Satılık Pro_Ceed Concept SR A/T 2012

Ne alaka? :D:D:D
Benimle kim tartışabilir ki? :D
Hatta yengen satma durup dururken masrafa girmeyelim diyor. Ben yeni kasaya taktığım için, satıyorum. Yine ceed alacaksan bu kadar laf niye diyebilirsin. Ama dikkat et arabaya laf etmiyorum, Çelik motora ve servislere laf ediyorum. Doğru ya doğru. Ben şimdi bu aracı sahibiyim diye, Kia'yla ortaklık mı kurdum?
Marka imajını ben mi geliştiricem? Biz burda bir yerimizi yırtalım, sonra pazarlığa oturduğumuzda koy g.tüne rahvan gitsin muamelesi görelim. Bu lafım bana fiyat verenlere değil, Çelik motora. Hangi markanın aracı 3 yılda 20 bine yakın değer kaybediyor. İstanbul'dakiler daha iyi bilir bu mevzuyu. Aracı bugün al yarın sat en az 10 bin kayıp. Bunun sebebi ne? Söyleyeyim marka imajı. Satılmaz mı? elbette satılır ama satarken resmen bayi satış elamanı kıvamında bir performans sergiliyoruz. Bu da olacak şey değil.
Bu kadar lafı yazdım 1 dakika sonra biri arabaya görmeye geleceğim diye aradı. ;)
abi emin ol senden o bilgileri soran adam bayiye gitsin yarısını öğrenebilirse bende bir şey bilmiyorum.
Haklısın abi çelik motor bu konuda çok zayıf

omurkadir

New member
Valla donanım aksesuar modifiye vs pek fiyata yansımıyor ikincilerde.bu sadece kiada değil bütün markalarda böyle.adam gidip x marka 20bin fazla verip en dolusunu alıyor yarın satarken 5bin fazlaya zor satıyor.

Ben memnunum cool motion düzlerin piyasası güzel aldığım fiyattan çok kaybetmeden satılabiliyor gibi.

ama kiaya çok uyuz oldum o kadar bekledik ulan Pro Pro dedik gitti getirdi köküne kadar dolu 63bin.65 70 e BMW Merco lar varken senin pronu napim sadece dizel diye dolu diye bir araba alınır mı ya?o da bu hesap bugün al 63e seneye 50ye zor satarsın...kimse donanıma bakıp vereyim 10bin daha demez.