yolda kendi kendine açılan arka cam

omurkadir

New member
bu ilginç durumla ikinci kez karşılaşıyorum. birkaç yıl önce arka camlardan biri sonuna kadar açılmıştı yolda giderken. cam tarafında oturan yolcu farkında olmadan açmıştır diye düşünmüştüm o da hayır demişti. bugün yalnız yolda gidiyordum arkadan bir esinti soğuk geldi bi baktım arka sağ cam sonuna kadar açılmış. :D yani dediğim gibi nadir olan birşey ama garibime gitti sebebi ne olabilir? tırstım gece gece noluyo diye resmen arkayı dönüp biri mi var diye baktım.anlam veremedim. :D

rayen

Super Moderator
Kısa devre olabilir. Açma kapama düğmesini söküp bakmak lazım. Yerinden çıkan bir kablo var mı? diye.

slhyldz

New member
Bu sorun peugeot ve citroende kroniktir ama bu markaların dışında ilk kez duydum :)

slhyldz

New member
Kısa devre olabilir. Açma kapama düğmesini söküp bakmak lazım. Yerinden çıkan bir kablo var mı? diye.
Açma kapama tuşları, Yağmurlu bir günde 5-6 sn açık kalan kapımdan birkaç damla yağmur aldı. Cam başladı kendi kendine açılmaya. Su kuruyunca düzeldi. :D

omurkadir

New member
modül vs. yok yine olursa bakımda sorarım artık.sürücü tarafı tuşların ordandır muhtemelen haklısınız.

c@n

Super Moderator
Yanlız değilsin Ömür... :D