Ne Denilenebilir ki(ALINTIDIR)

mertgulkokan

New member
Ford ile ilgili diğer bir forumdan kelime kelimesine aynen aktarıyorum.

Oturduğum Mahalledeki arkadaşlarımız ile bir gurubumuz Var Adı moto THAC => Tolga,Hüseyin,Alişan,Can ın kısaltması Aynı anda Scooter alırız Aynı anda satarız Aynı anda Racing Alır Aynı Anda bir Minübüse Çarparız Kısaca ayrılmaz ekibiz Siz Düşünün nasıl bir ekibiz Racing Motorlarımızdan sonra 1.5 senedir özlem duyduğumuz Motorsikletlere dönüş yaptık Dün gecede Ekibimizle gezecektik İçimiz kıpır kıpır . Malum dün bir maç oynandı Berabere bitti şampiyonluk vs vs derken Kutlamalar filan Benimde tuttuğum takımdı Şampiyon olan olsada olur olmasada olurdu yani fanatik değilim neyse Fenerbahçeli olan arkadaşımızda vardı bizle kutlamaların atmosferinde korna çalarak sevinerek eğlenerek Yollara düştü İstikamet Yeşilköy Sahildi Yoğun ve yorucu bir Trafikten sonra Malum motorsiklet ile olduğumuz için varacağımız yere vardık Zaten Olayda o sırada Başımıza geldi

Motorla sahilde Bisikletler için ayrılmış yolda 25 km ile ilerlerken Çimenlikte Çitlerin arkasında ilk köpek sandığım sonra üzerindeki kıyafetin parlaması ile sağa sola dönen kriz geçirdiğini sandığım bir Adam gördüm ,Sara nöbeti geçiriyor Herhalde diye düşünerek Hemen müdahale etmek için motorlardan indik ve Yanına gittik Sonra sayıkladığını şuur'un açık olduğunu fark ettim ne hisediyorsun sol kolunda uyuşma Kusma vs varmı dedim Kalp krizi sandım) Keşke babam ölseydi diye sayıklıyordu Babam ölse bukadar Üzülmezdim vs vs bela okuyordu neyse sonra sinir krizi olduğunu anladım ve sakinleştirmek için Kolanyalı mendil ile elini yüzünü sildim bol su ile yuzunu yıkadım Böyle birşey kaçamaz yaa Allah kahretsin Babam ölse olsa üzülmezdim bukadar diyordu İçimden Anneler günü öncesi Annesinin öldüğünü düşünmeye başladım neyse bir nebze Sakinleşti Sigara istedi sigara kullanan arkadaşlarım verdiler 3 fırt çekti bizde hala ne olduğunu bilmiyor ve yanlız bırakamıyorduk 15 dakika sonra Ben bir iddaya tutuştum dedi herkez tutuşur olur dedim Eğer fener şampiyon olursa CLS350 kazanacaktım dedi Şimdi ise 3.30 bmw mi kaybettim dedi Derken Telaşla 3 arkadaş daha geldi aşağı yukarı bizim yaşlardalar sinir krizi geçiren Arkadaşları Oğlum ne olucak kazanır yenisi alırsın zart zurt dediler biraz takıldılar sağlık durumu iyi ise babasına gidelim dediler gittiler daha hala anlamış değilim olayı cözemiyorum Aklım karışmış Annesimi kardeşimi osumu busumu diyorum hala temiz kalpliyiz Babam ölseydide Biz şampiyon olsaydık deyince Artık Jeton icene düştü Ve sağlam bir yumruk Çaktım ağzına Nediyorsun lan sen dedim Şampiyonluk Anandan babandan dahamı önemli dedim Sen anlamazsın dedi Ben arabamı kaybettim dedi bende dayanamayıp 2 tane daha buna giydirdim Yere düştü Derken gidiyordumki Babasını getiriyorlardı hemen yanına gittim amcanın ağlıyor adamcağız dedim hakkınızı helal edin Ben oğlunuza 2 tane sağlam patlattım dedim Adam bugüne kadar ben hiç vurmadım Ondan böyle oldu herhalde elinize sağlık evladım dedi Ben 1947 doğumlu Yıldızteknik Kimya müh mezunu ....... ilaç firmasının kimyacısıyım dedi en iyi yerlerde okuması için çalıştım bunca yıl adam oslun diye dedi hep el üstünde büyüttük böyle olacağını bilsem inanın bende tokat atardım ona dedi, Oğlum ........ otomotiv fabrikasının Ürün geliştirme mühendisi dedi Yanlış arkadaşlıkları ona bu acıları çektiriyor siz kusuruna bakmayın lütfen özür dilerim sizlerden gençler siz olmasanız ben sokak sokak arıyor olacaktım oğlumu dedi 1979 doğumluymuş Oğlu Kumar ve İddaa ya sürükleyen kötü arkadaşlıkları Umarım o arkadaşın sonu olmaz Allah ailesine sabır versin

Cidden bir insan Babam ölse üzülmezdim bukadar keşke fenerbahçe şampiyon olsaydı diyebilirmi yaa Yazıklar olsun neler göreceğiz daha Yazıklar olsun öyle evlada Yemin ediyorum İYİKİ 3 tane sağlam patlattım ağzına Arkadaşlar dur demese daha döverdim ama.

NOT: ALINTIDIR

rayen

Super Moderator
Ynt: Ne Denilenebilir ki(ALINTIDIR)

Vardır böyle manyaklar, inanırım.

Sam

New member
Ynt: Ne Denilenebilir ki(ALINTIDIR)

Giden bmw olsun ya asil sacma sapan futbol
Muhabbeti yuzunden bunlari yapan insanlari anlamiyorum