Ön cam değişimi sonrası Kapı Kitlerken 4 lülerin yanmaması

sercan

New member
Selamlar,

Bir konuda desteğinizi rica edicem. 2011 ceed in ön cam değişiminden sonra kapılarını kumandadan kitlerken 4 lülerin yanmadığını farkettim. Ayrıca kapıyı kitlerken ön cam önündeki immobilizer ışığıda, sabitlenmeden kesik kesik yanmaya devam ediyor. Kapıları açarken sorun yok 4 lüler yanıyor. Kafamda deli sorular. Kendimize yine dert yarattık :) Sizce sorun kaynağı ne olabilir. Fikirleriniz alabilirsem sevinirim

Özdil45

New member
bugun bendede oldu sonra fark ettimki kaput açıkmış açarken yanıyor kitlerken yanmıyordu kaput açık kalmış ondan oldu benım
Selamlar,

Bir konuda desteğinizi rica edicem. 2011 ceed in ön cam değişiminden sonra kapılarını kumandadan kitlerken 4 lülerin yanmadığını farkettim. Ayrıca kapıyı kitlerken ön cam önündeki immobilizer ışığıda, sabitlenmeden kesik kesik yanmaya devam ediyor. Kapıları açarken sorun yok 4 lüler yanıyor. Kafamda deli sorular. Kendimize yine dert yarattık :) Sizce sorun kaynağı ne olabilir. Fikirleriniz alabilirsem sevinirim

alonefanky

New member
Biyer açık kalmış, tam kapanmamış ceyran yapıyordur :)

sercan

New member
Kapı baca heryeri kapattım ama halen yanmıyor. Kaldıki kapılar açık olsada ikaz olarak yanıyordu çözemedim bi türlü

AtaDMR

New member
Kapılar, kaput, bağaj vs. açık olsa zaten 4 lü nün yanmamasıyla birlikte kapıları kitlemez araç, çok ilginç acaba ön cam takılırken birşeyler söküldüde unutuldumu? benimde ön cam değişti geçen sene ancak böyle bir sıkıntı ile krşılaşmadım bir servise uğramanda fayda var, aracı bilgisayara bağlar hallederler diye düşünüyorum.

sercan

New member
Bugun Servise gittim. Kaputtaki sensöre temas eden plastik düşmüş. 5 tl ye hallettik şu an sorun kalmadı. Destek için teşekkürler