Yeni ceed park sensörü

korrinni44

New member
Arkadaşlar yeni ceep concept plus aracım var.aracı geri vitese taktığım zaman müziğin sesi azalmıyor. sırf bu yüzden uyarı sesini duymayıp küçük bi kaza bile yaptım.
Geri vitese alınca müzik kısılıyor diye duydum fakat bunun ayarı nerde nasıl bilmiyorum.
bilen arkadaş varsa tarif edebilir mi?

leonine25

Active member
Hocam bende benzer konudan şikayetçiyim. Daha önce açtığım konuda söylediğiniz özelliğin sadece otomatiklerde olduğu bilgisini vermişti arkadaşlar... Geçen gün araç multimedia cihazın özelliklerini incelerken bir şey görmüştüm. Park sensörü devreye girdiğinde sesi kapat gibi özellik vardı. Ancak henüz deneme fırsatım olmadı. Benim arabamda orjinal NECVOX navigasyon cihazı mevcut. Söylediğim özellik benim kullandığım cihaz içinmi geçerli yoksa araçla uyumlu her cihazda bu ayar yapılabiliyormu bilmiyorum...

Lecher

New member
Bizim araçta concept plus otomatik ve dediginiz özelligi bende denedim aynı sorunla karşılaştım müzik sesi filan kısılmadı konuyu takipteyim

korrinni44

New member
aracım otomatik , çok uğraştım ama bulamadım o özelliği. inşallah vardır bu özellik..

HALİT

New member
Benim araim da concept plus otomatik.aracimda orjinal necvox navigasyon cihazi takili geri vitese geçtiği zaman müzik sesini otomatik olarak kapatiyor.

leonine25

Active member
Benim araim da concept plus otomatik.aracimda orjinal necvox navigasyon cihazi takili geri vitese geçtiği zaman müzik sesini otomatik olarak kapatiyor.
Aracım consept plus necvox mevcut ancak geri viteste ses kapanmıyor. Sadece otomatiklere has birşeymi bilmiyorum...

43YD620

New member
arkadaşlar bu olay navigasyon cihazı ile ilgili mi bnm araçta otomatik concept plus ama sesi kapatmıyor eğer ayar varsa süper olur

leonine25

Active member
arkadaşlar bu olay navigasyon cihazı ile ilgili mi bnm araçta otomatik concept plus ama sesi kapatmıyor eğer ayar varsa süper olur
cihazdan ayarlarını ayptım ancak istediğim olmadı.. Cihazda özellik varsa halledilebilir diye düşünüyorum...

43YD620

New member
Teşekkür ederim ben de çok aradım klavuzu hatim ettim neredeyse, arabada bayaa uğraştım ama yok.

dellobaltino

New member
orijinal necvox nedir? necvoxun sahteside mi var yoksa :)

leonine25

Active member
orijinal necvox nedir? necvoxun sahteside mi var yoksa :)
var tabi sen bilmiyorsun :)
Aslında orada benim arabamdaki orjinal değil.Necvox cihazı mevcut diyecektimde.. cevapla demiştim birkere...
Esse yetkilisi taklit ürünün piyasada bir hayli fazla olduğunuda söyledi (sahtesidemi var kısmına cevaben yazıyorum)