınmadım tekrar belirteyim

HARUN

New member
ben alınmadım yanlış anlamışsın benim alınacak bi durumumda yok yusuf hocam sitem ediyosa haklıdır onu birazcık tanıdım benim demek istediğim bu buluşma sırasında güzel olay hiçmi yaşanmadı gerek varmı bukadar siteme bu gelmeyenlermi organizasyonun tek gündemi ben henüz etkinliğe katılmamış biri olarak etkinliğin içeriği ile ilgili bi fikir sahibi olamadım anlatabildimmi derdimi bilmiyorum açıkçası çok yeni olduğum için bunları yazmak belki bana düşmez ama benim mesajımdan üzerime alındığımı çıkardığınız için yazmak durumunda kaldım eleştirilerim tamamen yapısaldır asla art niyet taşımaz yusuf hocamında söylediklerini asla üzerime alınmadım tekrar belirteyim
üstteki 2 yorumu bi daha oku aralarında çelişki var ;)

huss25

New member
üstteki 2 yorumu bi daha oku aralarında çelişki var ;)
hocam ben arabamı dahi teslim almadım diyorum kendi kendime bi üzüntü belirtiyorum iyi niyetle sen bunun neresinden çelişki çıkarıyorsun anlamadım herneyse istediğini çıkar sen ne diyim

HARUN

New member
hocam ben arabamı dahi teslim almadım diyorum kendi kendime bi üzüntü belirtiyorum iyi niyetle sen bunun neresinden çelişki çıkarıyorsun anlamadım herneyse istediğini çıkar sen ne diyim
arkadaşım ya sende bi anlatım bozuklugu yada bende bi algılama problemi var " lakin kendimi suçlu hissetmeye başladım " sen niye kendini suçlu hissediyorsun arabanı dahi almamışsın bende bunu diyorum sana.....

huss25

New member
arkadaşım ya sende bi anlatım bozuklugu yada bende bi algılama problemi var " lakin kendimi suçlu hissetmeye başladım " sen niye kendini suçlu hissediyorsun arabanı dahi almamışsın bende bunu diyorum sana.....
hocam aradan cımbızlayarak sözleri kırmızı yazarsanız bende okuduğumda size hak veririm lakin ben sitemlerin biraz fazlasa konuya hakim olduğunu hatta konunun tamamen sitem üzerine geçtiğini belirterek (ben bile üzüldüm şimdi arabamı henüz teslim almadım lakin kendimi suçlu hissetmeye başladım) gibi bi cümle kurarak olayı anlatmaya çalıştım kendi açımdan doğrudur anlatım bozukluğum olabilir lakin orda vurgulamak istediğim şeyden benim aslında üzerime bişey alınmadığımıda çok rahat çıkarabilirdiniz bunu neden çıkarmadınız göremediniz anlamış değilim ben bile diyorum bakın dikkat edin ben bile derken orda demek istediğim henüz bu ailenin içine katılamamış olmama rağmen diyerek bi mesaj vermek istedim siz olaya direk karşı yönden bakmışsınız sanırım.

HARUN

New member
hocam aradan cımbızlayarak sözleri kırmızı yazarsanız bende okuduğumda size hak veririm lakin ben sitemlerin biraz fazlasa konuya hakim olduğunu hatta konunun tamamen sitem üzerine geçtiğini belirterek (ben bile üzüldüm şimdi arabamı henüz teslim almadım lakin kendimi suçlu hissetmeye başladım) gibi bi cümle kurarak olayı anlatmaya çalıştım kendi açımdan doğrudur anlatım bozukluğum olabilir lakin orda vurgulamak istediğim şeyden benim aslında üzerime bişey alınmadığımıda çok rahat çıkarabilirdiniz bunu neden çıkarmadınız göremediniz anlamış değilim ben bile diyorum bakın dikkat edin ben bile derken orda demek istediğim henüz bu ailenin içine katılamamış olmama rağmen diyerek bi mesaj vermek istedim siz olaya direk karşı yönden bakmışsınız sanırım.
tamam sensin ...

