Nisan'in ilk haftasi buluşma önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLi

Yönetim Ekibi
Evet arkadaşlar havalarda biraz ısınmış olur.Uzun zamandir ertelediğimiz buluşmamizi yapmış oluruz.

Ne dersiniz mekan önerilerinizi alalım. Ctesi - Pazar gün tercihlerinizi alalım ve ufaktan başlayalım planlamaya.

Kahvalti - Brunch etkinligi güzel olur. Sponsor olarak yapmak isteyen servis,bayi vs. olursa da seve seve gideriz :)

Eşli mi olsun eşsiz mi onu da değerlendirelim.

Fikir ve önerileri bekliyoruz.

fenci

New member
Güzel olur Ali bey. yer durumu uyarsa kaçmaz.
Maşukiyede Güzel Kahvaltı mekanları var..:cool:

Berkan

New member
bir soru olarak eşlimi essizmiyide serpistirelim yanına bence :D

aLi

Yönetim Ekibi
Berkan bence uzun zamandir erkek erkege yapmadik :) Eşsiz olsun derim sonrasinda yapariz eşli olmaz mi?

Bizim sitede oyle esinden izin alamayip gelemeyecek light erkekler yok yani ;);););)

Şaka bi yana cogu kisi tek gün izin kullanıyor benim icin farketmez. Nasıl isterlerse öyle yapalim.

Berkan

New member
Berkan bence uzun zamandir erkek erkege yapmadik :) Eşsiz olsun derim sonrasinda yapariz eşli olmaz mi?

Bizim sitede oyle esinden izin alamayip gelemeyecek light erkekler yok yani ;);););)

Şaka bi yana cogu kisi tek gün izin kullanıyor benim icin farketmez. Nasıl isterlerse öyle yapalim.
ben sadece secenek acısından sordum. unvan acısından artık ne ise (hanım eş sevgili nisanlı sözlü :D ) yoksada varsada ,problem yok cogunla uyarım ;)

yine erbek'e gidelim bende bakım yaptırım o sırada :p :D :D :D

aLi

Yönetim Ekibi
Barış o konuya bakmistik ama sonrasinda ses seda cikmadi.

Daha iyi alternatifler olabilirse onlari degerlendirelim.

pepe

Active member
Aslında ses seda şöyle çıkmadı havalar biraz daha düzelince ki bu nisan mayısa geliyor organizasyonu yapalım diye konuşarak askıya aldık konuyu...Yapılabiliritesi hala var bence.

Fikrim şu yönde;

İstanbul dışı ama İstanbula yakın yerler olacaksa; Riva-Ağva-Sapanca...; eşli olsun pazar olsun...

Yok eğer İstanbul içi olsun diyorsak da eşsiz olsun ctsi yada pazar öğleden sonra olsun...

derim ben

aLi

Yönetim Ekibi
Cogunluk nasil derse oyle olsun diger arkadaslarda yazsinlar bu hafta boyunca fikirleri alalim.

Sonrasinda karara baglayalim.

alicanım

Member
Aziz arkadaşın dediği Maşukiye çok güzel yer.Kahvaltı veya yemek(alabalığı meşhurdur)olabilir.Cumartesi veya pazar olabilir.Eşli olursa daha sıcak bir ortam olacağını umuyorum.İstanbul trafiği çok berbat hafta sonuda olsa çok kalabalık yol iz bilmeyen kişiler için problem olabilir.Yer için önerim İzmit-Maşukiye.

serkanuludag

New member
bence eşsiz olsun ... sonuçta artık çoğumuz birbirini iyi tanıyor. siteden tanıştığım özel görüştüğümüz insanlar var. eşler sevgili vs olunca rahat geyik te dönmüyor ... öbür türlü "du senin arabaya bakim, sana ne lazım?" falan olmuyor. herkez eşinle hareket ediyor. :)

bence şile saklıgöl muhteşem park alanı da var. yakın.

tarihi oturtalım mekanı bulalım gerisi kolay

Berkan

New member
sacma gelebilir ama bence eş olmayacaksa böyle erkek erkege kahvaltı falan değilde oturup serkanın dedigi gibi sohbet muhabbet geyik dondurulcek yer daha hos olur gibi.

nekadar yasını basını almıs olsakta kahvaltıya gidecegimiz yerde kalabalık olup kafa dinlemeye gelen diger insanlara huzur vermeyebilirz :D

fikir amacılı avcılarda bir arkadasın cafesi vardı hala duruyorsa neden olmasın, onun ardındanda gokart paintball vs tarzı birseyde yapabilirz hatta

[MENTION=3]aLi[/MENTION] benim için farketmez ama eşli olursa tercihimdir. Yer olarak ortalarda bir yer olsun Maşukiye falan uyar ama Ankaradan da gelecek olanları da düşünüp Abant veya Yedigöller de olabilir

alicanım

Member
Genelde bu tür buluşma-kaynaşma ortamı konusu ortaya atılıyor sonra üye kişiler çeşitli öneriler-fikirler ortaya atıp yazı ve yorumlar yapılıyor.Olay gerçekleştirmeye gelincede çeşitli sebepler öne sürüp gelmiyorlar.Daha önce üye olduğum KİA'nın diğer forumunda da aynısı olmuş 20 kişi geleceğini beyan etmiş buluşmaya sadece 3 kişi katılmıştık.Bu tür etkinliklerde de aynı şeylerin olacağını tahmin ediyorum.

anemon

New member
istanbul içierisinde iki yakanında ortak noktası olan bir bölgede bir mekan ile anlaşılıp ( fiyat menü vs) bu mekanda şu tarihte buluşma diye organizasyon yapılabilir katılımcılarda buluşma tarihine kadar katılıp katılmayacaklarının bildirirler, isteyen gelir istemeyen gelmez.. yoksa herkes farklı birşey söyler.

berkan1981

New member
Ali bence sen yeri ayarla nacizane fikrim bu yer burasi tarih şu katilmak isteyen adini yazdirir..

Sponsor olmak istiyen bayiler varsada gelir seninle iletişime gecer ;)

aLi

Yönetim Ekibi
Genelde bu tür buluşma-kaynaşma ortamı konusu ortaya atılıyor sonra üye kişiler çeşitli öneriler-fikirler ortaya atıp yazı ve yorumlar yapılıyor.Olay gerçekleştirmeye gelincede çeşitli sebepler öne sürüp gelmiyorlar.Daha önce üye olduğum KİA'nın diğer forumunda da aynısı olmuş 20 kişi geleceğini beyan etmiş buluşmaya sadece 3 kişi katılmıştık.Bu tür etkinliklerde de aynı şeylerin olacağını tahmin ediyorum.
Adaş bizim sitede böyle bir şey olmaz emin ol. Daha önce yapılan buluşma linklerini incelersen ne demek istedigimi anlayacaksin.

Gear

New member
Abilerim ben öğrenciyim gitcegimiz yer fiyat konusunda da uygun olursa çok sevinirim :)

Gear

New member
Ali abi senle aynı yerde oturuyoruz birlikte gidip gelebiliriz istersen ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...