Pro Cee'd'e nano yağmur kaydırıcı Nasiol GlasShield uygulaması

rayen

Super Moderator
Hayırlı olsun. Camı izoprobil alkolle, bulamazsanız elma sirkesi ile güzelce temizleyip, iyi durulayın. Ürünün performansı buna bağlı. Ön cama en fazla 20 fıs yapın. Tabi hepsini bir anda yapmayın. :D

Sent from my GT-S5830i using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

efecanmutlu

New member
Sevindim senin adina abi. Iyi gunlerde kullan urunlerini

rayen

Super Moderator
Ynt: Pro Cee'd'e nano yağmur kaydırıcı Nasiol GlasShield uygulaması

Sağol Efecan.

GT-P3113 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

zerogravity

New member
Bende siparişi verdim bugün , on cam tavan ve yan camlar ile aynaya uygulama yapacagım. Özellikle cam tavanın su tutmaması çok iyi olacak :):)

ahmymn

New member
Gerçekten güzel paylaşım olmuş. Elinize sağlık...

rayen

Super Moderator
Cevap: Ynt: Pro Cee'd'e nano yağmur kaydırıcı Nasiol GlasShield uygulaması

Elle. Uygulama çok basit. Camı temizle, alkolle sil (ben izoprobil alkol kullandım) ürünü uygula, temiz microfiber bezle sil. Hepsi bu kadar. Ürünü almaya niyet edersen indirim kodu var haberin olsun. :)

GT-P3113 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Bu mesaj da eksik bilgi verdiğimi fark ettim. Temiz microfiber bez derken nasiol uygulama bezlerini kast ediyordum. O kısmı atlamışım, eğer uygulamayı yaptıktan sonra normal microfiber bez ile silerseniz ürünü camdan söküyor, normal microfiber bez ürün uygulandıktan en az 24 saat sonra kullanılacak. Eğer bu açıklamayı yapmadan önce kullanan varsa beni affetsin, yaşlılığıma versin.

Srhn

New member
Ynt: Pro Cee'd'e nano yağmur kaydırıcı Nasiol GlasShield uygulaması

Bu mesaj da eksik bilgi verdiğimi fark ettim. Temiz microfiber bez derken nasiol uygulama bezlerini kast ediyordum. O kısmı atlamışım, eğer uygulamayı yaptıktan sonra normal microfiber bez ile silerseniz ürünü camdan söküyor, normal microfiber bez ürün uygulandıktan en az 24 saat sonra kullanılacak. Eğer bu açıklamayı yapmadan önce kullanan varsa beni affetsin, yaşlılığıma versin.
Peki bu nasiol uygulama bezleri ürünün yanindami gelio yoksa baska bi yerdenmi temin ediyoruz?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

zerogravity

New member
Unutmadan; gözlük bezi vb. Bez kullanırken 2-3 fis beze uygulayın bez ürünle nemlensinki cama uygulanan ürünü emmesin;)

Srhn

New member
gözlük bezi biraz küçük kalır ama iyi bi fikir erdoğan abi :D

zerogravity

New member
Ben o gözlük beziyle komple arabaya nano koruma yaptım. Cam devede kulak bana göre:)

Srhn

New member
abi sen olayı aşmışşsın :D sana söyleyecek söz bulamıorm helal olsun

rayen

Super Moderator
Cevap: Ynt: Pro Cee'd'e nano yağmur kaydırıcı Nasiol GlasShield uygulaması

Aynı siteden satın alıyorsunuz. Yanında vermiyorlar. Erdoğan'ın dediği gibi gözlük bezi de olabilir ama 4.90 Tl 3 tane uygulama bezi alabiliyorsunuz. Kasmanın alemi yok diye düşünüyorum. :)
Bezin özelliği ürünü fazla emmediği için tüketim az oluyor. Kaliteli makyaj temizleme pedi de kullanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken cama fıslatılan ürün cama iyice yedirilinceye uygulanacak, ürün iyice yedirilmezse sonradan çıkarması güç oluyor.