rayen

Super Moderator
Neyse sitem faslını bir kenara bırakın da, ortamı fotolarla anlatmaya devam edin. :)

gejder

New member
Ynt: 23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorumlar

ne diyeblirim bilmiyorum ben demeyi hayatta sevmem ama inanın tavırlarınız gerçekten beni henüz bu ailenin içine girmeden çekincelere sevk etti...
Cekinilcek bir durum yok bildigim kadarila henuz bir haftalik 1 uyesin HARUN kardesimizin anlatmak istedigi senlik bir durum yok ustune alinmanada gerek yok ama siz anlasamadiniz Cctr bir forum bir yapi olarak bilinir iceriginde bir ailedir bu ailenin basindakiler ciddi emekler harcamaktadirlar ve bu emege saygi olarak biz uyelerin yapmasi gereken cok basit bagzi seyler vardir bugun uyelerimizin buyuk kismi bu basit seyleri yerine getirmekten uzaktirlar emekler bosa gitmektedir sonrasi basi sikişan forum yazmakta yada JosefSalvatini yi aramaktadir benim sitemim bundandir ortada emek var emeğe ve CCTR a saygi ve sahiplenme ilk yorumumda da yazdigim gibi ozellikle boyle SPONSORLU ORGANIZASYONLARA gelmek zorunda degilim amaaan salla mantiginda olanlar forumda yardim alma amacli dahi konu acip kalabalik etmesinler...

Huss25 kardesim senlik bir durumumuz yok icin raat olsun ailemize tekrar hosgeldin insallah en kisa zamanda aracini teslim alirsin ve bulusmalarimizda her zaman gelemesende seni aramizda gormek isteriz-m

batkurnaz senin durumunuda biliyoruz seninde ustune alinmana hic gerek yok gercekten ;)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

josefsalvatini

Yasaklı Üye

Güzel olan şeyler zaten var her şey güzeldi mesele o değil mesele tamamen kişisel
Ve hata bende insanlar buraya yazmak yerine 7/24 beni arayıp direk soruyor ve bende hiç bir çıkarım hiç bir kazancim olmamasına rağmen her derde her zaman koşmaya çalışıyorum firmalara gidip sponsorluk istiyorum insanlara bir haftasonu gününde sadece yakıt parasına etkinlik düzenliyoruz sonuçta beni her daim her An arayan insanlar sebebini bile belirtmeden gelmiyor
Gelmek zorunda mı tabi ki değil ama artık bende telefonlara cevap vermek zorunda değilim
Burada isim yazarak belirtiyorum ortaya yazıyorum üzerine alınan alınır zaten herkes kendi üstüne alınmasın O kişiler kendilerini biliyor :)

Cctr büyük bir aile arada tabi ki çürük elmalar olacak her yerde olmuştur ama artık onlarda bizler tarafından hakettiği değeri görecektir....

Mesela forum donanım da ki ceed konuları ya donanım haber türkiyenin en büyük forumu lafım yok ama ceed dedin mi bizden büyüğü yok forum olarak orada artık yazmiyacagim aklı başında insanlar var ama...... Bazı şeyleri anlayamiyorlar
Hüseyin kardeşim konu seninle alakalı değil yazarak oldumu anlaşılamıyor insanlar üzerine alınma harun üzülmeye gerek yok zaten demek istedi

c@n

Super Moderator
Arkadaşlar biraz da fotoğrafları videoları görsek.... Berkay, Gökhan.... Size diyorum.... :D :D :D :D :D :D

gejder

New member

Arkadaşlar biraz da fotoğrafları videoları görsek.... Berkay, Gökhan.... Size diyorum.... :D :D :D :D :D :D
Makina hatunda ben zati foto yukliyemiyorum haftaici mail atarim :D

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi