Vale Sıkıntısı ve Kaza

barisulusoy

New member
Öncelikler hepinize iyi çalışmalar iyi günler arkadaşlar.

Baya bir zamandır forum'dan uzak kaldım, ama son 1 hafta uzak kalmamın sebebi başıma gelen olaylardı.

Öncelikle 6 Aralık'ta aracımı Nişantaşı Citys AVM'nin Vale'sine arabayı teslim ettim, ben 2 saat sonra aradıklarında, aracımla kaza yapıldığını söylediler ve otoparka indiğimde başka bir araca çarpmış olduğunu gördüm.
Daha sonra kaskomun olmadığını (olduğu halde) söyledim ve aracı Vale'nin kasko şirketiyle yaptırmak için servise yolladım.

Ekli dosyayı görüntüle 2065Ekli dosyayı görüntüle 2066

Daha sonra sigorta şirketi bana ikame araç tahsis etti. (Jetta 2011)
13 Aralık gecesi saat gece 04.00 suları, uykunun bastırdığı bir anda, gözümü açmamla kendimi bariyerde buldum. Sıkıntılı bir haftadan sonra şuan iyiyim. Biraz boynumda sorun var onun dışında iyiyim.

Ekli dosyayı görüntüle 2067Ekli dosyayı görüntüle 2068Ekli dosyayı görüntüle 2069

Uykunuzu almadan aman ha çıkmayın yola, yada nerdeyseniz orda kalın uyuyun. Kendinize iyi bakın.

fenci

New member
Üstüste gelmiş sıkıntılar. Büyük geçmiş olsun. Allah tekrarını yaşatmasın.

slhyldz

New member
Geçmiş olsun. Bu ay sefer ayı bolbol sadaka vermek iyidir. Bende bu ay içinde yeğenimi kaybettim. Bir tanesinin ayağı kırıldı. Annemin kuzeni felç geçirdi. Dün kapı komşum vefat etti. Geldim böyle üstüste geliyor. Allah beterinden korusun. Daha beterlerini görünce insan haline şükrediyor.

Berkan

New member
Geçmiş olsun çok Barış Allah korumuş.

oldum olası tiksindiğim valelerden bir gol daha geldi iyice arttı simdi tiksinme oranım

Srhn

New member
geçmiş olsun Barış Allah beterinden korusun mala gelsinde cana gelmesin

leonine25

Active member
Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın...
Vale deyince sinirlerim depreşiyor. Emek vermedikleri kıymetini bilemeyecekleri araçları alelala kullanıyorlar.
İsmini vermeyeceğim burada temsilcisi olan kia servisine aracımı bırakırken iş yerim 1km uzakta beni oraya bırakabilir misiniz dedim. Normalde kendi araçları ile bırakıp geleceklerine yada şuan aracımız yok kusura bakmayın diyeceklerine. Bir arkadaş atladı hemen ben götürürüm diye. Direksiyona geçti. Ters yönden ana yola çıktık. Adam viteslerin yerini bilmiyor dörtten 2 ye atıyor bizde bizdekiler otomatik bu daha seriymiş diyor, kırmızı ışıkta geçiyor. Arabayı bağırtarak gaza basıyor vb. Dedim inşallah servise sağ sağlım gider. Diyelim arabayı vurdu servisin yapabileceği ne ? tamiratını karşılayalım. EE değer kaybı. ona karışmayız ..

serkanuludag

New member
geçmiş olsun kardeşim benimde başıma bu vale olaylarından dolayıo çok sıkıntılar geldi. ben artık valeye kesinlikle araç vermiyorum.
çok büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın.

berkan1981

New member
Allah beterinden saklasin sana bisi olmasin gerisi bi şekilde hallolur...

ErkanKASIM

New member
Geçmiş olsun kardeş , bol ibadet et , sadaka ver , inancın yüksek olsun , gerisini allaha havale et isyan etme

ErkanKASIM

New member
Başıma gelen bir kazayı anlatayım, aracımla giderken üsküdarda bir kavşakta bir arabaya çarptım , araç pert derecesinde hasar aldı, tamire verdim sanayide , araç yapıldı sıfır parçalarla orjinalleriyle yenilenmiş , aracımı teslim aldım servisten , servisin 50 metre ilerisinde kavşakta bir hyundai accent çok hızlı gidior sanayi içinde gel sen bana çarp , araç pert oldu bu sefer

Serkan OĞUZ

New member
Barış bey çok büyük geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm. Allah beterinden saklasın umarım böylesi ile son bulur sıkıntılarınız.Vale konusuna girmiyorum bile ve büyük konuşuyorum asla aracımı valeye vermedim vermemde çünkü alayı araç katili benim gözümde. Hatta bayramda İstanbulda babamı ziyarete gittiğimde bir mekana götürdü beni gel buraya park edelim sen kıl aadamsın valeye vermezsin demişti. Aracınız resimlere bakılacak olursa direk pert gibi görünüyor. Cana zarar gelmesin tekrar geçmiş olsun.

aLi

Yönetim Ekibi
Allah beterinden saklasin sansizliklar ust uste gelmis. Gecmis olsun.

Berkan

New member
vale aracınıza yeltenirse araç dolu/yüklü/emanetli veremem goster ben koyarım diyin %100 işe yarıyor :D

rayen

Super Moderator
[MENTION=1770]barisulusoy[/MENTION] Geçmiş olsun.

khan

Member
Çok geçmiş olsun.