Navimex Multimedia Uygulamam

ceronimo1978

New member
Arkadaşlar, haftasonu aracıma Navimex Multimedia sistemi uygulaması yaptırdım. İlave olarak koltuk kafalarına da bir ayar çektiler. Dolayısıyla şu anda araçta TV, DVD, Bluetooth, MP3, MP4, Navigasyon, Geri vites kamerası, Micro SD Kart okuyuculu üstelik direksiyondan kumandaları ile uyumlu, kesme biçme yapmadan montajı yapılabilen bir ürünüm oldu. Ekran'ın kalitesi dokunmatik ekranın tepkileri gayet güzel. Ses çıkışının da mevcuttan daha güçlü olduğunu söyleyebilirim. Montaj esnasında araç başında bekledim. Tek kelimeyle mükemmel iki abimiz parmak ısırtır kalite ve hızda montajı tamamladı. Ardından da tek tek bütün fonksiyonları kontrol edip eğitimini verip aracı teslim ettiler. Bu tarz uygulamalar yapmayı düşünenlere şiddetle öneririm. Özellikle benim gibi çocuklu ailelerin, trafikteki stresli beklemelerde çocuğun oyalanabileceği bir sistemin elinizin altında olması paha biçilemezmiş. Malum sitedeki ilan numarası 154787909. Fotolara oradan ulaşabilirsiniz.

güle güle kullan bende de navigold var yazılımı vs aynı zaten bende şimdilik çok memnunum

ücret olarak kafalıklar için ne kadar ödediğini öğrenebilirmiyim.

yakuttukay

New member
Arkadaşım ben bezgin taktirmistim radyo çekimi iğrenç bunda nasıl?

dellobaltino

New member
hocam en kısa zamanda deneyimlerinizi paylaşırmısınız. fiyat olarak uygun ama işlemci ve RAM bana düsük gibi geldi. 128 ram yetersiz olabilir.

ceronimo1978

New member
Mehmet Hocam pazar günü yaklaşık 1 saat boyunca mp4 clip dinledik, arka tarafta ise navi açıktı. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Clipleri ileri/geri sardırmada, LCD screen dokunmatiğinde performans kaybı olmadı. Navi hızlı çalışıyor. Gündüz modunda LCD ekran'da görsel olarak bir kayıp yok. İç aydınlatma düğmesi ile oynadıkça(diming) göstergeyle uyumlu olarak ışık şiddeti düşüyor yada artıyor. Dolayısıyla ürün içime sindi. Şu an itibariyle paylaşabileceğim olumsuz hiç bir şey yok. Olursada açık yüreklilikle iletirim.
hocam en kısa zamanda deneyimlerinizi paylaşırmısınız. fiyat olarak uygun ama işlemci ve RAM bana düsük gibi geldi. 128 ram yetersiz olabilir.

Berkan

New member
fiyatıda iyiymiş begendim valla ama 1-2 sorum var

orjinal concept/plus un teyp yerine cuk oturuyo heraldeki ilanda start stop dugmeli parca var bizde yok :)

ceronimo1978

New member
Selam Berkan. Bendeki araçta consept plus biliyorsun. Aynen dedeğin gibi cukk oturuyor. Montajda herhangi bir sıkıntı yok. Ellerinde start/stop boşluğu olmayan düz pano yoktu. Bende bunu takın gitsin dedim . Ellerine ulaşırsa değiştiririz dediler.
fiyatıda iyiymiş begendim valla ama 1-2 sorum var

orjinal concept/plus un teyp yerine cuk oturuyo heraldeki ilanda start stop dugmeli parca var bizde yok :)

Berkan

New member
Selam Berkan. Bendeki araçta consept plus biliyorsun. Aynen dedeğin gibi cukk oturuyor. Montajda herhangi bir sıkıntı yok. Ellerinde start/stop boşluğu olmayan düz pano yoktu. Bende bunu takın gitsin dedim . Ellerine ulaşırsa değiştiririz dediler.

aynen plus oldugu icin merak ettim zaten. ozaman güzelmiş chip sonrası 2.yapılcak olarak ekliyim listeye

memir

New member
hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.montajı nerde yaptırdınız

ceronimo1978

New member
Hocam montaj yine dogubank civarinda marmaray istasyonunun paralelindeki anlasmali dukkan icinde yapildi.

Serkan OĞUZ

New member
Çocuklu aileler genelde çok memnun kalıyor ve çok işe yarıyor:)Bu kadar içinize sinmesine sevindim güle güle sorunsuz şekilde kullanırsınız inşallah.Daha bende çocuk yok diye mi bilmiyorum ama nedense multimedia olayına bir türlü yanaşamadım,orjinalini bir türlü ordan çıkarmak istemedim.

ceronimo1978

New member
Serkan hocam bu cihazdan sonra orginal teyp cok yetersiz geliyor. Ben ozellikle bizim kerata icin aldim. Hayatimizi onlar icin yonlendiriyoruz mecburen

Serkan OĞUZ

New member
Serkan hocam bu cihazdan sonra orginal teyp cok yetersiz geliyor. Ben ozellikle bizim kerata icin aldim. Hayatimizi onlar icin yonlendiriyoruz mecburen
Tabi abi kerata çok mutlu olmuştur tahmin edebiliyorum bir yerden sonra herşey onlar için oluyor:)Bazen arabada oyalanması bile ebeveynler için çok önemli oluyor,arkadaşlarımdan biliyorum çok işe yaradığını bizzat gördüm.Arkaya güzel bir çizgi film ön tarafta anne baba ayrı bir ambiyans ile trafik ve uzun yolculuklar daha sıkıntısız geçecektir.Güle güle kullan usta,ben açıkçası tam net bir memnuniyet ve yüksek maliyet olması sebebi ile biraz erteledim ama bu fiyata böyle memnuniyet görünce aklıma yatıyor doğrusu.

ceronimo1978

New member
Bülent hocam, araç kapalı otoparkta sadece hafta sonları kullanıyorum. Cumartesi resim işini hallederim. Ama kısaca şöyle söyleyeyim. Orjinal kafalıklar söküldü. Yerine yeni kafalıklar takıldı. Siyah deri ve fermuarlı. Bizim koltuklarla uyumlu, sırıtmıyor.

teşekkür ederim
hafta sonu resim çekebilirseniz de iyi olur...

akrepkral86

New member
Hayırlı olsun erkan abi güle güle kullan ama arkadaşların dediği gibi resimde koyarsan iyi olur.