Pasta & Boya Koruma & Motor Temizle+Koruma

Berkan

New member
Merhabalar geçen uzun yol gidip geldikten sonra bir kaç yerde gözüme batan cizilmeler ve kışın camurlu haldeyken stobu lastik cekcekle temizleyecem diye matlastırmam sonucu (tebrikler burda bana ama diyim silmeyin bırakın pis kalsın) canıma tak ettikten fırsatıda yakalamısken aracı sürekli gittigim yere arkadasıma teslim ettim :D

Tesekürler F&F Car Clean

Kullanılanlar ;

Scholl Concepts S3 Gold
Scholl Concepts S30+
Scholl Concepts W9
Scholl Concepts SW40
Scholl Concepts Yun Ped
Scholl Concepts Sıyah Ped
Meguıar's Engıne Cleaner
Meguıar's Hyper Dressıng
Meguıar's Hot Rims
Gyeon Tire Q2
İPA

---

Motorla Başlayalım. Erbekte temizlenmişti ama çok ise yaramadı üstüne temizlenen malzeme dahada toz cekti ve 30.000 bakımdan tertemiz çıkan motor 4000 kmde resimdeki gibi kirlendi

Son düzenleme:

unalks

New member
how much many [MENTION=1547]Berkan[/MENTION] :) dost işi indirimlimi

_SpOrTmEn_

New member
valla harıka olmus yapanların ellerıne kollarına saglık tabıkı burda en onemlı sey fıyat :) bılgılendırme yaparsan sevınırız.
bırde bırsey sormak ıstıyorum berkan cızıkler demıssın cızıkler ıcın pasta cıla ıle gıdebılecek tarzdakı cızıklermı yoksa hafıf boya ıle gıderılen cızıklerımı kasdettın merak ettım acıkcası

Berkan

New member
Araca gore degiskenlik gosterebiliyor fiyatı daha dogrusu aracın durumuna göre harcanan emek ve malzeme farkından kaynaklı diye belirtiyim.

mesela benim aracımda hem renginden dolayı hemde fazla yıpranmamıs olması yada ugrastıracak cizik az olmasına ragmen tamamen bitmesi aksam 7'den gece 3ü buldu motor dahil ;). su asagıdaki resmini cekitigim arac ise(neolduysa bunu gordükten sonra oldu ztn :cool:) boyayı adam edip parlar hale geldiginde gün aydınlanmıstı her malzeden 3-4'er kat gecildi falan filan

buna bagla olarak ortalama 250-300 gibi ücreti var. motorda dahil olunca bir 50tl cik daha artıyor fiyatı.bana 300 tlye patladı

üstte bahsettigim resimler

@_SpOrTmEn_ @unalks

hafif cizik diyelim tırnagın takılmadıgı, calı cırpının yaptıgı kaputta bir adet yukardan asagıya uzunca cizik(muhtelen kedi) uludağa ve istanbulda sertlesmis karlara sürtmem sonucu olusan ön tampon kapı diplerinde cizikler falan vardı. kısacası kullanımdan otürü olusanlar diyelim

@rayen ben teşekür ederim abi. olmuşmu :cool: :D

Son düzenleme:

rayen

Super Moderator
Olmuş, hem de güzel olmuş. Yapanın ellerine sağlık.?
Fiyatı da gayet uygun.

fenci

New member
Çok güzel olmuş maşallah.

_SpOrTmEn_

New member
Berkan fiyat oldukca iyi hakkini vermisler gercekten acikcasi daha fazla bekliyordum bi konuda yardimci olmani isterim konunun icinde bunu sorup konuyu hortlatmakta pek istemem ama ayni problemlerden olan arkadaslarda istifade eder zannimca.
Arka tamponda plastik kizimda kucuk derin cizik var aracimda opak beyaz(wd) bu konuda da yardimci olurlarmi acikcasi iscilik hosuma gitti ve guven veren bir yer yardimci olabilirseler irtibata gecmek
İsterim

akrepkral86

New member
Berkan bu yer nerede bende aracıma aynı uygulamaları yaptırmak istiyorum fiyatta uygun geldi banada arkadaşın bir güzellik yapar herhalde fiyat konusunda:cool:

Berkan

New member
Berkan fiyat oldukca iyi hakkini vermisler gercekten acikcasi daha fazla bekliyordum bi konuda yardimci olmani isterim konunun icinde bunu sorup konuyu hortlatmakta pek istemem ama ayni problemlerden olan arkadaslarda istifade eder zannimca.
Arka tamponda plastik kizimda kucuk derin cizik var aracimda opak beyaz(wd) bu konuda da yardimci olurlarmi acikcasi iscilik hosuma gitti ve guven veren bir yer yardimci olabilirseler irtibata gecmek
İsterim
plastik kısım dedigin boyalı bölüm dimi valla ne yalan soyliyim ben cok anlamam ama derinse yani tırnagın takılıyorsa pasta&cila kabasını kurtarır ama kaybedemez diyim emin olmamakla birlikte. yada resmi falan cekip atarsan enazından gosterir soarım arkadasıma

Berkan bu yer nerede bende aracıma aynı uygulamaları yaptırmak istiyorum fiyatta uygun geldi banada arkadaşın bir güzellik yapar herhalde fiyat konusunda:cool:
Abi bahçeşehirde yer fiyata ben bişey diyemem dedigim fiyatıın üstüne cıkmaz asla ama :cool:

_SpOrTmEn_

New member
plastik kısım dedigin boyalı bölüm dimi valla ne yalan soyliyim ben cok anlamam ama derinse yani tırnagın takılıyorsa pasta&cila kabasını kurtarır ama kaybedemez diyim emin olmamakla birlikte. yada resmi falan cekip atarsan enazından gosterir soarım arkadasıma

Abi bahçeşehirde yer fiyata ben bişey diyemem dedigim fiyatıın üstüne cıkmaz asla ama :cool:
Tesekkur ederim berkan cekim yollicam ilk firsatta pasta cila ile olmassa boya ayni kod numarasiyla ellerinde varmi onu anlatmak istemistim ama anlasamamisiz :)) fotografi cekip yolladigimda konusuruz :)

admmlkc

New member
super olmuş güle güle kirlet :)

kendi imkanımızla iç döşemeleri nasıl temizleriz önereceğiz kimyasal var mıdır acaba

akrepkral86

New member
Yer çok uzakmış abi ya ben ataşehirdeyim bana çok ters bakalım işten güçten fırsat bulabilirsem giderim yoksa bu tarafta bir yer araştırıcam

unalks

New member
yok mu anadolu yakasında bir yer tanıdık olsun ki hem özen gösterilsin hemde başkasına gitmesin paramız :D

akrepkral86

New member
Evet arkadaşlar Anadolu yakasında tanıdık uygun fiyata kaliteli hizmet veren bir yer bilen varsa paylaşırsa sevinirim:rolleyes: