mobil 1 esp 5 30 yağ fırsatı

rayen

Super Moderator
Eski kasada 5 Lt tam yetiyordu. Yeni kasada durum nedir bilmiyorum.

gorkemsin

New member

berkan1981

New member
Ynt: mobil 1 esp 5 30 yağ fırsatı

Valla bizim yeni ceedler hic yag yakmiyor arkadaslar benim arac 30bin km dir yag yakmadi her benzin aldigimdada kontrol ettiriyorum:D

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

gorkemsin

New member
Merhabalar arkadaşlar. Birşey sormak isterim.

mobil 1 esp 5 30 yağ alacağım. Hepsiburada. comda fiyat tavan yapmış şu an. n11 de omurkadir 69 yazmış ama ben göremedim öyle bir fiyat. neyse internetden alınacak yağın tarihi eski gelirse, örneğin 1 yıllık beklemiş yağın bir sıkıntısı varmıdır? Yada anadolu yakasında bu yağı uygun fiyata elden alabileceğim bir yer bilen arkadaş var mıdır?

ERGIN

New member
Merhabalar arkadaşlar. Birşey sormak isterim.

mobil 1 esp 5 30 yağ alacağım. Hepsiburada. comda fiyat tavan yapmış şu an. n11 de omurkadir 69 yazmış ama ben göremedim öyle bir fiyat. neyse internetden alınacak yağın tarihi eski gelirse, örneğin 1 yıllık beklemiş yağın bir sıkıntısı varmıdır? Yada anadolu yakasında bu yağı uygun fiyata elden alabileceğim bir yer bilen arkadaş var mıdır?
5-30 yağlar tam sentetik grubuna giriyor ve tam sentetik yağların 5 yıl raf ömrü bulunmaktadır, bu açıdan sıkıntı olmaz. Elden almak isterseniz Anadolu yakasında Göztepe'de Alize Otomotiv (Michelin Bayisi) Mobil yağları satıyor.

gorkemsin

New member
5-30 yağlar tam sentetik grubuna giriyor ve tam sentetik yağların 5 yıl raf ömrü bulunmaktadır, bu açıdan sıkıntı olmaz. Elden almak isterseniz Anadolu yakasında Göztepe'de Alize Otomotiv (Michelin Bayisi) Mobil yağları satıyor.
Teşekkürler Ergin. Madem 5 yıl raf ömrü var diyorsun içim rahat internettende alsam....Ama Alize de yağı çok farklı fiyata satmıyorsa oradan geçerkende alırım. tekrar teşekkür ederim.

omurkadir

New member
evet fiyatı değişmiş paylaştığım yağın.
ben de almadım zaten ara bakım yapmadım bu kez sadece kendim filtreleri değiştirdim.
yalnız 90bin bakımı yaklaşıyor ve korkutuyor fiyatı epey fazla. artık yetkili servisi bıraksam mı diyorum.