Navimex android multimedya

akrepkral86

New member
Aracıma navimex android multimedya sistemi taktırdım cihazdan genel anlamda çok memnunum gerek ses kalitesi olsun gerekse görüntü kalitesi olsun eski premium aracımın teybine göre daha iyi fakat benim sormak istediğim bu cihaz android 4.4.4 kitkat sürümü yüklü olarak geldi bunu daha yeni bir sürüme güncellemenin bir yolu yok mu aldığım yere sordum böyle kalıcak güncellenmiyor dedi ama belki güncellemenin bir yolu vardır bilemiyorum mantıken baktığımızda bu cihazlar tablet gibi çalışıyor tabletler güncelleme alabildiğine göre bu cihazlarında güncellenebilmesi gerekir:confused:

unalks

New member
navimex 9999 mu ? hayırlı olsun güle güle kullanın. nerede ne kadara taktırdınız ?

akrepkral86

New member
Teşekkür ederim kardeşim maltepe carvocal'de1150tl'ye taktırdım bende sahibinden com ilanından buldum burayı

unalks

New member
aynı yerde taktırmışız o halde. videodaki araç benim :) şuan bende keşfetme modundayım. navigasyonu şuana kadar beklentilerimin üzerinde çıktı. geri görüş kamerasını monte ederken iki defa delik açıldı nazarlık dedim ses çıkarmadım senin premium olduğu için araç kamerası kullanılmıştır zaten.

akrepkral86

New member
Aynen benimki direk araç kamerasına bağladılar genel olarak navigasyonundan olsun görüntü kalitesinden olsun çok memnunum fiyatını sonuna kadar hakeden bir cihaz ancak memnun kalmadıklarım cihazın hava durumu uygulaması çalışmıyor bilmiyorum seninkide öyle mi yazılımsal bir problem herhalde neyse ben hava durumu uygulamasını google play'den indirerek bunu hallettim ikinci bir durumda cihazın daha yüksek bir versiyona update edilememesi ben update edilmesini beklerdim ancak aldığım yer bunun yapılamadığını söyledi yani genelde cihaza 10 üzerinden 8 veririm:cool:

unalks

New member
ben temel özellikleri haricinde diğer özelliklerine pek fazla bakamadım açıkcası. hava durumu vs. android telefon kullananlar aşina ben pek özelliklerine giremedim. :) video klip müzik radyo navigasyon geri görüş kamerası. :) kamera kayıt mevcutmudur sende. birde kontok kapalıyken açılıyormu cihazın. soru üstüne soru oldu

akrepkral86

New member
Farketmez kardeşim istediğini sorabilirsin bildiğim ölçüde yanıtlayabilirim sıkıntı yok kamera kayıt bende yok taktırdığım yer bu partide gelmediğini söyledi çokta önemli değil benim için bence gereksiz kontak kapalıyken acc modunda cihaz çalışıyor onu ayarlarda sürüş ayarları menüsünde kontak kapalıyken(acc modunda)5,10,30 dak. gibi süreleri var oradan ayarlayabilirsin;)

unalks

New member
Ben o kısımları keşfetmemiş idim :) videoda montajı yapılan araç benim aracım bu arada :D

akrepkral86

New member
Abi videoda montajı yapılan araç seninse seninkide navimex 9999 herhalde seninkinde dikkat ettim hava durumu gözüküyor ana ekranda benimkinde neden yok anlamadım yükleyen yer birşeyleri eksik mi yükledi acaba anlamadım birde sen navigasyonda radyonun sesini kısabiliyormusun ben çok denedim bir türlü yapamadım radyo sesini kısınca navigasyonda kısılıyor ancak radyoyu kapatmak gerekiyor.:rolleyes:

unalks

New member
evet 9999 modeli bende o yüzden sana sordum bu yeni model dediler ben pek güvenemedim ilk başta açıkcası :) benim hava durumu ikonu yok ana ekranda dediğim gibi kurcalamadımda hiç nerelerde ne var diye. navigasyon ve radyo sesi dediğin gibi ewet. navigasyonun ayarlar bölümünden kendine has ses bölümü var lakin radyo yada müzik açıkken trafik ışıklarında uyarılarda ötme yüzünden ben radyoyu kapatıp kullanıyordum sonradan tüm uyarıları kapat ayarını gördüğümde kapattım en son kullandığımda uyarı vermiyordu gerçi yoldada ışık yoktu hiç :D

alcotrass

New member
Merhama ben arabamin koltuk kafaliklarinada ekran koydum ama gel gorku cihaz sadece dvd den ciks veriyor. Usb ve sd kart okudugu zaman arka basliklara video cikisi vermiyor. Sizde de ayni sey varmi? Yada cozumu bilen. Android 4.4 icin sadece dvd den cikis alinabilir denildi.