Veda

ERGIN

New member
Arkadaşlar selam,

Bildiğiniz üzere Çelik Motor ile davalık olmuştuk. Davayı kazandım, paramı aldım ve konu kapandı. Geçen hafta itibari ile Mazda3 1.5 SkyActiv Otomatik Power Sense araç almış bulunuyorum. Tüm bu süreçte destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bunun haricinde veda ederken; benim yaşamış olduğum sorunu, makyajlı kasa dahil, 3 ayrı araçta daha gördüğüm için sizleride (özellikle 2015-2016 Cee'd'i olanlar) bilgilendirmek isterim: Aracınız ile düz bir yolda yaklaşık 70-80 km/s hıza çıkıp direksiyonu düz konumda bırakıp ellerinizi çekin ve ayrıca ayağınızı gazdan çekin. Gazdan çekince araç kendini sağa salmaya başlıyorsa bilin ki bendensiniz.

Bu arada benim aracı anında ilana koymuşlar, günahlarını almıyım belki aracın sorununu düzletip ilana koymuşlardır ancak ilana denk gelen arkadaşların bilgisi olsun:
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2015-boyasiz-23.000-km-ceed-premium-sw-otomatik-cam-tavan-kamera-322114601/detay

İleride bir gün bir başka Kia aracım olursa görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

Son düzenleme:

Berkan

New member
Hayırlı olsun hem davayı bırakmamanız hemde yeni aracınız güzel secim yapmıssınız power sense'in donanıma hayranım.

Buarada bu sağa dalmalar ince incemi gayet keskin anlasılır sekildemi gerçekleşiyordu, garantinin bitmesi yada buzamana kadar nerdeydin arkadaşım gibi önermeler sunamazlar heralde şu zamana kadar olupta sallamayan yada fark etmeyenler için.

alicanım

Member
Hayırlı olsun.Davayı kazanmanıza ve paranızı geri almanıza sevindim.Yeni aracınızda hayırlı olsun.

hakan26

Member
Davayı kazanmanıza çok sevindim,yeni aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın...

aLi

Yönetim Ekibi
Davayi kazanmaniza sevindim, hayirli ugurlu olsun.

Kapimiz herzaman acik,yeni aracinizi kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle.