Sürücü koltuğu bel desteğinden gelen ses

akrepkral86

New member
Arkadaşlar benim sürücü koltuğunun bel desteği kısmından çukurlarda ve dur-kalklarda tak-tuk diye hafif bir ses geliyor erbek'e gittim izole ettiler geçmedi daha sonra Gül-al'a gittim onlarda bizde aynı şeyi yapıcaz dediler ve geri gönderdiler Çelik motora değişim için başvurmaları için daha fazla ses gelmesi gerekiyormuş yoksa kabul etmiyorlarmış ama ben seslere duyarlı olduğum için bu ses benim çok canımı sıktı neredeyse arabayı sattıracak o derece yani lütfen bana bu konuda yardımcı olun:(:(:(

By_Cesar

Active member
Aynı sorun benımde yolcu koltuğunda var şişirip indirince bir süre sesi kesiyor ama kesin bi çözüm bulamadım bende.

akrepkral86

New member
Abi genel olarak ceedlerin koltuklarında kronik bir sorun bu bel desteği herhalde benim bir önceki ceedde iki koltuktada vardı bu problem hatta sürücü koltuğu iyice yerinden oynuyordu son zamanlarda artık neyse satım onu bunda olmaz herhalde dedim bundada var inşallah daha kötüleşmez bu durum eski aracımdaki gibi olmaz eğer olursa satarım herhalde aracı artık bakalım şimdi kia ana merkeze durumu anlatan bir yazı yazdım cevap bekliyorum:confused::confused::confused:

unalks

New member
gelen sesi buradaki şikayeti okuyunca anladım. şimdi daha net bakacağım yolda, ben kemerin tıkırtısı sanıyordum. demekki bel desteğinden geliyor yolcu koltuğundan :(

korrinni44

New member
benim sürücü koltuğu bel desteği de bi türlü doğru düzgün çalışmadı.
yine bozuldu... sizinkiler de bozuluyor mu sürekli?