volant arızası hakkında

alperenkaracahan

New member
Arkadaşlar 30000 km bakımını yaptırdıktan sonra arabadan bir ses gelmeye başladı. pazartesi servise götürdüm iyi akşamlar :) deyip gönderdiler. bugün sabah ses .inanılmaz derecede arttı sanki araba değil tank mübarek saat 15 30 da gül - al kia ya bıraktım volantın kırık veya aşanmış olabileceğini söylediler. ama kesin değil yarın netleşince arayacaklar moralim bozuldu. nazar mı var anlamadım okulda o kadar araba var hep bizimki konuşuluyo. yıkatmayacağım artık yada ayda bir yıkatırım. Allah hepimizi nazardan kazadan beladan korusun. bir de arıza volantsa kia ceed lerde ilkmiş. usta istersen sor diğer servislere diye söyledi. Ama soğudum arabadan :(

c@n

Super Moderator
Geçmiş olsun... Bunun için aracınızdan soğumayın, allah çözümü olmayan sorun vermesin...

Srhn

New member
Geçmiş olsun aracınızdan soğuyup aracı küstürmeyin, düzelmeyecek bi sorun değildir inşallah değiştirler yenisiyle

alperenkaracahan

New member
yok yok tosunum o benim soğumam galiba inşallah çözümsüz bir şey değildir Allah size göstermesin bu arada tosun adını öğrencilerim taktı. gri tosun :) benden daha iyi bakıyolar okulda :) çok teşekkürler srhn ve c@n bey

Gecmis olsun
can a katılıyorum Allah çözümü olmayan arıza vermesin

berkural34

New member
Gecmis olsun , araciniz otomatik miydi manuel mi ?

ahmymn

New member
Geçmiş olsun. İnşallah hemen onarılır ve sizin de canınız sıkılmaz.