sis farı nikelajında atma

ERGE

New member
Ekli dosyayı görüntüle 1197arkadaşlar resimde görüldüğü üzere sis farı nikelajında atmalar oldu. Tahmin ediyorum ki garanti kapsamında değişecek. göstermedim servisine. Kullanıcı hatası derlerse kafa göz dalmamak için:D . danışmak istedim sizlere. Aranızda böyle birşey başına gelen var mı?

MAHMUT AKBULUT

New member
Xenon kullanılmadıysa sis farında paşa paşa değiştirecekler :)

43YD620

New member
Atma değil de benim arabada da yavaş yavaş renk değişiyor biraz daha kötüleşirse ben de servise gösterecem

ERGE

New member
Atma değil de benim arabada da yavaş yavaş renk değişiyor biraz daha kötüleşirse ben de servise gösterecem
Evet o renk değiştirme benimkindede var. Bi aklımda mat siyaha kaplat diyo;)

ceronimo1978

New member
Kesinlikle ya mat siyah kaplatin yada boyatin sahsen firsatini bulayim yaptiracam yogunluktan iste kaldik kromlu

Berkan

New member
plasti diple kaplayın en temizi olur geri dönüş sansıda olur begenmezseniz

Herakles

New member
Piano black yapılabilir ben aynaları yaptırcam çok iyi olacağını düşünüyorum

ERGE

New member
Cevap: Re: sis farı nikelajında atma

kaplatsam bile öncesinde kıllık olsun diye değişdireceğim serviste:D

43YD620

New member
Evet arkadaşlar uygulamalardan sonra foto paylaşırsanız iyi olur

ERGE

New member
sabırsızlıkla bekliyoruz ali fotoları. Birde aklımda sedefli beyaz var. panjur çerçevesi ve sisler için. siz ne dersiniz?

Herakles

New member
Re: Cevap: sis farı nikelajında atma

sabırsızlıkla bekliyoruz ali fotoları. Birde aklımda sedefli beyaz var. panjur çerçevesi ve sisler için. siz ne dersiniz?
Bence sedefli beyaz düşünme derim aracı biraz çiğ durmasına neden olur beyaz renkte piano black Yada mat siyah iyi durur ve kaliteli gösterir ama iyi bir yere yaptır

Serkan OĞUZ

New member
Çok uzun zamandır aklımda ama bir türlü vakit bulamıyorum yoksa hemen piano black kaplatacağım efsane oluyor.Mat tavsiye etmiyorum oldukça kötü durur bence.

Berkan

New member
resmi bulamadım ama galiba jantına kopek baglı olan bir ceed vardı onda siyahtı yada o tarz baska bir basık siyah ceedde oleydi siyahtı sis cevresi

Serkan OĞUZ

New member
Berkan sanırım dediğin resim bu.Benim araç beyaz olduğu için alt kısımda panjur ile birlikte güzel bir bütünlük sağlayıp soldan sağa kadar tek parça siyah renk ile iyi patlar diye düşünüyorum.Yarın yaptırasım var vallahi, zaman bulsam durmayacağım;)

Ekli dosyayı görüntüle 1198

Berkan

New member
aynen bu olması lazım.benimde kafamdaydı ama sislerin arasındaki ızgarayı ve on arka cam arasındaki parcayı ve arka tampndaki siyah parcayı yapma ama hem üşendim hemde on tamponun en altı sürekli taş maş gelicek atıcak sonradan yapılan boya diye bıraktım gitti :D. oyüzden demiştim plasityle kaplanıp üsstüne verniginiyle parlar ve tas mas gelip acılırsa sık üstüne geç bitti :D

Serkan OĞUZ

New member
Yok zaten o kadar detaya girmeyi düşünmüyorum sadece sis farı nikelajları ve belki panjurdaki nikelajları plastdip yapan birisini bulursam yaptıracağım.Jant,lastik ve yay derken yapacak birşey kalmadı zaten;)