Yeni ceed için kasko tavsiyesi

sahintek

New member
ben oğuşlar serviste kasko yaptırdım 1500 tl civarı bi fiyat tuttu ceedler kaza riski yüksek olduğu için kasko yüksek çıkıyor dediler. Spor araçmış falan. Ama oğuşlar sigorta konusunda iyi bence fiyat alın derim. Eğer anadolu yakasındaysanız, avrupa yakasıysa mar-oto

huss25

New member
aracımın kasgo işlemini yaptırıyorum euro sigorta muafiyetsiz 60 bin tl mali sorumluluk bedeli ile 1383 lira fiyat ve firma hakkında bilgisi olan varmıdır acaba?

ahmymn

New member
Aracımı alırken danıştığım insanlar, hasar durumunda meydana gelen ödemelerin ve hasar durumlarının geç ödendiğini söylediklerinden uzak durmuştum

huss25

New member
kasgomu yaptırdım aracımı aldım geldim halk sigortadan yaptırdım bende aynı sıkıntıları duydum vazgeçtim

Yasin

New member
mapfre de muafiyet oranı vardır yada bazı temel kasko şartları yoktur. Ben bir ara kasko ile ilgili çok araştırmalar yaptım. Gerçekten kasko yapmadan tüm şartalarının kontrollerini sağlamalısınız. Bizim anlamadığımız sigorta terimlerini de net ile araştırıp iyice sözleşmeye hakim olduktan sonra yaptırın bence. Ben zamanında çok araştırdım Başak Groupama ve Anadolu sigortanın şartalara oran ile fiyatları güzeldi. Benim ki şu an Anadolu Sigorta ile kaskolu tavsiye edebilirim.

yalcin

New member
son 3 senedir anadolu ile çalışıyordum fakat bu sene bir araştırma yapıp kasko şirketimi değiştirme kararı aldım ve AXA ile anlaştık..sevgili Serkan OĞUZ arkadaşım bu konuda farklı poliçe seçenekleri sundu ve forum arkadaşlığının ötesinde yani reel anlamda yıllardır tanışıyoruz gibi bir samimiyetle beni kandırdı:)) şaka biryana, Serkan OĞUZ arkadaşım alanında(sigorta) uzman ve bir Ceed Fanatiği, Kasko konusunda kendisiyle çalışmaktan mutluluk duydum..darısı diğer forum üyesi arkadaşlara..aynı zamanda diğer poliçelerdede görüşmeyi temenni ediyorum..

dip not: dün son teklifde anlaştık ve bugün poliçeleri aldım(izmirden istanbula kargo ile geldi)-hızlı ve kaliteli bir hizmet..tavsiye ederim forum üyesi arkadaşlarıma...

Serkan OĞUZ

New member
Estafrullah rica ederim asıl uzakta olup bana güvendiğin için ben sana çok teşekür ederim.İyi bir hizmet sunabilmek için elimden geleni yapmaya devam edeceğim.Kargo gerçekten hemen ulaşmış çok sevindim:) Umarım diğer Poliçelerde beraber çalışmak nasip olur.Kazasız belasız güzel günlerde kullan aracını.

slhyldz

New member
Allah izin verirse 9 ay sonra sigorta + kaskom senindir.

Estafrullah rica ederim asıl uzakta olup bana güvendiğin için ben sana çok teşekür ederim.İyi bir hizmet sunabilmek için elimden geleni yapmaya devam edeceğim.Kargo gerçekten hemen ulaşmış çok sevindim:) Umarım diğer Poliçelerde beraber çalışmak nasip olur.Kazasız belasız güzel günlerde kullan aracını.

Serkan OĞUZ

New member
Allah izin verirse 9 ay sonra sigorta + kaskom senindir.

İnşallah Salihçim Herkesin cebini düşünmek zorundayım,o yüzden umarım fiyatlar iyi çıkarda senide kazanırım.Tabii ki mahçup olmamak açısından fiyat önemli ama içerikte iyi olmalı.

abicim mapfre jetkasko yu tavsiye ederim

Adaş kötü şirket kalmadı aslında,klasik pazarlama ve satış yapan insanlar rakip şirketi kötülemek gibi hata yapıyorlar.Bütün firmalar birbirine %90 yakın poliçeler yapıyorlar,sadece uç noktalarda yani %10'luk kısımda birbirlerine fark atmaya çalışıp poliçenin içini doldurmaya çalışıyorlar.Kendi şirketim diye demiyorum ama 01 Nisan 2013'ten önce pek kasko satmıyordum ancak bu tarihten sonra Groupama Sigorta'da çok şey değişti.Gerçekten bir poliçede olabilecek hemen hemen herşeyi bir arada sundular,yok yok diyebilirim ama gel gör ki fiyatlarımızın rakiplerimize göre biraz pahalı kaldığını inkar edemem.Ancak ve ancak %50-%60 ve %65 hasarsızlık oranı olan kişilere uygun çıkıyor.Hatta Allinaz sigortadan daha uygun hatta sektörü fiyatları ile öldüren Axa'dan bile uygun çıkıyor ve poliçe içeriği çok daha iyi ve geniş kapsamlı olmasına rağmen.

Far,stop kırılmaları orjinali ile değiştirilmek sureti ile hasarsızlığı bozmuyor bu çok önemli bir teminat.
%30 üstü hasarsızlığı olan kişiler yılda bir defa hasar miktarı fark etmeksizin Auto King'te onarıma giderse hasarsızlık bozulmuyor.Buna hasar koruma klozu diyorlar.En son bildiğim kadarıyla bu hizmeti sadece biz ve Anadolu sigorta veriyordu.Ayrıca tamir esnasında onarımı yapılamayan parçalar ise orjinali ile değiştiriliyor.
Yanlış akaryakıt dolumundan tutunda,mini onarım olsun,sel deprem muafiyeti olmayan,sıfır araç aldığınızda 3 yıl değer koruma klozu ile Allah göstermesin araç pert olduğunda o anki piyasa bedeli ile değil sıfır araç bedeli ödeme yapılıyor ki bu çok harika bir teminat vs daha birçok güzel içeriği var.Eşim Axa ve Allianz poliçeleri kesiyor ve onlarda sektörde dev firmalar.Fiyat olarak hangisi uygun ise onu sunuyorum ve diğerleri ile arasındaki farkı gösteriyorum,kimisi içerik istiyor parasına bakmam diyor kimiside bütçeyi zorlamak istemeden kasko olsunda çamurdan olsun hiç olmamasından iyidir deyip uygun olanı seçiyor direk.Ama benim için üçüde klas firmalar.Bizde şöyle bir tabir vardır en iyi firma hangisi diye sorduklarında en iyi firma paranı en kısa sürede ödeyen firmadır deriz en önemli husus budur bence.Bin dereden su getirip defalarca telefon trafiği yaptıktan sonra isterse fiyatı yarı yarıya olsun yinede böyle firmalardan uzak durun poliçe yaptırmayın.