23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorumlar

gejder

New member
Ynt: 23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorumlar

Güzel olan şeyler zaten var her şey güzeldi mesele o değil mesele tamamen kişisel
Ve hata bende insanlar buraya yazmak yerine 7/24 beni arayıp direk soruyor ve bende hiç bir çıkarım hiç bir kazancim olmamasına rağmen her derde her zaman koşmaya çalışıyorum firmalara gidip sponsorluk istiyorum insanlara bir haftasonu gününde sadece yakıt parasına etkinlik düzenliyoruz sonuçta beni her daim her An arayan insanlar sebebini bile belirtmeden gelmiyor
Gelmek zorunda mı tabi ki değil ama artık bende telefonlara cevap vermek zorunda değilim
Burada isim yazarak belirtiyorum ortaya yazıyorum üzerine alınan alınır zaten herkes kendi üstüne alınmasın O kişiler kendilerini biliyor :)

Cctr büyük bir aile arada tabi ki çürük elmalar olacak her yerde olmuştur ama artık onlarda bizler tarafından hakettiği değeri görecektir....

Mesela forum donanım da ki ceed konuları ya donanım haber türkiyenin en büyük forumu lafım yok ama ceed dedin mi bizden büyüğü yok forum olarak orada artık yazmiyacagim aklı başında insanlar var ama...... Bazı şeyleri anlayamiyorlar
Hüseyin kardeşim konu seninle alakalı değil yazarak oldumu anlaşılamıyor insanlar üzerine alınma harun üzülmeye gerek yok zaten demek istedi
+9999998999999999999998

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

HAKAN1979

New member
Günaydın Arkadaşlar,
Organizasyonda emeği geçen ve büyük uğraş,zaman veren arkadaşlarımın ellerine yüreklerine sağlık....

aLi

Yönetim Ekibi
Fotograflar Berkay'da bugun yollayacak bana ilk mesaja eklerim.

Bir teşekkürde amorusso (Ercan) a. Eşim ben ve Ömür'ü aracında misafir ettiği için. Teşekkürler Ercan'ım

argovolkan

New member
Manzarası çok güzelmiş mekanın...Birde bütün arabalar beyazmı?

sahintek

New member
Cevap: Re: 23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorum

Bende teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten güzel seviyeli ve eğlenceli bir ortamdı. Sponsorlara ve meğei geçen arkadaşlara teşekkür etmek isterim. Hakikaten tam bir aile ortamı oldu. Aranıza yeni katıldım ama sanki yıllardır arkaşmışız hissini yaşadım.

ceronimo1978

New member
Arkadaşlar,
Normalde tüm buluşmalara eşimle birlikte katılırdık, bu sefer ailemizin yeni üyesi Almina'nın hem daha çok küçük olması hem de hava şartlarının elverişli olmayışı yüzünden gelemedik. Umarım keyifli ve dostlukları pekiştirici bir buluşma olmuştur. Yeni organizasyonlara daha fazla katılım olması dileğiyle.

Selamlar...

Sam

New member
Ynt: 23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorumlar

ben yardırıyorum haberin yokmu :p ya dün yusuf abilerle sanayide görüştüm ben gelmicemi belirttim işim vardı , farkındaysan konu açıldıgından beri 1 yorumum bile yoktu :)
farkettim bidahakine isinz cikmasin harun ozletme:)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

amorusso

New member
Her zaman oldugu gibi keyifli bir CCTR bulusmasiydi. Gelenlerin ayagina saglik, emegi gecenlerin
emeklerine saglik. Sponsorumuza da tesekkur ederiz.

tugia

New member
bizim içinde çok keyifli geçti. katılanların ayaklarına sağlık. abant'ta görüşmek üzere.. =)

amorusso

New member
bekay baska site yok mu ? :) bunu benim anitvirus engelledi :))

c@n

Super Moderator
Berkay bu siteden inmiyo kardeşim... Ne yaptıysam olmadı.... Başka bir yol önersen bize... :) :) :) :)

Sent from my Samsung Galaxy Note 2 using Xparent Red Tapatalk

HARUN

New member
berkayın koydugu site anca bu kadar olur p c ye virüs girdi anasını satim :)

aLi

Yönetim Ekibi
Yarin eklerim ben fotograflari.Evde nette sıkıntı var.

amorusso

New member
2 gunde fotograflari goremedik bir turrlu :) imageshack.us rapidshare cuvala girdi sanki :p

aLi

Yönetim Ekibi
Aynen Berkay linkler personel.