Sony Xperia S

c@n

Super Moderator
Sony Xperia S, İngiltere'de ön sipariş listesine girdi
Akıllı telefon pazarında Ericsson ile ortaklığını bitirip bu pazarda yola tek başına devam etme kararı alan Sony'nin Android işletim sistemli telefonu Xperia S, İngiltere'de ön siparişli satış listesindeki yerini aldı.

Sony'nin 1280x720 çözünürlüğe sahip Reality Display teknolojisiyle ürettiği 4.3 inç boyutlu ekrana sahip olan telefonda 1.5 Ghz işlem hızına sahip çift çekirdekli işlemci yer alıyor. 1 GB'lık sistem belleğiyle donatılan telefonda 32GB kapasiteli dahili hafıza, kullanıcıların depolama ihtiyacını karşılamakta. Telefonun diğer teknik detayları arasında, WiFi,3G,GPS gibi standart özelliklerin yanısıra 1080p çözünürlükte video kayıt desteği sunan 12 MP'lik arka kamera ve 1.3 MP'lik ön kamera yer alıyor. Google'ın Gingerbread kod adlı Android 2.3 işletim sistemiyle satışa sunulacak olan Xperia S, ileriki dönemde Ice Cream Sandwich kod adlı Android 4.x işletim sistemi için gerekli olan güncellemeyi alacak.

İngiltere'de bulunan Clove Technology adlı tedarikçi firmanın ön siparişle internet sitesinde satışına başladığı Sony Xperia S'in £389.99 fiyat etiketine sahip olduğu belirtildi.

www.donanimhaber.com sitesinden alıntıdır...

şavşat

New member
Ynt: Sony Xperia S

teknolojik gelişme ve paralel olarak üretim hızındaki artış artık tüketim toplumu olmayı neredeyse bağımlık
haline getirmeye başladı. daha sonyericsson xperia arc alalı 3 ay oldu ama gözüm şimdi sony xperia arc s te
kaldı. tr ye gelince almayı düşünüyorum. bu arada ceed yeni kasa ve motorlar getiriyor gönlümüz ve gözümüz de
onların üzerinde ,değiştirmek isteriz ancak kazancımız teknolojik gelişmeleri sağlamaya yetermi burası işte
sıkıntı burada başlıyor.
hele bir bahar gelsin bakalım telefonu değiştiririz de araba işi belirsiz görünüyor şu aşamada

J

Josefsalvatini

Guest

[quote author=şavşat link=topic=941.msg26578#msg26578 date=1327272215]
teknolojik gelişme ve paralel olarak üretim hızındaki artış artık tüketim toplumu olmayı neredeyse bağımlık
haline getirmeye başladı. daha sonyericsson xperia arc alalı 3 ay oldu ama gözüm şimdi sony xperia arc s te
kaldı. tr ye gelince almayı düşünüyorum. bu arada ceed yeni kasa ve motorlar getiriyor gönlümüz ve gözümüz de
onların üzerinde ,değiştirmek isteriz ancak kazancımız teknolojik gelişmeleri sağlamaya yetermi burası işte
sıkıntı burada başlıyor.
hele bir bahar gelsin bakalım telefonu değiştiririz de araba işi belirsiz görünüyor şu aşamada
[/quote]abi arc s zaten geldı bu bambaska bır telefon

şavşat

New member

evet arc s için değiştirmem zaten bu yeni sony markasını taşıyan modeli söylüyorsun ki bende onunla değiştirmek istediğimi belirtmek istemiştim. ancak araç değişimi daha önce bir yazımda burada bahsettiğim gibi dsg tarzı otm. vites geldiğinde değiştirmeyi düşünüyorum.

Hasan

New member
Abi adamlar hd ready yapmis resmen. O ekrana boyle cozunurluk

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

şavşat

New member

en dikkat çeken özelliği belki de bu acayip yüksek çözünürlüğü tabi 1gb sistem belleği de ile çift çekirdek olması bayağı bir bilgisayar olmuş 12mp kamera daha ne olsun herhalde 3 ay içinde gelir türkiye ye inşallah ve çok pahalı olmaz

mecasa90

New member

sony ericsson mobil dünyanın kralı olmaya doğru gidiyor xperia serisi çok başarılı her serisi güzel ben de neo var gayet memnumum hele bu sony xperia s dehşet verici şimdiden par biriktirmek gerekecek

c@n

Super Moderator
Herseyden once ics (android 4.0) kullaniyor olmasi buyuk sans.... gercekten telefonu cok rahatlatan bir sistem....n

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk